Adagio Adam Pisarski

Lubin

Opinie o Adagio Adam Pisarski

Karol

Czy zmieniło się cos na lepsze w firmie? Chciałbym spróbować pracy w Adagio Adam Pisarski ale może coś się dowiem wcześniej od was?

Maja

@ponkurPiszesz, że problemy są na bieżąco wyjaśniane. To ważne, by w firmie między pracownikami a kierownictwem była dobra komunikacja. Co więcej możesz powiedzieć o swojej pracy? Na jakim stanowisku pracujesz w Adagio Adam Pisarski?

ponkur

dawid, firma jest mała, działa na rynku lokalnym i to jest chyba jedna z wielu zalet. Przede wszystkim nie masz takiego korposzczurstwa tylko w miarę zdrową atmosferę. Wszystkie problemy też na bieżąco są wyjaśniane.

Szukasz pracy?

przyjaciel

Adaś Oddałeś wszystkie pieniądze podwykonawcom za EURO 2012 czy dalej udajesz biznesmena. Pamietaj KARMA wraca

PAN MIJAGI

nie polecam żadnej współpracy (usunięte przez administratora)

byłybyłybyły

prawda praca 72/dobe WYZYSK WYZYSK WYZYSK marne wynagrodzenie to za dużo wynagrodzenie prawie zadne a roboty do zrobienia od [usunięte przez moderatora]:) pozdro:) SERDECZNIE NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a to juz wszystko wiemy... dla mnie obiecaniki byly zbyt bajkowe, stad to zainteresowanie. widze jednak, ze jest wiecej osob poszkodowanych...

szczery forumowicz :D

A mnie się wydaje ze ta pani barbara352 to ten wlasciciel szefa co się nazywa dyrektorem od naczelnika co zna zwierzchnika Boss-a i prawą ręke Prezesa Zarządu czy jak sie tam mianuje, bardzo prosimy aby następnym razem, gdy chce podpisywac sie barbara 352 pisał w rodzaju żeńskim HAHAHA POZDRAWIAM

Gdyby tylko była taka możliwość to praca w Adagio trwałaby 72h/dobę...za marny grosz a jedyne czego możesz się dorobić będąc lojalnym pracownikiem to totalny brak szacunku do Ciebie i Twojej pracy. Praca jest na okropnych warunkach i pragnę zdementować...ludzie sami się zwalniają a nie zostają zwolnieni i to jest najlepsza decyzja w ich życiu. Film \"Młodzi gniewni\" już był w tej firmie nakręcą \"Młodzi naiwni\"...nie wchodźcie w ten interes bo bagno jakich mało...

TYLKO NIE ADAGIO

widzę duże zainteresowanie w okol tej firmy...przestrzegam... firma która zdobyła duże osiągnięcie na rynku no może tak... ale na zapleczu całej tej firmy wcale nie jest tak fajnie.... na początku obiecuja gruszki na wierzbie ...a później zaczyna się cala ta zabawa... będziesz gnojony i upokarzany , robotnik 24/h. pomysl...zatrudniają samych młodych ludzi bo wiedzą ze zależy im na nowej pracy i nie sprzeciwią się... WYZYSK WYZYSK WYZYSK...wiem cos o tym... PRZESTRZEGAM.

Hej, póki co wszyscy zostali zwolnieni i rekkrutuja nowych pracowników, więc skąd wiesz jaka jest atmosfera? skąd wiesz jaki jest szef?

Zostaw opinię o Adagio Adam Pisarski - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adagio Adam Pisarski