Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o.

Gdańsk

Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o.

Opinie o Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o.

Janusz

Twój komentarz ma jakikolwiek związek z firmą Korporacja Budowlana Dom? Chciałbym przypomnieć, że na forum zabrania się wstawiania ogłoszeń o pracę w taki sposób w wątkach innych firm, które nie dotyczą firmy, którą reprezentujemy. Zapoznaj się z regulaminem forum, aby na przyszłość uniknąć takich sytuacji https://www.gowork.pl/regulamin

Kiero

Janusz A co ten Damian Koprowski potrafi w firmie kb dom tańczyć na miotle tylko to nie wspomnę o rysunku technicznym. A pracował pół życia w klasztorze pewnie krowy wydoić też nie umiał?

@Kiero 06.10.2018 17:19

Masz jakąś wiedzę o tym, jak wygląda praca w firmie Korporacja Budowlana Dom? Zastanawia mnie, czy warto tam aplikować, jeżeli możesz, to napisz, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca oraz czy są obecnie jakieś przyjęcia?

Janusz

@Cichy, czy informacje na temat sytuacji finansowej Korporacja Budowlana Dom jakie podajesz są z wiarygodnego źródła? Ważne jest podawanie tylko zweryfikowanych i pewnych informacji. @Młody, czemu tak uważasz? Jakie miałeś oczekiwania wobec firmy? I tu ponawiam pytanie, czy informacje jakie podajesz na temat sytuacji materialnej firmy są z wiarygodnego źródła? Również powtórzę, jeśli chodzi o Twoją wypowiedź że należy podawać tylko pewne informacje, które są poparte faktami. @kiero, Dlaczego tak uważasz? Rozwiń bardziej swoją wypowiedź.

kiero

jedna wielka porażka. KoperDom

Młody

Nie polecam tej firmy jedna z najgorszych firm w kartoszynie,obiecują złote góry na zleceniu. Przyjęli 7oś na zlecenie A potem płacz bo firma ogłasza upadłość po miesiącu.. Jak chcesz pracować w kb dom to sprzęt przynieś od siebie z domu !!

Cichy

Kb dom jest zadłużony na 11ml zł pomału plajtuje. Według mnie za dużo kierowników tam jest i jeden patrzy na drugiego. A mieszanie betonu to porażka raz sama woda A raz za gęsty. Słabo zgrana firma. Powinni brać przykład z sasiedniej firmy GRIPEN

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 17. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o.? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

ienżęt

Raz miałem "przyjemność" podczas odbioru z kierownikiem z ramienia KB Dom. Duża niekompetencja w połączeniu z butą i arogancją .Sam jestem Kierownikiem Budowy i nie czepiałem się pierdół, ale to co spotkałem to poniżej pasa... Miałem wrażenie że nie wie co zbudował ale broni tego za wszelką cenę.. Może miałem pecha ale odczucie jak najbardziej negatywne. Inwestycja Polnord-u Gdańsk ujeścisko

Ktoś

Warunki przeciętne, atmosfera nienajlepsza. Miejsce jakich tysiące. Jak nie masz pracy to wal w ciemno, jak chcesz mieć lepiej to sobie odpuść. Produkcją kierują ludzie bez pomysłu i doświadczenia, stąd słabe zarobki.

Jesteś obecnym pracownikiem? Zostałeś zwolniony? Napisz nam jakie warunki pracy panują w tej firmie, zależy nam na opiniach z pierwszej ręki!

Zostaw opinię o Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o.