Opinie o Festa Sp. z o.o. w Legionowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Festa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Festa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Festa Sp. z o.o. w Legionowo

rafał

miesieczna pensja to okolo 10k jesli sie poddasz woli ''bossa'' to bedziesz jezdzil 24/7 i dalej bedzie malo za przeginki niby placi ale co po tej kasie jak cię dupną żabojady to rocznej pensji zbraknie-o ile na tym się skonczy. kasa bardzo sporadycznie na czas, najczesciej tydzien po terminie ale bywalo ze i 3 tygodnie czekalo sie na podstawe a dodatkowo trzeba bylo sie upominac po kilkanascie razy- a to jutro wplaci a to zapomnial a to w koncu ktos mu niezaplacil - jego zona stwoerdzila ze woli zaplacic adwokatowi niz kierowcy - to wszystko mowi o tej firmie - trzymac sie jak najdalej - no chyba ze jestes alkoholikiem - wtedy to firma idealna dla ciebie

Max
@Anna

Tak było jest i będzie w tej firmie kiedyś to była Aquilla a teraz kolejna nazwa z kolejki Ja pamiętam jak pracowałem u Tomasza S Do tej pory zalega mi pieniądze za przepracowane miesiące i chyba już ich nie zobaczę (usunięte przez administratora)

Romek Nowy wpis

@Pracodawca fajnie to tak (usunięte przez administratora) kierowców? Na początku współpracy płaci normalnie ale od 3-go miesiąca już kasa się spóźnia i to mocno. Po pół roku już o ponad dwa tygodnie do tyłu. Wciąż namawia na jazdę bez karty i są tacy co na to idą aby zarobić 200-500zl więcej tygodniowo. Nawet najwierniejsi ludzie od niego pouciekali bo nie płacił - oddaj kasę skubis

Darek78 Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Gbur prowadzący firmę transportową nie wypłaca kierowcom pieniędzy! Firma zarejestrowana na jego żonke bo sam ma zakaz prowadzenia działalności transportowej! Kierowców wysyła za granicę i z tygodnia na tydzień dzwoni i mówi że będzie opóźnienie w wypłacie . Kierowcom jest winny po 20 tys zł a ci dalej pracują bo boją się że im tego nie wypłaci. I słusznie się boja. Ja zrezygnowałem i od roku nie mogę doprosić się o swoje 7 tys zł! Omijać szerokim łukiem!

rafał

@rafał

Chwilę po Tobie @Przemek tutaj pisał, że w Feście "nie płaci ani na czas ani to się należy". Zastanawia mnie to drugie, bo brzmi, jakby kierowcy w tej firmie nie otrzymywali całych kwot, które mają na umowach. Możesz się odnieść do takiego stwierdzenia?

Max Nowy wpis
@Anna

LEGIONISTA

Witam. Czy ktos moze aktualnie tu pracuje lub pracowal w niedawnym okresie czasu? Chcialbym zasiegnac opinii na temat pracy bo chcialbym pojsc na rozmowe w sprawie pracy.. Jaka jest atmosfera? Czy pieniadze sa na czas? Czy ogolnie sa wyplacalni

***** ***
@LEGIONISTA

Daruj sobie, kasą może i jest czasem na czas, przeginki czasu jazdy i pracy gwarantowane

Były już pracownik Nowy wpis
@LEGIONISTA

Uciekaj jak najdalej. Kasa sporadycznie na czas - uważa się za dobrego pracodawcę. Tankowanie za 350_450€ I MÓDL SIĘ aby starczyło na powrót na luxa

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Festa Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Żuber

Obiektywnie, to firma transportowa co idzie po trupach do celu(zysku). Tabor wekenduje wzdłuż ulicy industriale. WC BLISKI LASEK. Załoga to ludzie pracowici i Fachowcy. Trzeba mieć nerwy ze STALI i zginąć kark przed Spedytorka, Szef Tomek kierowców a za durni. Cokolwiek by się nie stało, obwinia kierowców.. Kasę za pracę trzeba wyrywać na różne sposoby. Praca nocna i punktowa. Adres załadunku i rozładunkowe bez GPS i podpowiedzi kierowców nie znajdziesz(nie trafisz). Jazda po Francji drogami N, D, żeby taniej. Paliwo na styk. Tankowanie co dziennie za 300 euro. Trasy 600-700km.2,3 punkty rozładunku. Czas pracy minimum 15 godz. Karty do Tankowania bywają puste, szef jednak obwinia kierowcę, że nie umie obsługiwać. Wyjazdy w trasę w Niedzielę i Święta Też. Bywa, że na weekend noclegujesz we Francji w kabinie, bo zjechać tam gdzie zawozi z Polski(pod Bruxele) za drogo,bo paliwo kosztuje. Karty kierowcy nie są z czytywane. TAKA FIKCJA, ŻE UZYWA SIĘ ICH. Jednak w dokumentacji w kadrach firmy jest porządek. Wszystko zgodnie z prawem. Płaca różna. Jeleń ma 2500zl tygodniówke. A rozgarnięty fachowiec 3-4 tys. zł. Tygodniówka obiecana. Tylko obiecana. Kierowcom bez doświadczenia, znajomości Francuskiego, D, Angielskiego nie polecam tam pracy. Zrezygnowałem szybko z Pracy bo te niedogodności przeżyłem. DODAM, ŻE SZEFA MAŁO KTÓRY KIEROWCA WIDZIAŁ. może to SŁUP???

