Stilnovisti Sp. z o.o.

Opinie o Stilnovisti Sp. z o.o.

Inwestor

Jakie macie doświadczenia z inwestycjami w Stilnovisti?

Andrzej Majewski
@Inwestor

Działam z nimi od 7 lat. Gdyby nie inflacja byłoby bardzo dobrze, ale teraz jest dobrze. Porównywalne do innych inwestycji na rynku

Ireneusz Majewski
@Inwestor

Dobre doświadczenia. Przebieg inwestycji się wydłużył, ale wiadomo whisky im starsza tym lepsza. Poza tym nie inwestuje się całego kapitału w alternatywy

@Inwestor

Witam Mam bardzo dobre doświadczenia, mam dobrego doradcę ze strony firmy, wszystko jasne i z planem. Rekomendacje często i dużo ofert. Polecam Marek

Chabsiok

Dzięki pracy w tej firmie moja kariera poszła bardzo do przodu. Bardzo miło będe wspominał ten czas.

@Chabsiok

Cześć, zastanawiam się czy nie udałoby mi się również wejść we współpracę. Piszesz o tym, że Twoja kariera poszła do przodu. W jakim zakresie? i ile czasu musiał cały ten proces zająć?

Grzegorz T

3 miesięczny staż w firmie w dziale Marketingu. Bardzo ciekawa zgrana drużyna. Wrócę tam chętnie po studiach!

Patrycja

Korzystałam z usług i mogę powiedzieć tylko dobre rzeczy

Bardzo spokojne spotkanie o doświadczenie i przykładowe teksty pisane przeze mnie wcześniej w innej firmie.

Standard: doświadczenie, projekty realizowane, wykształcenie, praca mgr, hobby

Jaka atmosfera jest między działami w Stilnovisti Sp. z o.o.?

Dobra, firma nie jest duża wiec każdy zna każdego nawet osoby pracujące w Szkocji, które regularnie przyjeżdzają do polskiego oddziału z centrali

Pracowałem 3 lata, dużo pracy, ale możliwość rozwoju i duże premie

Ja właśnie się pracą w tej firmie interesuje i przed momentem przeglądałam ofertę pracy dla asystentki w administracji ( starą, sprzed roku). Na tym stanowisku też jakieś premie wpadają? Bo w ogłoszeniu nie widziałam nic o premiach. Wspominano o atrakcyjnych zarobkach tylko. Wiecie może ile taka asystentka tutaj zarabia?

Jarek

Inwestowałem z długa perspektywa 7 lat temu i jestem zadowolony z wyniku. Gdyby nie inflacja byłoby jeszcze lepiej

Paulina

Pracowałam jako asystentka w dziale sprzedaży. Wszystko było tak jak obiecane podczas podpisywania umowy, półtora roku ciekawej przygody z whisky i ze sztuka. Polecam

Solidna firma, fajny zespół i atmosfera, ciekawe i rozwijające projekty. Polecam z czystym sumieniem współpracę ze Stilnovisti.

Tomasz H
@Michał

Zgadzam się! Pracowałem pół roku w 2020 było super, później pojechałem na erasmusa ale nadal mam kontakt z chłopakami

Czy można liczyć w Stilnovisti Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Na jakie wsparcie w Stilnovisti Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Moja żona była zatrudniona w Stilnovisti i urodziła dwójkę dzieci i z otwartymi ramionami została przyjęta do pracy, dziś już pracuje gdzieś indziej, bo przeprowadziliśmy się do Gorzowa Wielkopolskiegop

Tomasz

Zdecydowanie inflacja oraz sytuacja na świecie. Jestem też klientem (ponad 700 tys. PLN zainwestowane) i na bieżąco mam informacje odnośnie obecnej rekomendacji. Poza tym inwestowałem w funcie, ale przecież najpierw zamieniłem złotówki, wiec wzrost funta zdecydowanie zmniejsza stratę. Poza tym, do czego w dniu dzisiejszym porównać tą inwestycje? Do mieszkań czy może do kryptowalut? ;) aaa, jeszcze obligacje

@Tomasz

Witam, chciałbym z Panem się skontaktować i omówić bierząco sprawę ponieważ sam jestem klientem który zainwestował. Jest taka możliwość ?

