Indasa Polska Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Indasa Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Irena
 Opinia

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Indasa Polska? Czy firma poszukuje aktualnie jakichś nowych pracowników? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat, ale może ktoś z wewnątrz firmy posiada wieści o planowanych rekrutacjach? Czy łatwo jest dostać pracę w Indasa Polska?

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
anonim
 Opinia

Jestem świeżo po rozmowie u nich, na razie nie mogę wiele powiedzieć ale Szef robi bardzo pozytywne wrażenie, mam nadzieję że będę miał możliwość pracować dla nich. Może ktoś jeszcze się wypowie coś więcej. Dobry pracodawców trzeba nagradzać pozytywnymi opiniami, złych ... sami wiecie.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Indasa Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indasa Polska Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.