Juki Central Europe Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Juki Central Europe Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Juki Central Europe Sp. z o.o.

nora

zip, a to ciekawa informacja, bo jak szukałem jakichkolwiek ofert pracy od firmy juki to niestety, ale nic nie znalazłem. Wygląda to tak, jakby rotacji nie było. Firma jest bardzo dobra jesli chodzi o maszyny do szycia, to bardzo trwałe sprzety. Dziwi mnie tylko, że nie maja tłumaczenia strony www na język polski.

zip

nie polecam,rotacja jest bardzo duża, w każdym miesiącu ktoś opuszcza firmę, zaletą są fajni ludzie bo zarządzanie- beznadzieja!

polyglote

hej, a czy wolno tak po prostu zwalniac kogos bo sie ma akurat zle emocje?/

monsun

Można dodać do tego wpisu taki fakt: osoba Pana Prezesa człowieka bardzo cholerycznego i wybuchowego, zdarza mu się w przypływie emocji zwonić kogoś kto jest akurat najbliżej

juki

Firma jest dobra dla kogoś kto stawia pierwsze kroki. A to dlatego, że uczy i jednocześnie mało płaci. To jest tu niezmienne.

Zostaw opinię o Juki Central Europe Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Juki Central Europe Sp. z o.o.