@Tomasz

No tak czyli w sumie ta jego opinia negatywna chyba nie jest słuszna? Bo zastanawiam się czy firma ma jakikolwiek wpływ na to ewentualnie żeby móc załagodzić chociażby?

Maciej

Jako klient polecam Stilnovisti - jestem bardzo zadowolony z obsługi, wszystkie moje wątpliwości i pytania zostały mi bardzo jasno wyjaśnione przez konsultanta podczas rozmowy telefonicznej.

Mikołaj

Bardzo polecam, solidna firma, duże wsparcie od reszty zespołu na początku pracy, super współpraca między działami.

@Mikołaj

Podejmując zatrudnienie miałaś już doświadczenie w branży, czy dopiero uczysz się zawodu. Prócz wsparcia ze strony współpracowników mogłaś też liczyć na szkolenia, które pomagały Ci się wdrożyć do pracy na nowym stanowisku? Chętnie o tym przeczytam.

Katarzyna

Jestem bardzo zadowolona z mojej inwestycji w Stilnovisti - cały proces przebiegał sprawnie i bezproblemowo, kontakt z moim opiekunem był dobry, a stopa zwrotu spełniła, a nawet przekroczyła moje oczekiwania. Polecam wszystkim

inwestycje w whiskey

1) Brak kontaktu. Nie odbierają maili. 2) Od trzech miesięcy milczą w sprawie zleconej sprzedaży portfela 3) Po zapytaniu o zbycie udziałów przysłali propozycję zbycia portfela ze stratą rzędy 25-30% (usunięte przez administratora)

Krzysztof

Bardzo miło wspominam pracę w poznańskim oddziale firmy. Rzetelny, zgrany zespół profesjonalistów, miła atmosfera i potężna dawka wiedzy i doświadczenia. Polecam współpracę ze Stilnovisti.

Jak można się skontaktować z tymi klientami? Też mam w tej firmie inwestycję która wygląda na pilną niestety :(

Wojtek
@Ania

Pani Aniu ja też mam inwestycję w tej firmie , też chciałbym się skontaktować z ludźmi,którzy nabyli Whisky

@Ania

Szanowna Pani, wycenę swojego portfela może zlecić Pani poprzez Biuro Obsługi Klienta. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem mailowym bok@stilnovisti.pl lub pod numerem telefonu +48 61 844 63 20.

@Wojtek

Szanowny Panie, wycenę swojego portfela może zlecić Pan poprzez Biuro obsługi klienta. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem mailowym bok@stilnovisti.pl lub pod numerem telefonu +48 61 844 63 20.

Patryk

Firma zapewnia dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, przy jednoczesnym wsparciu ze strony zespołu i kierownictwa. Świetna możliwość na rozwój swoich kompetencji - bardzo sobie chwalę mój staż w dziale handlowym. Na duży plus zasługuje atmosfera w zespole - zgrany team fajnych osób. Jeżeli się uda, na pewno będę chciał tam wrócić po studiach.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu na portalu GoWork.pl i zachęcamy do pozostawienia opinii na temat współpracy ze Stilnovisti. Jako firma otwarta i nastawiona na dialog, uważnie wsłuchujemy się w opinie naszych pracowników, partnerów i klientów. Zarówno pozytywne opinie, jak i konstruktywna krytyka, pozwalają nam rozwijać się i stale polepszać jakość naszych usług.

Jednocześnie prosimy użytkowników o zachowanie prawdziwości, rzetelności i kultury publikowanych wypowiedzi. Niedopuszczalne jest publikowanie treści obraźliwych, wulgarnych lub niezgodnych z prawdą. Informujemy, że wszystkie komentarze naruszające dobre imię spółki Stilnovisti oraz jej pracowników będą archiwizowane przez administratorów portalu, a wobec ich autorów zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne.

Zachęcamy do rozważenia kontaktu bezpośredniego pod adresem mailowym bok@stilnovisti.pl lub pod numerem telefonu +48 61 844 63 20. Prosimy o szczegółowe opisanie sprawy, co pozwoli na szybsze zapoznanie się z sytuacją i jej rozwiązanie z naszej strony.

Z poważaniem
Zespół Stilnovisti

Zostaw merytoryczną opinię o Stilnovisti Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Stilnovisti Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stilnovisti Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stilnovisti Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stilnovisti Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stilnovisti Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stilnovisti Sp. z o.o.