Indasa Polska Sp. z o.o.

Opinie o Indasa Polska Sp. z o.o.

Irena

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Indasa Polska? Czy firma poszukuje aktualnie jakichś nowych pracowników? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat, ale może ktoś z wewnątrz firmy posiada wieści o planowanych rekrutacjach? Czy łatwo jest dostać pracę w Indasa Polska?

Jestem świeżo po rozmowie u nich, na razie nie mogę wiele powiedzieć ale Szef robi bardzo pozytywne wrażenie, mam nadzieję że będę miał możliwość pracować dla nich. Może ktoś jeszcze się wypowie coś więcej. Dobry pracodawców trzeba nagradzać pozytywnymi opiniami, złych ... sami wiecie.

Zostaw opinię o Indasa Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indasa Polska Sp. z o.o.