Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o.

ienżęt

Raz miałem "przyjemność" podczas odbioru z kierownikiem z ramienia KB Dom. Duża niekompetencja w połączeniu z butą i arogancją .Sam jestem Kierownikiem Budowy i nie czepiałem się pierdół, ale to co spotkałem to poniżej pasa... Miałem wrażenie że nie wie co zbudował ale broni tego za wszelką cenę.. Może miałem pecha ale odczucie jak najbardziej negatywne. Inwestycja Polnord-u Gdańsk ujeścisko

Ktoś

Warunki przeciętne, atmosfera nienajlepsza. Miejsce jakich tysiące. Jak nie masz pracy to wal w ciemno, jak chcesz mieć lepiej to sobie odpuść. Produkcją kierują ludzie bez pomysłu i doświadczenia, stąd słabe zarobki.

admin

Jesteś obecnym pracownikiem? Zostałeś zwolniony? Napisz nam jakie warunki pracy panują w tej firmie, zależy nam na opiniach z pierwszej ręki!

Zostaw opinię o Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o.