Opinie o „Aluship Technology” sp.z.o.o w

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy „Aluship Technology” sp.z.o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie „Aluship Technology” sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Aluship Technology” sp.z.o.o w

aparat

A to nowośc alu tu tonami wyjeżdza I nic z tym nie robią - monitoring do szatni a to nie ludzie wynoszą

MIREK

dzisiaj na bramie znajomy strażnik mi mówił,że zatrzymali jakiegoś od nas aparata-próbował przerzucić przez płot worek z ceownikami z aliminium,nazwiska tego gościa nie chciał podać

rudy

i sam je palikuje

Wojtek

(usunięte przez moderatora) zawsze fajne dziewczyny zatrudnia.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie „Aluship Technology” sp.z.o.o na stanowisko Sales Manager and Business Development? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
zdzicho

Sztuka jest byc miłym dla wszystkich i tych z biura i tych z produkcji a Pani (usunięte przez moderatora) taka jest .

Devilson

No dobra, ty się nie pocisz i nie byłaś skacowana koleżanko. Anioł normalnie :]

zdzicho

chyba dwa razy 21 ale i tak jest OK koleżanka zazdrości powodzenia u roboli? żal (usunięte przez administratora) ę ściska?

zdzicho

Mała ma na imię Kasia i jest super, ciekawe ile może mieć lat?

SOCHA

Nie szczekaj,zachowanie na tym forum... naganne

grubas

znaczy kto?

eeeeeeeeeeee

Devilson - 2012-09-16 11:23:38 Panie (usunięte przez moderatora) , w tej firmie pracują różni ludzie o czym pan wie, ale nie słyszałem żeby wzywać kogoś na dywanik z powodu orientacji seksualnej. To pachnie prześladowaniem!Dywanik czyli Panie kierowniku w oecności Pana piesków w biurze uprzejmie donosze ze ......i melduek ten to i tamto . Pozniej pan (usunięte przez moderatora) idze na hale i nie znając siena niczym ..............a trzeba tu być ..........

zdzicho

Taka mała , drobna od projektów też jest fajna i się śmieje do wszystkich.

Werner von Schtolzenburg

Werner von Schtolzenburg - 2012-09-17 16:19:25 W biurze pracuje kilka kobiet, ale czy to są laski? Kwestia gustu...Jest tylko jedna atrakcyjna babka, taka brunetka z długimi włosami co chodzi w obcisłych spodniach. Ale ona nawet nie spojrzy na zwykłego robola :|

Werner von Schtolzenburg

W biurze pracuje kilka kobiet, ale czy to są laski? Kwestia gustu...

spawacz

A w biurze to pracują jeszcze jakieś laski , czy wszystkie uciekły?

Werner von Schtolzenburg

No dobra. A teraz napiszcie, kogo wolicie. (usunięte przez moderatora)? Który robi coś wartościowego dla zakładu? Ciekawe, czy wiecie ile każdy z nich przebywa w pracy? Fpisójta sie :D

Devilson

Panie (usunięte przez moderatora), w tej firmie pracują różni ludzie o czym pan wie, ale nie słyszałem żeby wzywać kogoś na dywanik z powodu orientacji seksualnej. To pachnie prześladowaniem!

zdzicho

Ta malutka co się ubiera jak małolata też jest fajna.Wniosek są plusy w Alushipie.

Janusz

Ta czarna ale nie malutka, co chodzi ze słuchawkami na uszach jest spoko

ole

Jakie pół tysiąca skąd te wieści , nastepne ASY by (usunięte przez moderatora) człowieka . Majstry (usunięte przez moderatora) bez szkoły przedszkola jak w alu ship .Ten sam prekrój wieku i kazdy chce zrobic kierownika w(usunięte przez moderatora)bo co , Mam telefon i widzi kto dzwoni . Jka kierownik czy dy(usunięte przez moderatora) tonie odbiera albo mówi ze w tolalecie co za mistrz A na wizytówce napisane piekne słowa MIstrz bądz Tecnolog inzynier a nie mają zielonego pojecia o robocie . Ludzi na stanowiska managerskie biorą bez doścwiadczenia --tylko żeby mieli jakieś poparcie

Zostaw merytoryczną opinię o „Aluship Technology” sp.z.o.o

• Jak się pracuje w „Aluship Technology” sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy „Aluship Technology” sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „Aluship Technology” sp.z.o.o?

„Aluship Technology” sp.z.o.o