Festa Sp. z o.o.

Legionowo

Opinie o Festa Sp. z o.o.

była pracownica

nie polecam pracy w tej firmie, właściciele są nie stabilni emocjonalnie, szefowa jak nie ma szefa przed klientami chowa się pod biurko hahahaha, umie gderać tylko jemu. Są chciwi i pracowników traktują źle a klientów mają za durniów. Komornicy biją się tam o pieniądze. Szkoda czasu na pracę u nich. Podobno kiedyś byli inni normalni a teraz tacy nowobogaccy - ludzie, którzy dorobili się na krzywdzie innych. Szczerze nie polecam.

adamski

jak ktos lubi jeździć po 20 godzin w czasie swoiej pauzy to jest wymażona firma dla ciebie

były

festa to zaiebista firma.miałem pracowac w tei firmie 4 na 2 a pracowalem 8 na 1. Szef obiecał kupić nawigacje a pużniej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pieniądze

okradziony pracownik FESTY -12.000zł

Festa to jest była Aquilla , a Aquilla to Festa. Teraz działa pod szyldem swojej żony,założył firmę transportową FESTA-AQUILLA ! Skubis oddawaj moje pieniadze!

masko
użytkownik zarejestrowany

szukają również managera do spraw kluczowych klientów w wawie

Podobno prowadzą rekrutację do tej firmy ze strojami do działu obsługi klienta jak się tam pracuje i na jakie zarobki można liczyć? Kobieta jest szefową chyba ? Może ktoś coś napisać czy naprwdę szkoda sie tam zatrudniać i czy to prawda o tym wyzysku?

festyniara

Pracowałam w fescie kilka lat. O ile z szefem szło się dogadać, to jego żona...brrr. Kasa taka sobie - trochę według listy, reszta pod stołem. Spora rotacja pracowników, co też nie najlepiej świadczy o firmie.

była2

pracowałam w Festa bardzo krótko - na szczęście - masakra wyzysk ludzi do tego umawiają się na co innego a potem trzeba robić mnóstwo dodatkowych rzeczy. Kasa marna....

była

Tomek chyba jesteś prezesem że tak chwalisz tą firme. Ta firma nie ma nic z rzetelnie prowadzona księgowością, poziom zarobków jest marny, wyzusk ludzi.ale prezeosom to i tak mało. Ogłaszaja upadłość za upadłościa aby nachapaś się kasy, i nie płacą zusów,penje też są z opużnieniem...omijajcie tę firmę z daleka!!

Zostaw opinię o Festa Sp. z o.o. - Legionowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Festa Sp. z o.o.