Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości

Poznań

Opinie o Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości

W.M

Fundacja napisała mi projekt o dofinansowanie , pracownicy bardzo mili, pomocni wszystko poszło super z ich strony jako klientka byłam( bo trochę czasu już upłynęło) bardzo zadowolona. Polecam.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@Martynawspominasz, że bardzo dobrze pracowało Ci się podczas stażu w Fundacji. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń oraz tego co mogłaś się dowiedzieć podczas czasu spędzonego w firmie.

nikoś
użytkownik zarejestrowany

ja uważam, że zawsze fundacja ma określony budżet, przeznaczony na pensje dla pracowników

Martyna

W żadnej firmie nie pracowało mi się tak dobrze jak w Fundacji,fakt faktem byłam tam tylko na stażu,ale ludzie i atmosfera w pracy to chyba najważniejszy czynnik aby dobrze się czuć. Każdemu życzę mieć takiego pracodawcę!!!! :)

Katrin

Ta 'fundacja' to złodzieje własnie dostałam wezwanie na policję w celu przesłuchania mnie jako świadka w związku z fundacją, w końcu dobrali im się do skóry-jestem ze śląska, mam nadzieję, że winni tej sytuacji pójdą siedzieć.

Rafał Rosecki

Szanowni Państwo, odnosząc się do wpisów zamieszczonych przez Państwa na forum, informuję, że opóźnienia w wypłacie stypendiów stażowych nie wynikały z winy FRNiP. Staże odbywały się w ramach projektów finansowanych ze środków unijnych, które to przekazywane były do Fundacji przez Wojewódzkie Urzędy Pracy i dopiero kiedy środki te były przekazane na rachunek bankowy realizowanego projektu możliwe było dokonywanie płatności. Reasumując, staże i stypendia nie były wypłacane ze środków FRNiP, tylko ze środków projektowych przekazywanych przez WUP. Stażyści nie byli zatrudniani przez FRNiP i to nie w Fundacji odbywali staże. Fundacja, jako instytucja realizująca projekt, dokonywała płatności niezwłocznie po przekazaniu środków przez WUP. Nadmienię tylko, że FRNiP jako organizacja non-profit nie miała ani możliwości ani obowiązku finansowania płatności staży i stypendiów ze środków własnych, a mimo to bardzo często w ten właśnie sposób pomagała najbardziej potrzebującym beneficjentom projektów. Z poważaniem, Rafał Rosecki Prezes Fundacji Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości

milka1

Witam,ja rowniez nie mam dobrego doswiadczenia z ta firma,co prawda przelewali na konto pieniadze ale z wielkim opoznieniem i po wielkiej telefonicznej awanturze,staz skonczylam 2 m-ce temu ale zadnego dokumentu szkolenia nie dostalam i juz na pewno nie dostane.dlatego przestrzegam ludzi aby zadnego powiazania z ta firma nie mieli tym bardziej na staz,pozdrawiam tych ktozi byli i sa w takiej samej sytuacji jak ja.Amen.

SSSSS

Witam wszystkich, ja niestety też mam złe doświadczenia z tą firmą. Jestem na stażu i niestety nie mogę doprosić się o pieniądze sprzed 4 miesięcy. Nie jestem pewna czy tak powinna wyglądać pomoc młodym ludziom....

nefezis88

witam, niestety ja tez nie mam miłych doswiadczeń jestem na stażu który organizuje właśnie ta fundacja, jest miesiąc lipiec a ja razem z moimi kolezankami które tez sa na stażu (usunięte przez administratora) czy ktoś ma podobne doświadczenia?? bądx w końcu jakoś wyjasnił sytuację??

uczestniczka

bo są bezkarni w tej kwestii...(usunięte przez administratora)

mag

do zaba11- Z jakiego projektu jesteś? Czy sytuacja się zmieniła i dostałaś pieniądze? My na Śląsku też mamy z nimi problem, i jak tak dalej pójdzie to przestaniemy chodzić na staż. Może powinniśmy jakoś zjednoczyć siły?.

zaba11

no niestety nic dobrego o tej firmie powiedziec nie moge... jestem zatrudniona przez Fundacje na stazu i od stycznia do tej pory nie dostalam zadnego wynagrodzenia jak i rowniez inne osoby ktore pracuja od grudnia. Z Fundacja nie mozna sie w normlany sposon skontaktowac oszukuja kreca kazdy mowi cos innego.... slyszalam juz chyba 5 wersji dlaczego nie przelewaja pieniedzy zaloze sie ze nie tylko my mamy taka sytuacje tylko jest nas wiecej... robia sobie co chca bo mysla ze sa bezkarni w tej kwestii.

m.m

popieram, byłam tam na praktykach, świetna atmosfera i współpracownicy:)

Zostaw opinię o Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości