Opinie o artefakt.pl - Artefakt sp. z o.o. sp. k. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Artefakt sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Artefakt sp. z o.o. sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artefakt sp. z o.o. sp. k. w Wrocław

Dariusz

@artefakt czyli można w firmie awansować na wyższe stanowisko?

@Dariusz

Tak, są u nas awanse.

Czy często w firmie Artefakt Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Tak, zdarza się.

Kokpit

Po ponad 2 latach pracy w Artefakcie zdecydowanie mogę polecić tę firmę jako miejsce pracy. Opinie wystawiam z perspektywy pracy w dziale SEO. Do największych plusów zaliczam: bardzo dobre kierownictwo, dużo rozbudowanych wewnętrznych narzędzi, elastyczny czas pracy, możliwość brania udziału w licznych szkoleniach także bardzo zaawansowanych, świetna atmosfera wewnątrz zespołów, dużo wspólnych wyjść po pracy i super lokalizacja w centrum. Owszem, jest dużo pracy ale liczne narzędzia i wsparcie zespołu pozwalają sobie poradzić. Dodam też, że w moim odczuciu z jednej strony firma daje szansę osobom bez większego doświadczenia przyjść i się szkolić za przeciętną stawkę, ale z drugiej strony doświadczeni i dobrzy specjaliści mogą liczyć na solidne i satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Oui

Firma uczciwie traktuje pracowników, zarobki są na zadowalającym poziomie, a sama praca jest ciekawa i pozwala się rozwijać. Nie wiem skąd opinie, że pracy jest tak dużo, bo nikt raczej po godzinach nie siedzi (nawet nie jest to dobrze widziane), więc jednak można wyrobić w 8h.

Brałeś udział w rekrutacji do Artefakt sp. z o.o. sp. k.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Kiri

Na stanowisku specjalisty SEO trzeba się narobić. Pracy bardzo dużo, klientów kilkudziesięciu, a zarobki nie powalają. Praca raczej dobra dla początkujących, którzy chcą zdobyć doświadczenie i nie przeszkadza im praca za dwóch lub nawet za trzech.

Julia
@Kiri

Chyba warto jestem docenić pracodawcę, jakim jest Artefakt za dawanie szansy na zatrudnienie osobom bez doświadczenia. Nie każdy pracodawca jest bowiem przychylny do przyjmowania takich pracowników. Nadmieniłaś, iż firma ta posiada sporo klientów, co chyba również można byłoby uznać za plus, ponieważ świadczy to o jej prestiżu. Chciałbym Cię jednak dopytać o te zarobki. Czy rosną one razem z przepracowanymi latami, czy może cały czas utrzymują się na podobnym poziomie?

XXxxXX

Największym plusem pracy w Artefakcie jest to, że pracują tu świetni ludzie, którzy są przyjaźni i dzielą się swoją wiedzą z innymi. Polecam!!!

Julia
@XXxxXX

To bardzo dobra wiadomość dla osób, które chcą aplikować do Artefakt! Jakie jeszcze plusy pracy w tej firmie możesz wymienić poza wspomnianą przez Ciebie atmosferą pracy oraz relacjami między pracownikami?

masochista

Współpraca z nimi to (usunięte przez administratora)! Polecam tylko (usunięte przez administratora)

Arte-pracownik

Firma się rozwija, na horyzoncie jest dużo projektów, które mają ułatwić i uprzyjemnić pracę :) np. remont biura czy elastyczne godziny pracy. Największą zaletą są jednak ludzie - wszyscy są przyjaźnie nastawieni i dobrze się z nimi współpracuje.

Ktoś

Brak szacunku dla osób uczestniczących w rekrutacji. Mówią, żę będę się kontaktować z osobami niezależnie od decyzji. Niestety do dzisiaj nie otrzymałem żadnej informacji. Brak profesjonalizmu

@Ktoś

Staramy się zawsze kontaktować z osobami uczestniczącymi w rekrutacji, ale mogło się zdarzyć, że o kimś zapomnieliśmy. W związku z tym bardzo przepraszamy za brak kontaktu.

Pytanie do firmy :) Widzę, że wygasło już ogłoszenie o pracy dla zdalnego copywritera. Czy jest szansa, że pojawi się znów w najbliższym czasie?

Artefakt

Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym i można przesyłać CV przez formularz kontaktowy na naszej stronie: https://www.artefakt.pl/praca/seo-copywriter-praca-zdalna-jezyk-polski-francuski-czeski-wloski-rosyjski-niemiecki . Kiedy rekrutacja zostanie wznowiona, aplikacja weźmie udział w rekrutacji. Pozdrawiamy :)

w-w

Firma stara się dbać o pracowników: wyjazdy, owocowe wtorki, imprezy integracyjne, szkolenia itp. Obowiązków jest dużo, ale stopniowo część pracy jest automatyzowana czy optymalizowana, żeby oszczędzić czas pracownika. Z minusów: w biurze przydałby się remont, komunikacja między działami jest słaba, ciężko o zadowalającą podwyżkę.

w-w
@w-w

Mała aktualizacja: remont jest już w planach :)

były klient

od strony klienta, nie polecam. mam wrażenie, że podczas przejęcia firmy powstał tam bardzo duży bałagan ( nie wiem jak jest teraz ) i wysoko płatne usługinie zostały wykonane poprawnie. nie prowadzę współpracyw sposób konflilkrowy, ale tym razem nie odpuszczę i sprawa nie skończy polubownie. nie będę płacił za źle wykonaną pracę. ostrzegam przed tą firmą.

