Mjm Finanse Sp. z o.o.

Śrem

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Mjm Finanse Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mjm Finanse Sp. z o.o.

admin

Macie informacje odnośnie pracy w firmie Mjm Finanse Sp. z o.o. ? Jak wyglądają u nich staże lub praktyki, czy zatrudniają dużo osób? Czekamy na Wasze opinie o pracodawcy!

doradca klienta
@admin 19.08.2015, 22:37
Macie informacje odnośnie pracy w firmie Mjm Finanse Sp. z o.o. ? Jak wyglądają u nich staże lub praktyki, czy zatrudniają dużo...

Chyba żart a nie firma. Nie odprowadzają składek zus. A żeby się nie wydało dają premie 300zł co trzy miesiące jak nie idziesz na L4. Układy i układziki. Kierownikiem jest Pan, który nie ma pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi i poniża pracowników tekstami że jesteś za głupi żeby tu pracować. Kierownik nie ma żadnego doświadczenia i tu UWAGA wcześniej roznosił ulotki. Ale wiadomo siostra pomogła załatwić pracę. (teraz pracują razem) Firma zarejestrowana na osobę trzecia, bo szefowie już za machloje z zus mieli ją zamkniętą. Pracowałam tam rok ....

Zostaw opinię o Mjm Finanse Sp. z o.o. - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mjm Finanse Sp. z o.o.