Iwona
@Żuber

To sporo ile Ty wyciągasz na miesiąc? A tą atmosfere przy takiej stawce chyba da się przeżyć

Młody

Omijajcie tą firmę jak tylko się da Kasy nie płaci ciągle jakieś wymówki że to nie ma albo wysłał ale bank źle działa a to że mu nie zapłacili albo że nie ma bo miał wiele wydatków Codziennie przeginki, jazda tylko po nocach auta złomy brudne śmierdzące a nawet zarzygane i zalanei to nie wódka czy napojem po libacjach na bazie naczepy bez chamolvow opon Tankowania po 200€ codziennie Na rozmowie lub przez tel zachwala że firma super kasa duza ale tak naprawdę za 3500 za tydzień to śmietnikiem nie polecam jeździć Remonty nie są przeprowadzane w razie zepsucia auta nie wzywa serwisu tylko radź sobie sam dopóki policja nie przyjedzie Uwaga na tą firmę totalne (usunięte przez administratora)

Alkoholik
@Młody

Rozwaliles auto i teraz płaczesz - fakt że trochę jest w tym prawdy co napisałeś ale chociaż byś przyjął na klatę że rozwaliles 3 letnie auto a teraz nie masz odwagi ponieść konsekwencji.

Młody
@Alkoholik

Żadnego auta nie rozwaliłem. Pracowałem u tego człowieka i ten człowiek jest nie wyplacalny. Każdy grosz dusił. Tankowania za swoje a potem on oddawał. Zero pomocy ze strony pracodawcy jak i ze strony spedycji. Licz są na siebie. Auta szroty. Nadają się do chuty tylko i to żeby całym składem wjeżdżać żeby potem nikt się nie męczył takim złomem. Urlopów nie płaci za pobyt w domu nie płaci na okrągło przeginać a jak powiesz ze tak nie można to jego odpowiedź" przecież za to nie zabijają" pieniądze na wypłaty pożycza od żony lub od córki komunijne pieniądze. W razie potrzeby na angli ma w nosie co się dzieje z kierowca martwi się o towar czy dojedzie. Pod nazwą festa na Anglię nie pojedzie bo przypal każde auto zabiorą. Stałe na angli 2 dni żeby wyjaśnić sprawę a on miał gdzieś co się będzie ze mną działo i jakie będą konsekwencje za ciapatych martwił się jedynie o auto I o towar. Taka super firma. Odradzam każdemu co myśli że zarobi w niej. Zarobi ale problemów masę

Ddddd

Oddzwoni Pan ? Mam propozycje dla .Chce mi pan oddac pieniadze ,czy jest pan w desperacji z braku ludzi a obdzwonil pan juz wszystkich ostatni ratunek to ja

Ramirez

Czy dużo zmian w związku z pandemią zostało wprowadzonych w firmie?

Przemek
@Ramirez

Żadne - dalej nie płaci ani na czas ani to się należy

Filip

Witam ze atmosfera jest kiepska, czy coś się zmienilo na przestrzeni miesięcy ?

Niko

Czy ktoś ma kontakt do Pana Skubisa? Chciałbym się z nim skontaktować w sprawie pracy.

Tonik

Nie rozumiem dlaczego niektóre osoby zamiast wykonywać swoją pracę obserwuje zwierzchników a następnie komentuje?

Lol

Festa to nasi przyjaciele są bo jak się ma takich przyjaciół to nie trzeba mieć wrogów

była pracownica

nie polecam pracy w tej firmie, właściciele są nie stabilni emocjonalnie, szefowa jak nie ma szefa przed klientami chowa się pod biurko hahahaha, umie gderać tylko jemu. Są chciwi i pracowników traktują źle a klientów mają za durniów. Komornicy biją się tam o pieniądze. Szkoda czasu na pracę u nich. Podobno kiedyś byli inni normalni a teraz tacy nowobogaccy - ludzie, którzy dorobili się na krzywdzie innych. Szczerze nie polecam.

adamski

jak ktos lubi jeździć po 20 godzin w czasie swoiej pauzy to jest wymażona firma dla ciebie

były

festa to zaiebista firma.miałem pracowac w tei firmie 4 na 2 a pracowalem 8 na 1. Szef obiecał kupić nawigacje a pużniej (usunięte przez administratora) pieniądze

okradziony pracownik FESTY -12.000zł

Festa to jest była Aquilla , a Aquilla to Festa. Teraz działa pod szyldem swojej żony,założył firmę transportową FESTA-AQUILLA ! Skubis oddawaj moje pieniadze!

masko

szukają również managera do spraw kluczowych klientów w wawie

Podobno prowadzą rekrutację do tej firmy ze strojami do działu obsługi klienta jak się tam pracuje i na jakie zarobki można liczyć? Kobieta jest szefową chyba ? Może ktoś coś napisać czy naprwdę szkoda sie tam zatrudniać i czy to prawda o tym wyzysku?

festyniara

Pracowałam w fescie kilka lat. O ile z szefem szło się dogadać, to jego żona...brrr. Kasa taka sobie - trochę według listy, reszta pod stołem. Spora rotacja pracowników, co też nie najlepiej świadczy o firmie.

była2

pracowałam w Festa bardzo krótko - na szczęście - masakra wyzysk ludzi do tego umawiają się na co innego a potem trzeba robić mnóstwo dodatkowych rzeczy. Kasa marna....

Zostaw merytoryczną opinię o Festa Sp. z o.o. - Legionowo

• Jak się pracuje w Festa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Festa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Festa Sp. z o.o.?

Festa Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.

Festa Sp. z o.o.