Opinie o Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A., oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. w Warszawa

Jerzyk

Państwowa firma ze wszystkimi jej przywarami. Nie jesteś swój to się nie rozwiniesz. Bardzo duże upolitycznienie, zależności. Dużo niepotrzebnego stresu. Słabe zarobki raczej miejsce na przeczekanie niż na rozwój i zdobywanie doświadczenia.

Wiesz coś na temat firmy Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Jerzyk

@Jerzyk

Zarobki są bardzo dobre, dlatego kadra kierownicza czeka tam na emeryturę, czyli przez kolejne 15 lub więcej lat jest brak szans na rozwój dla tej firmy , rotacja tylko na niższych szczeblach niestety ale to nie spowoduje żeby firma dogoniła konkurencję..

Bernadetta
@Jerzyk

Firma od 2 lat bardzo się zmieniła. Kadra kierownicza w dużej mierze została wymieniona na nowe osoby nie rozdania politycznego ale z biznesu. Unowoczesnia się szybko i ma rekordowe zyski od lat. Dużo nowych rozwiązań wprowadzają w tym systemy IT, rozwój marketingu i benefitow dla pracowników. Wejście do Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju też było bardzo dobrym ruchem. Z tego co wiem też atmosfera jest luzniejsza, mniej urzędnicza.

Bernadetta
@anonymous

Akurat osoby z 15 letnim stażem pracy tam to głównie eksperci od unikalnych gwarancji skarbu państwa. Kadra kierownicza ma mniejszy staz. A fluktuacja wysoka jak wszędzie teraz z powodu rynku pracownika.

Tomasz
@Bernadetta

Bernadetta, nowa kadra jest z nadania politycznego z dobrej zmiany, nowe rozwiązania IT od kiedy? "Dobra zmiana" tylko umocniła beton wymieniając stary na nowy jeszcze bardziej zabetonowany. Wyjątek to chyba tylko ścisły zarząd, który faktycznie idzie w kierunku normalnego biznesu. Od 2014 roku to 5 czy już 6 prezesów? 2 czy 3 szefów HR? 3 szefów IT. Nie jesteś swoja nie jesteś w układzie, nasz sporo pomysłów. Szukaj pracy gdzie indziej.

Jacek
@Tomasz

Wiesz może, jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych nowo zatrudnionym pracownikom? Czy od pierwszych dni pracy można liczyć na stabilną umowę o pracę na dłuższy okres czasu? Chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda obecnie sytuacja kadrowa oraz czy są szanse na to, aby w najbliższym czasie dostać się do pracy w tym miejscu? Proszę o odpowiedź.

KAROLINA
@Jacek

STANDARDOWO , OKRES PRÓBNY 3 MCE, NASTĘPNIE UMOWA NA ROK, JAK WYTRZYMASZ I BĘDZIESZ SIEDZIEĆ CICHO, CHWALIĆ SZEFA I OGÓLNE TRENDY TO MASZ SZANSE NA UMOWĘ NA CZ.NIEOKREŚLONY, ALE RACZEJ LUDZIE Z WYSOKIM POCZUCIEM WŁASNEJ WARTOŚCI NIE CZEKAJĄ TAK DŁUGO :) FINANSOWY JEST CHYBA NAJLEPSZYM DZIAŁEM, NIE MYLIĆ Z KSIĘGOWOŚCIĄ BO TAM TO NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI NIE ŻYCZĘ , (usunięte przez administratora) OGÓLNIE DUŻO PRACOWNIKÓW PRZED EMERYTURĄ , MŁODZI MAJĄ TRUDNO SIĘ PRZEBIĆ CZĘSTO SĄ DYSKRYMINOWANI PRZEZ "STARYCH WYJADACZY", DYREKTOR HR BARDZO FAJNY I KONKRETNY CZŁOWIEK , JUŻ Z OBECNEJ EPOKI :) NIESTETY NIEPOPULARNY WŚRÓD "STARYCH" BO WPROWADZA ZMIANY :)

Jacek
@KAROLINA

Wspomniałaś o dziale księgowości w firmie Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych. W wątku nie pojawiały się żadne informacje związane z tym działem, dlatego chętnie dowiem się, jak wygląda w nim praca. Z Twojej wypowiedzi mogę wnioskować, że nie odnalazłabyś się w księgowości, dlatego zastanawia mnie dlaczego? Rozwiń swoją wypowiedź w tym zakresie.

@Bernadetta

@Jerzyk Nie pisz bzdur kolego... Firma na kroplówce z budżetu od lat... Patrząc czysto rynkowo, przy takiej ilości dyrektorów na metr2, szybko musiałaby zniknąć z tego całego "biznesu"...

Zadra Nowy wpis
Kandydat
@KAROLINA

Cześć A czemu księgowość nie?cos możesz więcej powiedzieć??

Pytanie Nowy wpis

Czym w Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Er1 Nowy wpis
@Pytanie

Roczna premia przy spełnieniu celów - najczęściej w wysokości średniomiesięcznego wynagrodzenia. Czasami udział w zysku (najczęściej 3.000 - 4.000 brutto) raz do roku. Poza tym standardowe programy socjalne - nic specjalnego. Pomimo powyższego, wynagrodzenie raczej poniżej rynku. Dodając fakt iż firma jest państwowa - wysokie upolitycznienie, praca specyficzna, absurd za absurdem. Raczej odradzam.

Bogdan Nowy wpis
@Er1

O jakich absurdach piszesz? Chodzi o zarządzanie czy zakres obowiązków dla pracowników? Bo info o specyficznej pracy można różnie odebrać.

@admin

jak możesz to omijaj !!

