Astor Gdańsk Sp. z o.o. Oddział

Gdańsk

Opinie o Astor Gdańsk Sp. z o.o. Oddział

batman

fajni ludzie,firma też ale do czasu kiedy nie wykup przez eurocash który raczej niema pojęcia co się dzieje na rynku i rząda 30% wzrostu względem wykonania z zeszłego roku.to jakiś żart mający na celu uniemożliwić ph wykonanie planu co się wiąże z wynagrodzeniem.nie jest dobrze jeśli kier.wraca ze spotkania z L.Amaralem jak by otrzymał ultimatum 100% albo won![a od siebie żadnego wsparcia ]fajnie było ale się chyba kończy jak cały handel detal.

Zostaw opinię o Astor Gdańsk Sp. z o.o. Oddział - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astor Gdańsk Sp. z o.o. Oddział