Polstein Sp. z o.o.

Opinie o Polstein Sp. z o.o.

;-)

"Szef jest jednym z bardziej inteligentnych ludzi jakich kiedykolwiek poznałem." ! To akurat prawda !

:-)

Najlepsza praca jaką miałem ( a miałem ich sporo ) pod względem warunków pracy, atmosfery i współpracowników. Szef jest jednym z bardziej inteligentnych ludzi jakich kiedykolwiek poznałem. Godne podziwu. Miejsce pracy oceniam na 6

Czy rekrutacja w firmie Polstein Sp. z o.o. jest trudna? Czy ktoś z Was miał okazje w niej pracować? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Polstein Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polstein Sp. z o.o.