Indasa Polska Sp. z o.o.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Indasa Polska Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Indasa Polska Sp. z o.o.

Irena

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Indasa Polska? Czy firma poszukuje aktualnie jakichś nowych pracowników? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat, ale może ktoś z wewnątrz firmy posiada wieści o planowanych rekrutacjach? Czy łatwo jest dostać pracę w Indasa Polska?

anonim

Jestem świeżo po rozmowie u nich, na razie nie mogę wiele powiedzieć ale Szef robi bardzo pozytywne wrażenie, mam nadzieję że będę miał możliwość pracować dla nich. Może ktoś jeszcze się wypowie coś więcej. Dobry pracodawców trzeba nagradzać pozytywnymi opiniami, złych ... sami wiecie.

Zostaw opinię o Indasa Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indasa Polska Sp. z o.o.