DTZ Polska Sp. z o.o.

Opinie o DTZ Polska Sp. z o.o.

rst

Duża konkurencja miedzy działami. Jedni nadają na drugich co sprawia ze praca w DTZ obecnie w Cushman jest mało przyjemna. Tymbardziej, że dzienny minimalny czas pracy to 8,5 h

lolek

Tak, dokładnie.

hymm

A ja słyszałem ze jest elastyczny czas pracy i należy się stawić 8-9. Prawda to?

worker

Beznadziejne godziny pracy 9.00-17.30 z przerwą na lunch, zanim wrócisz do domu jest 19.00. Dno zero życia prywatnego, nie dla osób mających rodzinę, tylko dla singli. To odstrasza wszystkich najbardziej. Większość chce pracować 8.00-16.00. Powinno być to elastyczne jak w innych firmach.

takie tam

Trochę atmosfera się oczyściła jak większość towarzystwa wzajemnej adoracji poszła do savillsa. Kariera przez łóżko już nie przejdzie. Kilka dziewuszek, które tak awansowały na szczęście przeszły do klientów :) Również Super Fajny zespół sięn rozleciał bo jego menago poszedł hasłować pliki u klienta (i chwała mu za to niech idzie jak najdalej). Pozostał zespół naprawdę odpowiedzialnych i pracujących osób, a nie lansujących się. Uważam, że wszystko powinno wyjść na proste, tylko trzeba trochę poczekać. Niestety nie ma już liptona, tylko saga, za to została kawa z expresu :) Ogólnie jest ok, czasami więcej pracy a czasami da się odpocząć przynajmniej w management. Niestety jak to w usługach trzeba mieć cierpliwość.

abc

Witam, ponad 3 lata w firmie. Nie jest źle, ale jak wszędzie mogło by być lepiej. Top Management nie zawsze słucha co mówi średni szczebel i stąd jest tak jak jest. W firmie można sporo osiągnąć, ale ciężką pracą (nie zawsze docenianą) i mocnym promowaniem własnej osoby, tak jak to zrobiło kilka osób już nie pracujących tu. Duża chęć zmian na lepsze.

Zostaw opinię o DTZ Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DTZ Polska Sp. z o.o.