Invent Sławomir Buchała

Zabrze

Opinie o Invent Sławomir Buchała

Stach

Co aktualnie słychać w firmie? Tak dawno nikt nie pisał a chciałbym tu pracować i szukam info. Jest tak dobrze, że nie macie potrzeby pisania?

Marta

Czy ktoś mógłby wyrazić swoją opinię na temat warunków pracy w Invent Sławomir Buchała? Jak wygląda sytuacja z zarobkami w firmie? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem.

ola

wczesniej narzekaliscie na opiekunow czy pod tym kątem sie cos zmienilo?

ona

we włoszech w dwóch miastach

czesio

A gdzie byłaś ?

Bunia

Byłam i nie narzekam aż tak bardzo

hehehe

masz 100% racji

Mccccc

Invent jest to kompletny brak organizacji. Opiekunowie są tempakami którzy nie wiedzą co zrobić żeby autobusy wyjechały na czas. Kierownik całego chaosu też nie ma pojęcia o ORGANIZACJI bo sam się pogubił.

witam zapewnie matke syna [usunięte przez moderatora] moze nie płaci bo wiecej czasu siedzi u niego ? tez bym nie płacił . wstyd..

windykator

UWAGA! DLUZNIK! unika kontaktu z wierzycielami i splaty zobowiazan! a moze i bedzie sprawa w prokuraturze o wyludzenie na szkode jednego z operatorow sieci kom...

Zostaw opinię o Invent Sławomir Buchała - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invent Sławomir Buchała