Opinie o Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o. w Gdańsk

kiedyś tam pracowałem Nowy wpis

Nie polecam. Rozmawiałem z kolegami którzy nadal tam pracują. W czasie pracy co niektórzy idą na fuchę, a mają dniówkę 8 godzin jakby byli cały dzień w pracy. Stawki są różne, niektórzy mają 100% więcej. Śmietanka jeździ samochodami służbowymi które traktują jak prywatne. A paliwo firmowe na które ludzie pracują. Najlepszy kolega jednego Pana dostał też samochód służbowy. Śmietanka zaczyna pracę o której godzinie i chce i kończy kiedy chce, a wszyscy są takimi samymi pracownikami. Jak mogą patrzeć pracownikom w oczy? Stanowisko się kiedyś skończy, ale człowiekiem jest się cały czas. Jeden pan zaszedł mi za skórę jak tam pracowałem. Ludzie zaczynajcie też o 6:30 i kończcie o 13:00. (usunięte przez administratora)

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, kiedyś tam pracowałem. 60% ludzi nie pracuje i przyjeżdża żeby się zrelaksować, a 40%(hale) pracuje na całą firmę. W biurze jest tyle samo ludzi co pracowników i mało tego mają firmowe samochody i zarabiają 3 razy więcej, a pracownicy za marne wypłaty muszą dojeżdżać swoimi samochodami. Nie mają wstydu. Tak zarządza gospodarz firmy( Pan Dyrektor) bo ma swoich kolegów. Ludzie na hali są traktowani jak najgorszy sort, na kolegów dyrektora pracują. Pan Dyrektor z pracownika fizycznego nagle zrobił biurowego. Kierownicy mają płacone od przerobu, od sprzedaży, a jak jest źle zrobiona robota to ich nie ma i tylko obciążani są ludzie z hali. Wychodzi na to, że kierownicy są niepotrzebni, bo wszystkim zajmują się ludzie z hali. Jakby ktoś chciał przyjąć się do pracy to jedynie na stolarnię, warsztat lub załadunek. Tam mają płacone tylko za to, że przyjadą do pracy i się relaksują, tak jak ludzie w biurze. Biura przyjeżdżają na którą chcą i kończą pracę o której chcą, nikt nie ma nad nimi władzy. Wina gospodarza firmy. Pracownik nie ma nawet do kogo się zgłosić z problemem bo wszystko to jest kolesiostwo i się wyśmiewają. W obecnej firmie są 3 zmiany i w biurze nie ma nawet połowy ilości ludzi z biura KBDom. Także nie polecam, jest wolność słowa więc się wypowiadam.

kandydat Nowy wpis

Czy zbrojenie jest kręcone ręcznie kluczem czy przy pomocy maszynki ?

Karol Nowy wpis

A ile dostaliście w tych bonach na święta ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Czy w Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

wit

W ostatnich latach były pony pieniężne na święta

Grzesiek

Sytuacja nie jest jasna więc i atmosfera też nie jest najlepsza ale może uda się?

nikt

Nie polecam pracy w KBDom .. status firmy w restrukturyzacji wiec możne się sypnie a możne nie...A poza tym za dużo rządzących się zrobiło kierowników, dyrektorów bez wiedzy od siedmiu boleści co niektórym odbija palma najważniejsze by się pensja zgadzała i premia.... lubią trzymać palec w (usunięte przez administratora) Atmosfera nie najlepsza.

Janusz

Twój komentarz ma jakikolwiek związek z firmą Korporacja Budowlana Dom? Chciałbym przypomnieć, że na forum zabrania się wstawiania ogłoszeń o pracę w taki sposób w wątkach innych firm, które nie dotyczą firmy, którą reprezentujemy. Zapoznaj się z regulaminem forum, aby na przyszłość uniknąć takich sytuacji https://www.gowork.pl/regulamin

Kiero

Janusz A co ten Damian Koprowski potrafi w firmie kb dom tańczyć na miotle tylko to nie wspomnę o rysunku technicznym. A pracował pół życia w klasztorze pewnie krowy wydoić też nie umiał?

@Kiero

Masz jakąś wiedzę o tym, jak wygląda praca w firmie Korporacja Budowlana Dom? Zastanawia mnie, czy warto tam aplikować, jeżeli możesz, to napisz, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca oraz czy są obecnie jakieś przyjęcia?

Janusz

@Cichy, czy informacje na temat sytuacji finansowej Korporacja Budowlana Dom jakie podajesz są z wiarygodnego źródła? Ważne jest podawanie tylko zweryfikowanych i pewnych informacji. @Młody, czemu tak uważasz? Jakie miałeś oczekiwania wobec firmy? I tu ponawiam pytanie, czy informacje jakie podajesz na temat sytuacji materialnej firmy są z wiarygodnego źródła? Również powtórzę, jeśli chodzi o Twoją wypowiedź że należy podawać tylko pewne informacje, które są poparte faktami. @kiero, Dlaczego tak uważasz? Rozwiń bardziej swoją wypowiedź.

kiero

jedna wielka porażka. KoperDom

Młody

Nie polecam tej firmy jedna z najgorszych firm w kartoszynie,obiecują złote góry na zleceniu. Przyjęli 7oś na zlecenie A potem płacz bo firma ogłasza upadłość po miesiącu.. Jak chcesz pracować w kb dom to sprzęt przynieś od siebie z domu !!

Cichy

Kb dom jest zadłużony na 11ml zł pomału plajtuje. Według mnie za dużo kierowników tam jest i jeden patrzy na drugiego. A mieszanie betonu to porażka raz sama woda A raz za gęsty. Słabo zgrana firma. Powinni brać przykład z sasiedniej firmy GRIPEN

ienżęt

Raz miałem "przyjemność" podczas odbioru z kierownikiem z ramienia KB Dom. Duża niekompetencja w połączeniu z butą i arogancją .Sam jestem Kierownikiem Budowy i nie czepiałem się pierdół, ale to co spotkałem to poniżej pasa... Miałem wrażenie że nie wie co zbudował ale broni tego za wszelką cenę.. Może miałem pecha ale odczucie jak najbardziej negatywne. Inwestycja Polnord-u Gdańsk ujeścisko

Ktoś

Warunki przeciętne, atmosfera nienajlepsza. Miejsce jakich tysiące. Jak nie masz pracy to wal w ciemno, jak chcesz mieć lepiej to sobie odpuść. Produkcją kierują ludzie bez pomysłu i doświadczenia, stąd słabe zarobki.

admin

Jesteś obecnym pracownikiem? Zostałeś zwolniony? Napisz nam jakie warunki pracy panują w tej firmie, zależy nam na opiniach z pierwszej ręki!

Zostaw merytoryczną opinię o Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Budowlana 3
    84-110 Gdańsk

Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o.