BM Consulting Sp. z o.o.

Gliwice

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o BM Consulting Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BM Consulting Sp. z o.o.

Wrak człowieka

Pracy jak dla 2,3 osób, najlepiej bez urlopu i z końskim zdrowiem za śmieszne pieniądze. Premia zależna od humoru a to połowa wynagrodzenia. Zamiast etatów proponowane są zlecania i dzieła, które wypłacane są z miesięcznym najczęściej opóźnieniem i po upomnieniu się. Wtedy zawsze jest "zapomniałam"....(!) Nierówne traktowanie, naruszanie godności osobistej, stałe negatywne uwagi, krytyka, plotkowanie, rozprzestrzenianie fałszywych lub niepotwierdzionych informacji, zlecanie wielu zadań na raz. Komfort pracy zależny od humoru. Kumoterstwo, nepotyzm, seksizm, makiawelizm. Wszystko w białych rękawiczkach. Odradzam!

tylko prawda
@Wrak człowieka 04.10.2017 14:27
Pracy jak dla 2,3 osób, najlepiej bez urlopu i z końskim zdrowiem za śmieszne pieniądze. Premia zależna od humoru a to połowa w...

Prawda

pozdrawiam p.marzenę
@Wrak człowieka 04.10.2017 14:27
Pracy jak dla 2,3 osób, najlepiej bez urlopu i z końskim zdrowiem za śmieszne pieniądze. Premia zależna od humoru a to połowa w...

prawda.jeszcze raz prawda.

sytuacja

jak to byle jakie pieniądze, choć to sporna kwestia to jednak nie dał bym powiedzieć, że to byle jakie pieniądze.

zzz

Jeśli jesteś pracoholikiem to jak najbardziej nadajesz się do pracy w tej firmie...za byle jakie pieniądze...szczerze ODRADZAM!!!

Xxx

W tej firmie łamane są wszystkie możliwe prawa pracownicze!! Mobbing!!!Unikajcie!!!

yyy

prawdziwy (usunięte przez administratora)...nie polecam!!!

admin

Podobała Ci się rekrutacja? Jakie pierwsze wrażenie zrobiła firma BM Consulting Sp. z o.o. ? Podziel się z nami opinią.

Zostaw opinię o BM Consulting Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BM Consulting Sp. z o.o.