Stilnovisti Sp. z o.o.

Opinie o Stilnovisti Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu na portalu GoWork.pl i zachęcamy do pozostawienia opinii na temat współpracy ze Stilnovisti. Jako firma otwarta i nastawiona na dialog, uważnie wsłuchujemy się w opinie naszych pracowników, partnerów i klientów. Zarówno pozytywne opinie, jak i konstruktywna krytyka, pozwalają nam rozwijać się i stale polepszać jakość naszych usług.

Jednocześnie prosimy użytkowników o zachowanie prawdziwości, rzetelności i kultury publikowanych wypowiedzi. Niedopuszczalne jest publikowanie treści obraźliwych, wulgarnych lub niezgodnych z prawdą. Informujemy, że wszystkie komentarze naruszające dobre imię spółki Stilnovisti oraz jej pracowników będą archiwizowane przez administratorów portalu, a wobec ich autorów zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne.

Zachęcamy do rozważenia kontaktu bezpośredniego pod adresem mailowym bok@stilnovisti.pl lub pod numerem telefonu +48 61 844 63 20. Prosimy o szczegółowe opisanie sprawy, co pozwoli na szybsze zapoznanie się z sytuacją i jej rozwiązanie z naszej strony.

Z poważaniem
Zespół Stilnovisti

Solidna firma, fajny zespół i atmosfera, ciekawe i rozwijające projekty. Polecam z czystym sumieniem współpracę ze Stilnovisti.

Tomasz H
@Michał

Zgadzam się! Pracowałem pół roku w 2020 było super, później pojechałem na erasmusa ale nadal mam kontakt z chłopakami

Patryk

Firma zapewnia dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, przy jednoczesnym wsparciu ze strony zespołu i kierownictwa. Świetna możliwość na rozwój swoich kompetencji - bardzo sobie chwalę mój staż w dziale handlowym. Na duży plus zasługuje atmosfera w zespole - zgrany team fajnych osób. Jeżeli się uda, na pewno będę chciał tam wrócić po studiach.

Krzysztof

3 miesięczny staż w firmie w dziale Marketingu. Bardzo ciekawa zgrana drużyna. Wrócę tam chętnie po studiach!

Katarzyna Nowy wpis

Hejka. ;) widziałam ofertę dla asystentki zarządu z językiem chińskim. Możecie proszę ocenić jak ciężka jest według was ta praca? Po prostu z opisu wynika, że oferują wynagrodzenie 7000 brutto + premia od zaangażowania. ona sama jest uznaniowa? Ile się trafia tak średnio?

Andżelika Nowy wpis

Bardzo polecam rzetelna i miła obsługa przyjemna atmosfera!

Andrzej Nowy wpis

Świetna firma pracowałem około 1 rok Nadal mam z nimi kontakr

Klaudia b Nowy wpis

Solidna firma, fajna atmosfera i polecam prace w tym miejscu :)

Bardzo spokojne spotkanie o doświadczenie i przykładowe teksty pisane przeze mnie wcześniej w innej firmie.

Standard: doświadczenie, projekty realizowane, wykształcenie, praca mgr, hobby

Bardzo dobra firma, fajny zespół i atmosfera, fantastyczne projekty i duże możliwości. Polecam

Czy w Stilnovisti Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Dzień dobry, Preferujemy rozliczenia miesięczne. Pozdrawiamy i zapraszamy do aplikowania!

Pracowałam długo i byłam bardzo zadowolona. Zajmowałam się marketingiem i mogę tylko powiedzieć, ze wymarzona praca. Dostalam prace w firmie it serwery bliżej szkoły dziecka dlatego musiałam zmienić, bo sama zajmuje się dzieckiem, ale w sumie żałuje bo to była niesamowita przygoda.

Łupińska

Świetnie fachowcy, bezproblemowe podejście do klienta.

Solidna firma, fajny zespół i atmosfera, ciekawe i rozwijające projekty. Polecam współpracę ze Stilnovisti.

Firma wykazała całkowity brak profesjonalizmu. Pracownik HR wysłał maila z broszurą, z którą należało się zapoznać i wskazał termin rozmowy kwalifikacyjnej (po wcześniejszym potwierdzeniu mojej dyspozycji w danym terminie w trakcie rozmowy telefonicznej). Niestety pracownik Stilnovisti nigdy nie zadzwonił, ani nie poinformował o ewentualnej zmianie terminu... Takie zachowanie wg mnie jest niedopuszczalne i zniechęca do składania aplikacji w ww. firmie.

Agnieszka `P
@Anonim

Przeciez ta firma nie ma działu HR, chyba pomyliłes firmy. Poza tym nie do konca jest jasne, czy miałeś potwierdzony termin czy wstępnie coś umówione. Ja mam same dobre doświadczenia ze Stilnovisti, a pracowałam ponad 4 lata podczas studiów. Wszystko idealnie.

Maciej
@Anonim

Ta firma nie ma działu hr

Tadek

Super praca. Mogłyby być lepsze zarobki, ale atmosfera i organizacja też są ważne a były na najwyższym poziomie.

Dj puma

Solidna firma, fajny zespół i atmosfera,

@Dj puma

Sporo takich opinii ostatnio wpadło ale nie dajecie żadnych konkretów. Powielacie wpisy, że atmosfera jest na plus - a co na to wpływa? Macie jakieś spotkania/imprezy integracyjne?

Konrad

Tak jedno i drugie, ale tez dużo eventow dla Klientow. I dużo pracy. Zespół się powiększył ostatnio wiec duża dynamika

Dd

Solidna i porządna firma polecam

Miodzio

Firma bardzo perspektywiczna z ambicjami . Merytorycznie oraz psychologicznie podchodzi do projektów oraz ludzi .Mili ludzie atmosfera super polecam

Danio

Bardzo solidna firma, mila atmosfera i serdzecznie polecam

Dorota

Super firma, mega zespół i atmosfera. Polecam każdemu współprace z Stilnoviisti

Karina

Super firma, mega zespół i atmosfera. Polecam każdemu współprace z Stilnoviisti

Dobrze płatna firma. Godziny są ok. Firma ma szacunek do pracownika, polecam.

Ambeer

A firmą bardzo łatwo znaleźć swoją pracę która pasuje idealnie do ciebie mają mnóstwo ofert mnóstwo ciekawych propozycji polecam

Solidny zespół! Mili ludzie miła atmosfera świetna firma :)

Zostaw merytoryczną opinię o Stilnovisti Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Stilnovisti Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stilnovisti Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stilnovisti Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stilnovisti Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stilnovisti Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stilnovisti Sp. z o.o.