Bilans-Service Kancelaria Podatkowa Alina Bukowska

Toruń

Opinie o Bilans-Service Kancelaria Podatkowa Alina Bukowska

hjjk

@janke nigdy nie bedziesz miec tak, że wszyscy ci polecą albo wszyscy odradzą :) zawsze zdania są podzielone, co człowiek to inny punkt widzenia :) sam sie mozesz wyrobić sobioe zdanie - jak bedzie oferta pracy to aplikuj. A potem koniecznie podziel sie wrażeniami!

W

DZIĘKUJEMY KANCELARIA PODATKOWA

POLECAM TEGO PRACODAWCĘ

kancelaria fachowa, solidna. Można się wszystkiego nauczyć bedąc pracownikiem. Dobry pracodawca - umie wyszkolić w zawodzie na samodzielnym stanowisku.

red

Zdecydowanie odradzam tego pracodawcę.

Zostaw opinię o Bilans-Service Kancelaria Podatkowa Alina Bukowska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bilans-Service Kancelaria Podatkowa Alina Bukowska