Szkłoland Sp. z o.o.

Gutkowo

Opinie o Szkłoland Sp. z o.o.

Sergiej

Z miesiąca na miesiac wyplata to loteria. Oczywiście także brak kwitów z wypłat. System premiowany także Dyrektor z Twoją wypłatą robi co chce ????. Brak jakichkolwiek socjali. Chyba że dostaniesz może raz na 2 lata 100 zł na święta . Wózki w większości z zepsutymi hamulcami. W sezonie jest tyle szkła że o BHP nawet nie ma co wspominać . Presja na ilości, pracujące soboty i niedziele. No i praca z Ukraińcami którzy są nietykalni ze względu na swoją stawke. NIE POLECAM

Tola

A ja jestem zadowolona. Mało jest zakładów, które dają stabilne zatrudnienie gdzie nie muszę się bać o utratę pracy w każdej chwili. Wystarczy robić co trzeba i tyle... A znajdźcie mi firmę, w której BHP jest dopięte na ostatni guzik. Pan Kierownik uroczy i czarujący człowiek, wystarczy trochę dystansu do siebie..

Pan kierownik bardzo wulgarnie odzywa się do pracowników, używa wyzwiska, ale za to dopisuje nadgodziny za donosicielstwo. Ciekawe, czy o jego sposobie na zaistnienie w obozie pracy wie zarząd.

donamaro

Brak organizacji, brak kompetencji dyrekcji. Jedyne co to kierownik potrafi podać konkrety do zrobienia i albo słusznie zganić albo pochwalić. Reszta rzeczy leży łącznie z BHP, księgowością itp...

komandos

Całkowity brak organizacji pracy. Opowieści o bezpieczeństwie pracy można włożyć między bajki. Sprzęt bez atestów BHP wózki bez hamulców, ciasnota, i pośpiech to prowadzi do wypadków. Dyrekcja jednak tego nie zauważa. Nie jasne rozliczenia za pracę bez pokwitowań co do składników pensji. Odradzam pracę w tej firmie.

dragon

Obietnice dyrektora ze pieknie kolorowo a tak naprawde obóz pracy zabieranie premi z byle powodu . Coraz gorzej

Jak poznać prawdę o firmie Szkłoland Sp. z o.o. zanim sami zostaniemy w niej zatrudnieni? Czekamy na Twoje komentarze na temat warunków zatrudnienia?

Zostaw opinię o Szkłoland Sp. z o.o. - Gutkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkłoland Sp. z o.o.