Opinie o Planta w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Planta. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Planta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Planta w Tarnów

Mateusz

Nio w tej firmie to rotacja , pracownik jest nikim, klient też ten co kase ma to dobry i jak dużo zamawia bo jak nie to tez maja gdzieś i nie dziwota ze wialan rynek przejmuje! A i straszenie pracowników że jak będą wpisywać nowe opinie to będą ich zwalniać, czyli co tylko [usunięte przez admina] brak szacunku bo pracowników!

kierowca

:))) pan Piotr by chciał pozytywne opinie o swojej firmie ! Buhahha Człowieku Ty naprawdę popatrz co robisz z tą opłakana firma i przestań dręczyć ludzi! Firma to może i cieszyła się dobra opinia jak TY nie rządziłeś! A i marcinek z Wojnicza niech się weźmie za robotę bo obrósł w piórka , bo tez chce rządzić ale niech też szanuje kierowców , bo jak ich nie będzie to i jego!

Lemur zwany Rollo
@kierowca

Marcinek nie jest z Wojnicza tylko z okolicznej wioski Zakrzów

kierowca planty

Ten "jkj" nadal trwaj swojej ideologii ze Twoja firma jest idealna a ludzie się tak kurczowo trzymają , dziwne ze tylu odeszło. A powiedz mi i opisz innym jak Ci co po pierwszym dniu rezygnowali. A "OBURZONA ŻONA " akurat calutka prawde opisała. Nadal się ośmieszaj i pomawiaj jeszcze portal, trafisz do sądu za pomówienia to się przekonasz co to znaczy!

jkj

Starować nie można, bo nikt się nie chce zrezygnować z pracy,a miejsc wolnych brak. Oburzona żona niech przyjdzie i porozmawia z zarządem , ja to robię drzwi zawsze są otwarte. "Maskula" to przykład ściemy.

Operator Wózka Widłowego

Nie odbyła się z powodu rozmów telefonicznych rekrutera

Zero

Leszno
OBURZONA ŻONA

Panie " jkj" akurat ten wpis jest od oburzonej żony pracownika Planty, a nie od administratora może i on coś pisze nie wiem.

jkj

Napisałem że administrator pod różnymi nazwiskami pisze negatywne opinie , by od zarządu wyłudzić pieniądze, bo jak się zapłaci to opinii złych nie ma. Mój wpis został wykasowany. Dlaczego szanowny administratorze? Jakieś pisanie ogólnych niby prawdziwych wpisów np." oburzona żona" to śmiech. Trzeba się zabrać do roboty, a nie wyłudzać kasę.

OBURZONA ŻONA

Gdyby wszystko było OK w Plancie to chyba nie byłoby tylu negatywnych opinii które NIESTETY SĄ PRAWDZIWE. Śmieszne pieniądze chłopaki zarabiają i utrzymaj kilkuosobową rodzinę za dwa tysiące z groszami i niema cię w domu non stop bo po 300 i więcej godzin. Tyrasz jak bury osioł i ani z tego kasy ani obecności w domu odbija się to na zdrowiu fizycznym i psychicznym jak i na BIEDNEJ RODZINIE A KONKRETNIE DZIECIACH SZKODA SŁÓW. NIEJEDEN JESZCZE SIĘ ZWOLNI BO WIEM Z ROZMÓW ZE SZUKAJĄ ODPOWIEDNIEJ PRACY. POWODZENIA PLANTO MAM NADZIEJE ZE NADEJDZIE CZAS ZE WIĘKSZOSC PRACOWNIKÓW SIĘ ZBUNTUJE I POSTAWI WARUNEK PODWYŻKA LUB ZWOLNIENIE I CIEKAWE CO ZROBICIE....

tony

Pracowałem tam, fakt że nie długo bo się tam nie dało pracować! Teraz pracuje we Wialan-ie i jest ok bez porównania! Śmiało możecie tu przejść a nie rozczarujecie się!

nutla

Pracowałem w tej firmie, strata czasu i nerwów. NIE POLECAM

kierowca

Chyba piszecie nieprawdę , bo byłem się pytać o pracę to szew mi powiedział że nie potrzebuje kierowców, a tych co są będzie kilku musiał zwolnić bo się kończy sezon. A i tak ma za dużo ludzi.

młody
@kierowca

kolego bzdury piszesz ciągle ktoś przychodzi i odchodzi a gdzie tam do końca sezonu, tak na pewno będzie zwalniał to sami prezesi będą chyba jeździć bo teraz nie ma kto już jeździć!

były kierowca

Witam wszystkich, pracowałem w tej firmie i nie polecam, kierowcy opisali dokładnie jak tam jest. Omijajcie szerokim lukiem tą firmę ,to nie ta firma co 5 lat temu. Pozdro dla tych którzy ślepo zapatrzenie są i nadal wierzą w obiecanki od szefostwa.

