Resor Zakład Ślusarsko-Kowalski Henryk Siemiński

Olsztyn

Opinie o Resor Zakład Ślusarsko-Kowalski Henryk Siemiński

mogli

mieszko, powiedz tobie od razu takie pieniądze zaproponowali ? Ja nie mam co prawda za dużo doświadczenia, ale zakład w okolicy mi chciał dawać 1200 zł ...

uaz

Jestem zadowolony. Wzmocniłem resory w dwóch sprinterach i jest rewelacja. Samochód wyżej stoi i mogę więcej na niego ładować. Przedni resor poprzeczny zmienili mi w 3godziny! U innego mechaniola zajeło prawie 6 godzin!!! A i nawet pospawali mi miskę olejową aluminiową za 50zł!!!!! Polecam!!!

michał

Zakład ma bardzo dobrego spawacza p. (usunięte przez administratora) oraz dobrego tokarza p. (usunięte przez administratora) . Miałem problem z siłownikiem, trzeba było dorobic nowy. Powiem tak spaw idealny, gładki i szczelny. Zapłaciłem 150zł a w innych firmach poniżej 400zł nie ma mowy. Więc jeżeli chodzi o usługi tokarsko spawalnicze zdecydowanie polecam

adam

Polecam. Chłopaki dorobią praktycznie każde pióro lub strzemię resoru.

Zostaw opinię o Resor Zakład Ślusarsko-Kowalski Henryk Siemiński - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Resor Zakład Ślusarsko-Kowalski Henryk Siemiński