Eksperci Księgowi Sp. z o.o.

Eksperci Księgowi Sp. z o.o.

Opinie o Eksperci Księgowi Sp. z o.o.

Andrzej

Czy tak dobrze pracuje się , że rzadko zaglądacie na forum? Szkoda, szukam pracy i miałem nadzieję na info

Kandydatka

Najmniej profesjonalna rozmowa na jakiej byłam... Począwszy od 15 minutowego spóźnienia Pań - ok, każdemu może się przytrafić. Co więcej, jedyną rzeczą jaką były zainteresowane owe Panie to wysokość wynagrodzenia. Na tej podstawie określiły czy posiadam odpowiednie kwalifikacje, nie zadając mi ani jednego merytorycznego pytania. Mała rada na przyszłość - jeśli jedynym kryterium wyboru potencjalnego pracownika są zarobki, można o to zapytać już na etapie rozmowy telefonicznej. Dzięki temu oszczędzą Panie swój i nasz czas!

EK
@Kandydatka 20.07.2018 07:23

Było inaczej, polecam zastanowić się, co chciała Pani osiągnąć takim wpisem.

Monika

Profesjonalna firma, dba o pracowników, dużo można się nauczyć. Polecam.

tik tak

a jaka jest szefowa?

KOCIARA
@tik tak 04.06.2011 08:03

KOCHA KOTY...

Zostaw opinię o Eksperci Księgowi Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eksperci Księgowi Sp. z o.o.