Auto Kompleks S.C. Wojciech i Zygmunt Szwichtenberg

Kościerzyna

Opinie o Auto Kompleks S.C. Wojciech i Zygmunt Szwichtenberg

korczak

warsztat i jego wlasciciel Wojciech Szwichtenber to amator i brak mu pojecia o naprawie aut. Absoluntnie nie polecam i prosze unikac z odleglosci km. Sa warsztaty w ktorych umowa na naprawe obowiazuje strony i okreslona jakosc uslugi a w przypadku tego warsztatu to gleboka porazka icenowa i jakosciowa. Unikac jesli nie chcesz partactwa

Zostaw opinię o Auto Kompleks S.C. Wojciech i Zygmunt Szwichtenberg - Kościerzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Kompleks S.C. Wojciech i Zygmunt Szwichtenberg