Opinie o Planta w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Planta. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Planta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Planta w Tarnów

trucker

ZACHOWUJECIE SIE JAK DZIECI KOMU NIE PASUJE TO WYPAD NIC NIE GADAM IDE Z FIRMY I KONIEC A NIE NAGADUJE I OCZERNIA. LUDZI KTÓRZY DALI CI ROBOTE JAK NIE MIALES NAWET BEZ DOSWIADCZENIA A O TAKA ROBOTE DZISIAJ CIĘŻKO MOIM ZDANIEM JAK KOMUS NIE PASUJE TO ZHCZE POWODZENIA W KOLEJCE PO BEZROBOCIE BO NA NIC INNEGO NIECH NIE LICZY JAK CHCE MIEĆ WIEKSZE PIENIADZE TYLKO CIEKIE BOLKI NARZEKAJA BO MUSI pociągnąć palete ziemi po aucie imj krzywda masakra dziecinada i tyle

jkj

Czemu piszecie bzdury? Wszystkie MAN-y były kupione nowe i są serwisowane w autoryzowanym serwisie w całej Europie. Jesteście niewiarygodni lub po prostu złośliwi. Pozdrawiam frustratów.

kierowca_2

tak najlepiej obgadać , oczernić ludzi tych którzy się sami zwolnili bo mieli już dość , obiecanek, ciągłego narzekania nie tylko planta jest są też inne firmy. Ale za to ciekawie mamy na firmie ciągle nowe twarze , przewijają się przez firmę sami poznają jak to już u nas jest. Jak by ktoś nie wierzył zachęcam na zatrudnienie się by na własne oczy przekonać się:)

jkj

Co za problem? Jak komuś nie pasuje przecież nie musi tam pracować. Po co pluć na kogoś. Firma ma właścicieli i mogą z nią zrobić co chcą. Ja pracuję w tej firmie 12 lat i złego słowa nie powiem, kasy jak nie dołożyli to na pewno nie zabrali. Bzdury piszą ludzie zwolnieni za przekręty.

Operator Wózka Widłowego

Nie odbyła się z powodu rozmów telefonicznych rekrutera

Zero

rysiek

przyznacie mi że krzywdy nikomu nie zrobią jak nawet zwolnią ,bo pracy za 2000zł to naprawdę na rynku jest pełno! I nie za tyle godzin przepracowanych. Żadne kokosy by tak się kurczy wie trzymać tej firmy, niech nadal trwają w tym swoim samouwielbieniu . A też trzeba mieć swój honor i ambicje.

bartosz

Dokładnie niech zwolnią wszystkich pracowników tak jest najłatwiej. Ciekawe kto urobi na prezesów . Będą mieć swoja firmę i brak ludzi to pracy, a bez ludzi to tez daleko nie pociągną !!!

Grzesiek

Tu przewija się że firma duża itp. W innych firmach to taboru maja więcej niż w plancie ludzi pracuje i jakoś dają sobie rade kierowcy pracują są szanowani, pracodawca ma pieniążki i załogę, a tu problem. Prezes jest to osoba która swoim postepowaniem i decyzjami ma ta kierować i organizować by było dobrze w jego firmie. A tu garstka kierowców, parę autek i problem, bo pracownicy upomnieli się o podwyżkę i to co doczytałem to dwa złote na rękę. To już samo za siebie wyjaśnia że coś nie tak w tej firmie.

kierowca 1

tak najlepiej "nieroby, zwolnienie za przekręty, niechęć do pracy" Ale za to WY jak zawsze cacy . Ci co odeszli to gdzieś maja ta firmę , A co powiesz jak odchodzą kierowcy co faktycznie długo robili??? Pewno nikt kasy nie zabrał jasne nazywajmy rzeczy po imieniu (usunięte przez administratora)

jrk

Ja tu pracuję 12 lat nikt mi grosza nie zabrał , a raczej dołożył. Piszą tu ci co zostali zwolnieni za przekręty, lub niechęć do pracy. Drodzy byli koledzy nie piszcie nieprawdy

ania

Zgodnie z idea tej stronki "Pracowałeś w firmie planta i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji. "

jkj

Drodzy wpisujący załóżcie sobie własne firmy i zarabiajcie miliony. Pozdrawiam nierobów.

King

Chłopaki odeszli ekipa się kurczy, czekać tylko kto następny podziękuje za współprace .

zdegustowany

paranoja by trzeba było wyrobić ok 240godzin by 2000zł na wypłatę mieć!

dobrze poinformowany

Wycięli mojego posta !!! to jeszcze raz :) chłopaki jak będziecie zmieniać pracę ... to róbcie to bardzo"po cichu" [dosłownie ZERO! ZERO gadania na temat gdzie odchodzicie !!!] w przeciwnym razie nie nacieszycie się nową pracą zbyt długo Powodzenia

daria

Dokładnie po to jest ta stronka by ludzie mogli poznać pracodawcę, atmosferę i podejście do pracownika. Niech zainteresowani poznają jak to jest w firmie. A o tej firmie to coraz głośniej

kierowca 1

A tu Ci napisze że nie prawdę wpisują, trzeba było się zastanowić co WY robicie, (usunięte przez administratora), drwicie sobie z pracowników i jeszcze pretensje prezesi mają że jak to pracownicy mogą tak napisać!

Planciarz

Gdzie tam do 10 na godzinę!!

Kierowca

jkj - jakich nie prawdziwych rzeczy ? (usunięte przez administratora) i co nie prawda ? Co innego mówicie a co innego wielcy prezesi robicie! A może nie prawda że na kraju na rękę chłopaki 10zł nie maja!

yogi

Ciekawe co tam po dzisiejszym zebraniu! Znając życie to pewnie jak tu śrubkę jeszcze dokręcić bo już zabrać kasy to nie ma z czego!

dark

doktor MAN - pięknie to ująłeś . Fajnie jest rządzić jak cos się dostanie i tylko chapać dla siebie innych mieć za nic !

Zostaw merytoryczną opinię o Planta - Tarnów

• Jak się pracuje w Planta?

Zobacz opinie na temat firmy Planta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Planta?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Planta?

Kandydaci do pracy w Planta napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Planta
1.5/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Ks. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego 16A
    Tarnów