Margo Mariusz Goździcki

Opinie o Margo Mariusz Goździcki

odpowiedzi

Firma była ok, ludzie ok, pieniądze ok, tylko jak ktoś nie robił albo 3 dni robił to ma swoje zdanie, ja pracowałam prawie 2 lata, jakiś typ z senatu narobił tam bałaganu i nasłał wszystkie służby, więc po prostu już od 2 lat prawie nie działają, szef tej firmy miał wypadek więc też odpuścił walkę z człowiekiem który go nękał,

iwa

ja tam polecam , nie wiem dla czego a pracowałam tak kilka miesięcy i było ok, kasa na czas a nie jakw innych firmach

:-*:-*:-*

stanowczo odradzam !!! nie jestem żadną konkurencją tylko pracownikiem, któremu nie zostało w pełni wypłacone należne wynagrodzenie. Facet robi wszystko zeby tylko Ci nie zapłacić. W ogóle nie szanuje sie tam pracowników. Tylko na początku to wszystko pieknie wygląda, wiec UWAŻAJCIE ! na finiszu skonczycie z 2 zł/ h. Zreszta ten Pan mial juz chyba konflikt z prawem Pozdrawiam

DOBRE :-)

DOBRE :-), SZKODA ŻE G SIĘ NIE PODPISAŁ, ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI NARUSZANIE DÓBR OSOBISTYCH JEST KARANE, WIĘC ADMINISTRATOR CZYLI GOWORK POWINIEN ZAJĄĆ STANOWISKO CHYBA ,ŻE CHCE PONIEŚĆ WSPÓLNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNĄ, KAŻDORAZOWY WPIS TO MIN 1500ZŁ WIĘC ZAPRASZAM DO KOLEJNYCH WPISÓW KONKURENCJE LUB JAKIEGOŚ NIESZCZĘŚLIWEGO BEZROBOTNEGO ,, ", IP KOMPUTERA, ORAZ SIECI TO CHWILA

g

unikaj jwego i jej jak ognia!!!!

Zostaw opinię o Margo Mariusz Goździcki - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Margo Mariusz Goździcki