PHU „BJB”

Koszalin

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 2 ocen.

PHU „BJB”
3 2 6 1

Opinie o PHU „BJB”

Przemysław

@czarek Według prawa nadgodziny nie muszą być płatne, jednak gdy nie są - musisz je sobie odebrać jako czas wolny. W takim wypadku czy tak samo było w tym przypadku? Czy te nadgodziny mogłeś sobie odebrać? I co dokładniej rozumiesz przez stwierdzenie, że firma BJB nie liczy się z pracownikami? Odpowiedz proszę na powyższe pytania, aby rozjaśnić sytuację o której mówisz.

czarek

Pracowałem w tej firmie w Szczecinie jako kierowca. Za nadgodziny nie płacą. Z pracownikiem w ogóle się nie liczą. O wszystko trzeba się z nimi szarpać nawet kosztem zdrowia. Nie polecam tej firmy,chyba że lubisz jak cię oszukują.

Darek

OK

Była pracownica

Szukam osób które tam pracowały i chciałyby zeznawać w sądzie pracy. Proszę o kontakt mailowy: sonia63@wp.pl

Zostaw opinię o PHU „BJB” - Koszalin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU „BJB”