Anka
@anonymous

Moja opinia jest taka, ze w Kuke pracują bardzo dobrzy analitycy i sprzedawcy którzy są tlamszeni i niedoceniani przez nkezbyt lotnych przełożonych, którzy na dodatek zmieniają się w zależności od tego z ktorej strony powieje polityczny wind of change.

Jedi
@Anka

A jak zarobki? Da się na stanowisku eksperta- seniora wyciągnąć przynajmniej te 11-12k brutto?

Czy w Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. na stanowisko Asystent w Departamencie Ryzyka Ubezpieczeniowego bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Błażej

Słyszał ktoś czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

mat

Czy ktoś posiada wiedzę, jak układa się współpraca z dyr. Grzegorzem Kwiecińskim?

Edyta
@mat

Ciekawe też, jak jest w tej spółce pod kątem możliwości rozwoju. W ofercie zapewniają, że są takie możliwości (https://www.kuke.com.pl/o-kuke/kariera/specjalista-ds-telefonicznej-obslugi-klienta-biznesowego-nr-ref-dok112019,40.html). Jak jest z tym w rzeczywistości?

@mat

Super człowiek, polecam

Murzyn

Firma bez zalet, poza lokalizacją, strata czasu, chyba, że ktoś lubi donosić na kolegów, to będzie cenionym pracownikiem... Jak najdalej od upolitycznionych spółeczek skarbu państwa

Zarząd, jak to w państwowych spółkach, to partyjni nominaci... Mierni, bierni, ale wierni... Tworzący sitwę powiązań, jak to w budżetówce... Ponieważ sami na niczym się nie znają, podobnie, jak z połowa dyrektorów (a jest ich, że ho ho ho....), to szukają frajerów, którzy będą sobie (za nich) wypruwać żyły... Nawet dyr. HR już miał dość i zrezygnował, co w publicznych spółkach nie zdarza się często... Omijać szerokim łukiem... Pensje przeciętne, socjal co raz gorszy, jedyny bonus - możliwość korzystania z L4.

geek

Rozmowa kw. w miarę na poziomie, tak na 70% pozytywna. Na etapie rekrutacji duży opór wobec nowoczesnych rozwiązań, potwierdzam informacje o zabetonowaniu. Biuro jest naprawdę ładne i czyste. Niestety błędnie odebrano to co mówiłem, więc pracy nie dostałem. Pomimo potwierdzenia że profil pasuje idealnie do stanowiska nie zatrudniono mnie. Nie zapoznano się z moimi dokumentami aplikacyjnymi. Błędne ogłoszenie - szukano osoby na inne stanowisko niż w ogłoszeniu. Dyrektor okazał się improwizować na rozmowie, co poświadczyło o jego niekompetencji. Potrzebują osób łatwo manipulowalnych. Oczekiwano ode mnie niewymiernych testów na papierze, przy czym podjęto odmowną decyzję bez nich. Nie polecam.

Karol

Ciekawe miejsce do pracy dla osób które lubią czuć sens swojej pracy. Firma ma i realizuje misję wsparcia rozwoju polskich przedsiębiorców. Zaletą są jej niewielkie rozmiary a co za tym idzie szybka decyzyjnosc. Szczególnie pracując w działach ryzyka można się wiele nauczyć o różnych rynkach międzynarodowych. Ubezpieczaja duże transakcje na całym świecie. Młodzi po ekonomii powinni się ustawiać w kolejki do zatrudnienia. Nazwa myląca jest bo to żadna korporacja. Zjawiska wyścigu szczurów nie ma. Ale sporo formalności i raportowania, kontroli różnorakich i zasad których trzeba przestrzegać z faktu bycia spolka panstowa więc swoboda działania biznesowego jest mniejsza niż w prywatnej konkurencji. Generalnie polecam. Teraz szczególnie gdy jest młody ambitny nowy zarząd wprowadzający dużo unowoczesnien.

Natalia

Czy ktoś pracował na stanowisku Analityk kredytowy - Underwriter? Czy można liczyć na jakiekolwiek premie? Albo na jakiś awans? Ktoś podzieli się takimi informacjami? Będą to istotne wiadomości dla tych, co szukają zatrudnienia na takim stanowisku w Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.

@Natalia

Awanse...ha, ha, ha ,no ale premie są jako osiągnięcia za cele, cele nieraz są nie do osiągnięcia, bo inaczej trzeba by swoje obowiązki zaniedbać, więc kwadratura koła...

Natalia

@Waldi mógłbyś w kilku zdaniach opisać swoją przygodą z firmą Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych, czy w skład zarobków wchodzi również system prowizyjny? W dzisiejszych czasach firmy dynamicznie zmieniają stawki dla swoich pracowników, może od tego czasu coś się zmieniło? Daj znać, wielu z Nas przyda się taka wiedza.

Waldi

To jest firma z opinia bardzo dobrego pracodawcy. Ktoś pracował na to , więc nie zarzucajmy kierownictwu braku umiejętności

Ania
@Waldi

Miałam napisać coś innego ale przekornie zapytam: umiejetnosci którego kierownictwa? Tego aktualnego czy tego które zostało w większości zwolnione lub zmuszone do poszukania sobie innej pracy po odejsciu Prezesa Z.K.?

@piłka ale sądzisz że sioę dostaniesz na tego dyrektora? bardzo ciekawi mnie jakie dokładnie firma stawia wymagania kandydatom, którzy będą chcieli dostać się na to stanowisko - liczę że uzyskam odpowiedź

@02

To firma gdzie kadra kierownicza jest "ułożona" i jak już zacznie to trwa ...

pracownicy

oferty to ludzie sobie sami mogą znaleźć, a tutaj czekamy na opinie jak się tam pracuje?

Yuhh

Wcale nie trzeba

Zostaw merytoryczną opinię o Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.