P.B.H.U.INGAZ Turkuła Karol

Gdynia

Opinie o P.B.H.U.INGAZ Turkuła Karol

agata

Niestety również nie polecam Pana Karola usług ani firmy. I dla mnie jest to zaskoczeniem bo było bardzo miło i fachowo. Instalacja wykonana tak, jak pan Karol uznał, niestety okazało się, że musi być inaczej. Zapłaciłam 1750 zł i ok. Niestety jeśli chodzi o poprawki to już inna historia. Po umówionym spotkaniu nie odbiera telefonu. A dobrze wie, że to już 2. tydzień kiedy nie mam ciepłej wody... Mógłby Pan, Panie Karolu być poważnym i powiedzieć wprost, że zwyczajnie odmawia Pan tej roboty za marne grosze. ŻENUJĄCE! Nie pozdrawiam!

agata

Weksel

Wiesz co no z tymi krsami to jest zawsze dobry początek, polecam próbować tam jeśli możecie na początku sprawdzać jak jest, warto, ale jeśli chodzi o P.B.H.U.INGAZ Turkuła Karol to generalnie nie ma się zupełnie o co czepiać, bardzo spoko firma, bardzo

czereśniak

jeśli nie masz możliwości na wybrzydzanie to uwierz mi , że jest jeszcze masa miejsc w których mógłbyś spróbować swojego zatrudnienia a w których byłoby Ci o niebo moim zdaniem lepiej niż w INGAZIe. Niby nic do firmy nie mam, ale paru znajomych nie przepada specjalnie za ich usługami i samą pracą tutaj

Roman

Panie Jacku niech Pan poda kontakt do siebie to postaram się pomóc.

?

pracownik - 2013-06-17 13:30:53 Firma KRZAK !!!! OMIJAJCIE Z DALEKA !!! [usunięte przez moderatora]

waldi

heheheh TRUSKAŁA znowu sam sobie opinie wstawia.

Krzyś

firma Ingaz wykonywała w moim domu montaż baterii umywalkowych oraz wannowych bardzo wysokiej klasy. sposób montażu w pełni perfekcyjny. Właściciel pokazał katalogi, pomógł wybrać i zakupił z znacznym rabatem. oceniam na 5. polecam wszystkim bo warto zatrudnić firmę INGAZ.

marek

bardzo fajna firma, pracownicy wiedzą co robią. Wykonywali u mnie instalację gazową od projektu do realizacji wszystko ok. POLECAM

Firma KRZAK !!!! OMIJAJCIE Z DALEKA !!!

eneduerabe

właściciel niepoważny, żarty sobie robi z klientów, umawia się potem nie przyjeżdża, nie odbiera telefonów, [usunięte przez moderatora] , żenada, Stanowczo odradzam współpracę z tą firmą, wielkie rozczarowanie i kpina. NIE POLECAM !!!! OMIJAJCIE Z DALEKA !!!!!

klient123

Firma wykonała u mnie instalację grzewczą oraz gazową szybko i solidnie. Instalacja działa bardzo dobrze i co najważniejsze tanio. Serdecznie polecam

benek730

właściciel niepoważny, żarty sobie robi z klientów, umawia się na wykonanie, podpisuje umowę, potem nie przyjeżdża, nie odbiera telefonów, [usunięte przez moderatora] żenada, czekałam dwa dni na Pana a Pan się nie zjawił, nawet nie raczył odbierać połączeń. Stanowczo odradzam współpracę z tą firmą, wielkie rozczarowanie i kpina!!!!!!!!!

fireman

firma typu SYF I MALARIA odradzam !!!! pozdr

były pracownik

Pracowałem tam 2 miesiące nie polecam firma krzak z patoogiczna załogą tragedia

owszem mozna sie nauczyc ... jak wypic 4 pak specjala o 7 rano widze ze flota samochodów firmowych sie nie zmieniła 2 chyba 30 letnie transity które jakims dziwnym sposobem mają podbite przeglądy ... omijajcie ta firme szerokim łukiem !!!

dramatyczna firma

nie polecam firma z prezesem na samochodzie biuro w domu jednorodzinnym warsztat w piwnicy . brygadziści z wykształceniem podstawowym załoga patologiczna

były pracownik

chyba sam Karol to napisał buehehhee załosne

Zostaw opinię o P.B.H.U.INGAZ Turkuła Karol - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.B.H.U.INGAZ Turkuła Karol