Polcar Auto Części

Opinie o Polcar Auto Części

battleday

jakie sa obecnie warunki pracy na magazynie w polcar jakie zarobki jakie godziny pracy

bnmk

@Klient nie wystawił pozytywnej opinii firmie, ale niezbyt ją uzasadnił jak mam być szczera. Ale to było już 4 lata temu - jak jest teraz? Jak sie tam pracuje?

Klient

Przestańcie pisać takie rzeczy bo ludzie się nabiorą i jeszcze przyjdą do pracy. Szkoda czasu chyba że przez całe życie chcesz pracować w tym samym miejscu i robić tą samą głupią robotę .

:-)

a to ciekawe :-) ?

Zostaw opinię o Polcar Auto Części - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polcar Auto Części