MPM FABRYKA MEBLI SP. Z O. O.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o MPM FABRYKA MEBLI SP. Z O. O.

hubert

Ja tam kupiłem u nich meble prawie do całego domu i do tej pory nie narzekam, jak wiadać co klient inna opinia chyba

karik

dokładnie - trzeba stawiać na jaokśc wykonania i tego zeby taki mebel pare lat wytzymal bo teraz to kogo stac na to zeby zmienic meble tak cczesto mam nadzieje ze powiecie mi jeszcze cos dobrego o tych meblach z tej fabryki, bo mam pewien pomysl na to co oni oferuja ale czekam na opinie obcych osob.

jacek

@jano, mam takie samo zdanie na temat tego, że meble to powinny być na kilka lat a nie co chwile zmieniać. W tej kwestii stawiam zdecydowanie na jakość i nie bedę kupował niewiadomo czego, żebym po roku musiał zmieniać meble. Ktoś cokolwiek w sprawie jakości ich produktów moze się wypowiedzieć jak to wygląda?

jano

a jak oceniacie ich meble? miał ktoś? poleca? bo w sumie zastanawiam się nad jakością, trwałością i takimi tam, bo jednak mebli nie zmienia się co miesiac tylko raczej to już na lata, no i że nie są nigdy tanie, to chciałbym kupić coś porządnego. Jak jest z meblami z farbryki mebli mpm? polecacie? używacie?

eryk

no i postów mnie i jaka też jest częstostliwość, ja mam taki kłopot, ze ich oferty jeszcze gdzieś wiszą w intnercecie, no ale jak wybore już sobie model kszesla wybranego i będe chciał go zamówić, a tu się okaże, że firma nie działą to będzie to conajmniej przykra dla mnie sytuacja, którą wolę uniknąć.

Magic

Związek to ma taki że ten pan wisi wielu osobom pieniądze, wiec jeżeli ktoś go szuka to ma namiary, tyle na ten temat, sam przypadkowo się dowiedziałem.

MAgic

Na kostrzyńskiej z tego co wiem to już nie ma firmy, podejrzewam że zmieniona nazwa i miejsce, pozatym pan .(usunięte przez administratora) apartament na samej górze na dachu ma rónież coś, jezdzi nowym czarnym chevroletem.

Oszukany 2

Pytanko wiecie czy ta firma istnieje bo komornik nie może kasy ściągnąć i czy dalej jest na Kostrzyńskiej

Oszukany

Jeżeli ktoś poszukuje pana .(usunięte przez administratora).... z Mpm Meble , możecie go znaleść na ul.9-go maja 29 A , numeru domu nie podaje bo dokładnie nie wiem. Oszust w każdym razie w dalszym ciągu robi ludzi w jajo z pieniędzmi...

ktos

Nie ma osoby z którą ci ludzie mieli doczynienia i jej nie oszukali. A już .(usunięte przez administratora)to myślę że okradł nawet własną matkę....!!!!!

gość

potwierdzam fakty zgodne z poprzednimi postami - omijaj wielkim łukiem

S9

Szef firmy Pan .(usunięte przez administratora) jest oszustem! Nie wypłaca pieniędzy w terminie albo nawet w ogóle ich nie wypłaca. Oszukuje na umowach pracowników. Firma ciagle zmienia nazwy, co z resztą nie dziwi, bo łatwiej ukryć wtedy swoje brudne interesy. Poza tym meble wykonywane w tej "firmie" bardzo często są marnie wykonywane, uszkodzone lub wręcz zniszczone za co odpowiedzialności również Panowie.(usunięte przez administratora) nie biorą, śmiejąc się beszczelnie ze swoich klientów których nabili w butelkę!

MAGIC

Uwaga na tą firmę, oszukują ludzi w dalszym ciągu, ludzie pracują całymi dniami a oni nie płacą, albo dają marne grosze po długim upominaniu się, radzę omijać szerokim łukiem tą niby fabrykę...

gienek

oszusci!!!!!!!!!!!

scoobi

Zakład posługujący się nazwą "fabryka", a zatrudniający na produkcji 4-6 osób. Wypłaty długo po terminie, a osoby nie będące już pracownikami, muszą się o nie sądzić.

PYT
@scoobi 22.12.2009 17:48

dlaczego nie robicie zgłoszenia w PIP

Zostaw opinię o MPM FABRYKA MEBLI SP. Z O. O. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPM FABRYKA MEBLI SP. Z O. O.