ChemTech Krzysztof Januszkiewicz

Łomianki

Opinie o ChemTech Krzysztof Januszkiewicz

Wujek staszek - mistrz cietej riposty

Czemu nie polecasz ??.Co takiego tam sie dzieje ??

Mariusz

Nie polecam. Szkoda czasu

porozmowierekrutacyjnej

Brak profesjonalizmu, zenada. Kobieta, ktora umowila sie ze mna na romzowe, zapomniala ze mam przyjsc. Prezes w trakcie omawiania doswiadczenia, bawi sie telefonem, lekcewazac calkowicie kandydata. Pierwszy raz spotkalem sie z czyms takim i mam nadzieje ze ostatni. pozdrawiam pana krzysztofa, mam nadzieje ze bateria w telefonie dlugo trzyma.

gnley

O ile sama firma daje duże możliwości rozwoju o tyle szef jest(usunięte przez administratora) i można zebrać niezły ochrzan za zły dobór słów

Zostaw opinię o ChemTech Krzysztof Januszkiewicz - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ChemTech Krzysztof Januszkiewicz