Urząd Gminy Ujsoły

Ujsoły

Opinie o Urząd Gminy Ujsoły

100km.ch

Obecny właściciel zakładu pielęgnacyjno-opiekuńczego (34-371 Złatna 251a) ( usunięte przez administratora ) nie ma zamiaru zadbać o alejki asfaltowe szer. 2-m. (nie przechylone ani na lewo ani na prawo) - najlepiej w formie obwodu terenie rekreacyjnym tego obiektu (jest taka możliwość) - np. osoby sprawniejsze mogłyby spacerować z wózkowiczami, mniej sprawne mogłyby spacerować z tzw balkonikami, jeszcze mniej sprawne mogłyby spacerować wewnątrz tzw pionizatorów lub z 2-osobami (po jednej po bokach).

Zostaw opinię o Urząd Gminy Ujsoły - Ujsoły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Gminy Ujsoły