Opinie o Weblink Software Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Weblink Software Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Weblink Software Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weblink Software Sp. z o.o. w Sosnowiec

Czy pracownicy w Weblink Software Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Zarząd

O to trzeba by już zapytać naszych pracowników :) Naszym zdaniem bardzo dobrze się dogadują. Dbamy o relacje między naszymi pracownikami. Przed pandemią przynajmniej raz na kwartał organizowaliśmy większą imprezę integracyjną, a nasi pracownicy widywali się poza pracą nawet wtedy, kiedy firma nie pokrywała ich kosztów ;) Najlepiej można to sprawdzić poprzez dołączenie do naszego zespołu, a kiedy akurat nie prowadzimy rekrutacji zapraszamy na naszego firmowego Facebooka aby zobaczyć jak wyglądają nasze integracje.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Weblink Software Sp. z o.o.?

Zarząd

Wynagrodzenie wpływa w całości na konto. Firma nie posiada obrotu gotówkowego, a zatem nie ma innej możliwości.

Kacper

@google a były nowe przyjęcia ?

Jak się pracuje z ludźmi z Weblink Software Sp. z o.o.?

Google

Nie wiem. Ale ludzie z googla co przeszli z weblinka mówią, że idelanie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Weblink Software Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Arek

@pracownik ja właśnie jestem po studiach i chciałem spróbować. Skąd się bierze toksyczna atmosfera ?

@Arek

Cześć Arek, W naszej opinii toksycznej atmosfery brak :) Opinia dotycząca toksycznej atmosfery w pracy została umieszczona przez niezidentyfikowaną osobę. Rozmawialiśmy z pracownikami i wszyscy byli raczej zdziwieni, że ktoś miał taką opinię, a jako że nikt nie powiedział nam o swoich problemach, to niestety nie wiemy na co dokładnie mielibyśmy zareagować, zwłaszcza że dostajemy pozytywny feedback od wielu naszych pracowników. Co prawda póki co nie prowadzimy żadnej rekrutacji, ale zachęcamy do obserwowania naszego facebooka (https://www.facebook.com/WeblinkSoftware), na którym z pewnością znajdą się ogłoszenia o pracę. Najlepiej będzie wtedy przyjść na rozmowę i przekonać się na własnej skórze jaka atmosfera u nas panuje :)

W tej firmie mają spore wymagania, nadgodziny i weekendy to standard, ale zarobki średnie. Potwierdzam że jest to firma dla studentów, lub jeśli szukasz miejsca gdzie można nabrać doświadczenia i wybić się gdzieś w poważne miejsce, to jest to firma dla ciebie. Niestety należy się liczyć też z tym że obecnie panuje tam toksyczna atmosfera(usunięte przez administratora) Aplikujesz na własne ryzyko

mily
@pracownik

Można wiedzieć jakie stanowisko ma takie wymagania (praca w weekendy i nadgodziny)?

Weblink Software
@pracownik

W odpowiedzi na Pania/Pani opinię chcielibyśmy wyrazić ogromny żal, że postanowił/a Pan/i swoje zarzuty w stosunku do nas, jako do swojego pracodawcy wyrazić w taki sposób zamiast przeprowadzić z nami rozmowę i przekazać co należałoby poprawić do czego zawsze zachęcamy. Jesteśmy rozczarowani, że znalazły się tutaj informacje nieprawdziwe, dotyczące nadgodzin, które są zawsze najpierw uzgadniane z Zarządem i zawsze z inicjatywy pracowników. Nie będziemy się odnosić do określenia nas mianem firmy dla studentów, czy średnich zarobków. Są to subiektywne odczucia, każdy jest uprawniony do własnej opinii, a dostajemy od wielu pracowników zupełnie inny feedback. Jeśli natomiast chodzi o atmosferę, to byłoby nam niezmiernie miło gdyby autor/ka opinii wskazał/a na konkretne sytuacje i poinformował/a pracodawców jak możemy pomóc polepszyć komfort pracy, lub poprosił/a o pomoc w facylitacji konfliktów z innymi pracownikami. Jako pracodawca informujemy, że obecnie oferujemy wszystkim pracownikom umowy o pracę, elastyczne godziny pracy, benefity pozapłacowe jak np. ubezpieczenie medyczne i staramy się dbać o atmosferę w pracy, która jest dla nas bardzo ważna. My też chcemy czuć się w pracy dobrze i komfortowo. Dlatego organizujemy szkolenia, wyjazdy integracyjne, wspólne imprezy, wigilie i jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy naszych pracowników. Ale niestety w myślach czytać nie potrafimy i jeśli ktoś się z nami nie podzieli problemami z jakimi spotyka się w pracy, to nie mamy okazji mu pomóc.

Jakie wartości są cenione w Weblink Software Sp. z o.o.?

Weblink Software

Zdajemy sobie sprawę, że wartości nie są czymś, co powinno się komukolwiek narzucać. Jesteśmy obecnie na etapie przedstawiania pracownikom idei wspólnych wartości w firmie i w najbliższych miesiącach planujemy rozpocząć serię warsztatów, które pozwolą nam wspólnie określić jakie są wartości firmy Weblink Software. Niemniej, cenimy sobie otwartość, elastyczność, szczerość oraz budowanie dobrych wzajemnych relacji, które wykraczają również poza pracę.

Ktosie

W tej są spore wymagania, nadgodziny i praca w weekendy zdarzają się tylko po wcześniejszym ustaleniu (rzadko). Jest to firma dla ludzi po studiach (najlepiej filologicznych), lub jeśli szuka się miejsca na dobry początek kariery i możliwość awansu, czy zdobycia doświadczenia. Panuje tutaj dosyć luźna i przyjacielska atmosfera, nie ma dress code, są wyjazdy integracyjne i szefostwo "do ludzi" - wiele rzeczy można dogadać (praca zdalna, urlopy), nie ma też parcia. Jeżeli sumiennie wykonujesz swoje obowiązki i umiesz dogadać się z ludźmi, na pewno dobrze się tu poczujesz. Nie ryzykujesz nic aplikując.

xyz

Jest to firma dobra dla studentów - łatwo się porozumieć co do godzin pracy i pogodzić ją ze studiami. Ludzie są mili, młodzi. Nie polecam jej natomiast osobą, które szukają stałego zatrudnienia na umowę o pracę. Na to nie ma co liczyć. W firmie jest duża rotacja, a praca jest niepewna (w zależności od zleceń czasem trzeba siedzieć po 10-12 godzin a czasem ma się kilka dni wolnych - oczywiście niepłatnych).

Zostaw merytoryczną opinię o Weblink Software Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Weblink Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Weblink Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weblink Software Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Weblink Software Sp. z o.o.