Opinie o Business Mind Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Business Mind Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Business Mind Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Mind Sp. z o.o. w Gdańsk

Ktoś Nowy wpis

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Słabe wrażenia. Zapytano mnie czy cały czas jeżdżę autem ponieważ rzadko ale zdążą się konieczność podjechania do klienta, odpowiedziałam ze tak, czynnie prowadzę samochód na co pani z rekrutacji powiedziała „ludzie ze wsi wszystko potrafią” ???? po zakończeniu rozmowy nie zostałam nawet odprowadzona do drzwi a pomieszczenie gdzie był mój płaszcz musiałam sama odnaleźć.

Witam czy w biurze przy Miszewskiego przyjmowani są także Młodsi Księgowi? Jakiś czas temu wygasła oferta pracy dla Zastępcy Głównego, rozglądając się po Gdańsku się o tym dowiedziałem. Zastanawiam się po prostu czy jeśli w tym przypadku wymagano 4ech lat doświadczenia to czy Młodsi są przyjmowani bez niego?

222 Nowy wpis

mała aniu - skoro jednak tak bardzo chwalisz wysokość wynagrodzenia w tej firmie to jednak możesz podać konkretnie o jakich kwotach tutaj mówimy, okej?

MH

Moja propozycja jest taka - proszę podać nas do sądu za niepłatne nadgodziny. Proszę mi powiedzieć komu nie zapłaciliśmy jakiejkolwiek nadgodziny? Powiem krótko - kłamstwo. Pozdrawiam MH

Księgowa

Rekrutację prowadziła firma zewnętrzna. Pani rekrutująca była bardzo profesjonalna i konkretna. Po odbyciu kilku rozmów zostałam zaproszona na rozmowę z właścicielką biura. Rozmowa odbyła się w miłej atmosferze. Zostałam zaproszona na dni próbne na podstawie umowy zlecenia, po której podjęłam zatrudnienie. Niestety praca w tym biurze nie była tak miła jak rozmowa kwalifikacyjna. Właścicielka pokazała swoje prawdziwe oblicze - próbuje zniszczyć każdą osobę, którą zatrudnia a pracownik posiada większą wiedzę od niej samej. Właścicielka jest biegłym rewidentem ale poziom wiedzy ma na poziomie szkoły średniej.

Podczas spotkania rekrutacyjnego pytano o poprzednie miejsca pracy - dlaczego nadal nie jestem tam zatrudniona. Pytano również o umiejętności a co jest największym zaskoczeniem właścicielka podczas rozmowy obiecuje współpracę natomiast po podjęciu pracy okazuje się, że to pracownik pracuje za nią. Pytają również o zarobki - sugeruję podnoszenia swoich oczekiwań, gdyż jak widzą, że zależy komuś na pracy potrafią zapłacić wiele pracownikowi. Zatem jeżeli pracownik oczekuje wysokiej płacy niech się nastawi na pracę 5 a czasami 6 dni w tygodniu po 10-12 godzin.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
admin

Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie Business Mind Sp. z o.o., produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!

Mała Ania
@admin

Niestety nie polecam tego pracodawcy. Zarobki są na dość wysokim poziomie - to trzeba przyznać, jednakże zarobki nie rekompensują pracy w tak niemiłej atmosferze. Właściciele firmy ukierunkowani są na jak największy zysk - klienci płacą bardzo dużo za bardzo nieprofesjonalne podejście. Pracownicy są przeciążeni pracą i pracują w niepłatnych nadgodzinach. Rotacja pracowników jest większa niż w osiedlowym sklepie spożywczym. Nie polecam ani pracownikom ani przedsiębiorcą korzystanie z usług biura rachunkowego Bussines Mind w Gdańsku.

MH Nowy wpis
@admin

W nawiązaniu jeszcze do mojej odpowiedzi na żałosny "fake" - pani Lucyno, uczciwie stawiam sprawę - albo pani poda nas do sądu albo my panią podamy. Jeżeli pani już w naszym biurze nie pracuje i stawia pani nam takie zarzuty, to po pierwsze dlaczego się, pani Lucynko, nie podpisze pod nim z imienia i nazwiska, a po drugie (tak jak napisałem w pierwszej odpowiedzi na pani fałszywy zarzut) dlaczego nie poda pani nas do sądu. Sąd jest dla cywilizowanych ludzi, spotkajmy się tam i uczciwie niech pani postawi nam zarzut niepłacenia, wykorzystywania czy cokolwiek - zapraszam. Obawiam się, że to pani ma coś na sumieniu. Pozdrawiam i zachęcam do cywilnej odwagi. MH

Zostaw merytoryczną opinię o Business Mind Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Business Mind Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Mind Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Business Mind Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Business Mind Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Business Mind Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Al. Grunwaldzka 82
    80-244 Gdańsk