baleron

Idź do pana (usunięte przez administratora) i powiedz mu prosto w oczy lub porozmawiajcie z prezesami nikt wam nie broni. HAHAHA! Przecież wszyscy wiemy "czym to grozi". Czy gdyby taka sytuacja była możliwa istniały by te wpisy? Panie (usunięte przez administratora) zastanówcie się sami.

baleron

Piszecie o zarobkach,o 10 zł na godzinę czy mniej, o przepracowanych 240 czy 300 godzinach. Proponuję zacząć od podstaw (mam nadzieję, że ktoś z szefostwa też to czyta) i podpowiedzieć komuś kto zna się na rozliczeniach, żeby pogrzebał w przepisach i sprawdził czy istnieje coś takiego jak "ruchoma stawka". Na tzw kwitach z wypłaty chciałbym bardzo zobaczyć ilość przepracowanych godzin, stawkę za godzinę i ile to wychodzi. Na pozycji drugiej ilość przepracowanych nadgodzin, stawkę za taką nadgodzinę i ile to wychodzi. Na koniec ciekawi mnie jak przy konkretnej kwocie na umowie nie wiem ile dokładnie zarabiam czy to kwotowo, czy na godzinę bo co miesiąc jest inaczej. Sądzę, że jeżeli uda się to ustalić to już i tak będzie wielki sukces jak na tą fimę i wreszcie poznamy swoje realne zarobki.

doktor MAN

"jkj - 2014-04-04 09:09:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pozdrawiam frustratów. " może pożyjesz za najniższą krajową przez pół roku i napiszesz o swoich przemyśleniach ???????????

kierowca planty

Tyle to przechwalania się było ze strony szefostwa jak cudownie i co nie dają, kawę, herbatę i cukier a od października nic nie dają, choć już drugi kwartał 2014r roku. Jak zawsze przechwalanki i obietnice. A przez rok będą wypominać ze w kwietniu polary dali!

magi

Ten jad który masz w sobie może Ci zaszkodzić. A kto ma odejść to odejdzie, kto ma się zatrudnić to zatrudni.

pawulon

Tak, tak systematycznie na pewno:) to jeszcze proszek się należy by prac te ubrania lub wypłata ekwiwalentu za pranie

jkj

Ludzie jak komuś nie pasuje niech się zwolni. Nikt nikogo nie trzyma. Polary dostajecie systematycznie od kilku lat. Popracujcie gdzie indziej zobaczycie jak różowo.

mały
@jkj

Kolego tym co nie odpowiadało to się zwolnili, a nie była to jedna czy dwie osoby tylko wszyscy wiem ile było odejść. Pewnie następne już niebawem:(

kierowca

I czego my się tu dowiadujemy że planta niektórym życie uratowała:) bo inaczej by w kolejce po bezrobocie stali , samouwielbienie i wywyższanie się na każdym kroku, byle tylko pokazać kto jest panem a kto robolem, a później straszenie że jak to można nawet cos w necie na temat firmy napisać. A sami swoimi wpisami udowadniacie wszystkim, kim to dla was pracownik jest.

Franek
@kierowca

Wszędzie trzeba pracować . W handlu jest okres sezon i po sezonie. Swego czasu w sezonie (święta + całe lato) było bardzo ciężko, w inne miesiące było dużo ale znosnie, człowiek złapał oddech w styczniu i wrzesień bo wtedy było mało . Ale jak zaczeło się mega cięcie kosztów, realizację mega pomysłów to zrobiło się w sezonie bardzo ciężko do takiego stopnia ze nierealne do realizacji w żadnym wypadku, a po sezonie ciężko . Na oddech już czasu nie ma w skali roku nawet w styczniu i wrześniu, może jedynie na urlopie. Nikt nikomu kasy za darmo nie da. No chyba że potrafi się kraść to wtedy se sami biorą jak się uda i nikt nikt go nie złapie. Uczciwy ma całe życie pod górkę.

kierowca planty

Nio koledze pochwalmy się niech wszyscy wiedzą że po bardzo długim czasie prezesi dali nam polary:) żeby nie było ze nie doceniamy. A My wszystko doceniamy , teraz jeszcze wypłaty troszkę do góry i wraca atmosfera z dobrych czasów. Dziękujemy za polary

Zostaw merytoryczną opinię o Planta - Tarnów

• Jak się pracuje w Planta?

Zobacz opinie na temat firmy Planta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Planta?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Planta?

Kandydaci do pracy w Planta napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Planta
1.5/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Ks. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego 16A
    Tarnów