Agnieszka
@były klient

Podpinam się do tej opinii. Zlecenie pozycjonowania Artefaktowi to wyrzucone pieniądze! Wszelkie próby zmuszenia osoby obsługującej do działań kończyły się odpowiedzią , ze pozycjonowanie to proces długotrwały. Beznadzieja ! Stracony rok dla mojej firmy ! Absolutnie nie polecam !

gość
@Agnieszka

Agnieszka, bo to jest długotrwały proces. Czy Ci się to podoba czy nie , to pozycjonowanie uzależnione jest od kilku czynników, po pierwsze : jakie jest zainteresowanie potencjalnych klientów produktami , które oferujesz, jaką branżę przestawiasz , czy produkty sa popularne. Następna sprawa to konkurencja. Pamiętaj ,ze ona nie śpi sobie w kącie gdzieś tylko tak samo podejmuje działania. Efekty pozycjonowania trwają 6 mscy , 9 mscy , potem przy 12 miesiącach należy wyciągnąć jakieś wnioski co jest robione dobrze a co źle.A czasem bywa i tak ,że na efekty trzeba czekać ponad rok. Ja z artefaktem nie pozycjonuje akurat, ale wiem co nieco na ten temat chociażby od chłopaka, który sie tym zajmuje ( ma własną firmę) , czytałam też artykuł na pewnej , bardzo kompetentnej stronie. Najpierw poczytaj , dowiedz się , a potem wylewaj żale.

X-man
@gość

Po tych 6-10miesiecach pozycja strony powinna już drgnąć, w sensie choć odrobinę do góry. Ciekawe czy firma jest na bieżąco ze zmianami algorytmów itp oraz czy nie przyoszczędza na szkoleniu specjalistów od SEO. Brak bycia na bieżąco, brak inwestowania w pracowników=słabe pozycje stron klientów, niezadowoleni klienci i słaba opinia

Gooddyy

Praca zdalna, nie ma w ogóle więzi z firmą, to jest ogromny minus. Oczekiwałam, że poznam jakieś osoby z Artefaktu i dowiem się o nich co nieco, bez żadnych formalności, aby lepiej się pracowało. Może i na miejscu pracy atmosfera jest inna, ale tak jak pisali poprzednicy, ciężko wczuć się w klimat tego, co się robi. Nic tylko się wysyła teksty. Wynagrodzenie niskie jak na tyle pracy niż w innych firmach, ale przyda się jako kolejna pozycja do CV. Pracownicy zdalni są zupełnie pominięci. Co jeszcze - strasznie zwięzłe wymogi zleceń i brak kontaktu ze zleceniodawcami, aby więcej wiedzieć o ich oczekiwaniach... Tematy zleceń nijakie, brak wyboru kategorii, z którymi pracownik jest świetnie obeznany. Tylko musi po omacku szukać i pisać tak, jak mu się wydaje. Wielki plus? Copywriter jest bogatszy w wiedzę różnych dziedzin, no i ważne, że jest praca.

NICK
@Gooddyy

Czy twoim zdaniem jest dużo zleceń? Da się zarobić przynajmniej najniższą krajową? Czy trudno było się dostać na to stanowisko?

Gooddyy
@NICK

Dla mnie bardzo dużo, ale to wszystko zależy od tego, jak dużą wprawę ma się w pisaniu. Im więcej doświadczenia, tym lepiej idzie. Da się, jak najbardziej. Nietrudno :) Trzeba tylko trzymać się ich wytycznych. Warto poczytać dużo o pisaniu tekstów SEO.

NICK
@Gooddyy

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :) Zastanawiam się nad wysłaniem tam CV, więc to, co mówisz, jest dla mnie bardzo pomocne :)

ona

Ja mam jak na razie dość pozytywne doświadczenia. Jest kilka zaangażowanych osób z którymi dobrze się współpracuje i można się czegoś nauczyć. Co by nie mówić o obsługiwaniu klientów, to na pewno nie jest to monotonne zajęcie ;)

nick

Osobiście jestem zadowolony z pracy w Artefakcie. Można się dużo nauczyć, ludzie są w porządku, nie ma niezdrowej rywalizacji. Wynagrodzenia moim zdaniem są na średnim poziomie - wiadomo zawsze można znaleźć coś lepiej płatnego, ale do tego trzeba mieć już spore doświadczenie.

użytkownik

nie polecam, głównie ze względu na niskie wynagrodzenie w porównaniu do innych firm (oraz analogicznych stanowisk)

copy

Jak wyglądają zarobki na stanowisku zdalnego copywritera? Czy stawki za 1000 zzs są podobne do tych na popularnych platformach czy choć trochę wyższe?

@copy

W zależności od rodzaju tekstu płacimy ok. 10-15 zł netto za 1000 zzs.

copy
@Artefakt

Mam pytanie dotyczące rekrutacji na SEO Copywritera (zdalnie). Na stronie wymaganymi dokumentami są CV oraz list motywacyjny. Brakuje natomiast miejsca na portfolio, które jest moim zdaniem ważniejsze. Czy Artefakt go nie wymaga? Czy może będzie konieczność dosłania go w kolejnym etapie rekrutacji?

@copy

W pierwszym etapie rekrutacji nie wymagamy portfolio. Prosimy o nie w kolejnych etapach rekrutacji.

Pracownik - użytkownik

Obowiązków jest sporo, ale po to tu jesteśmy ;) Na szczęście firma wprowadza coraz więcej automatyzacji, co usprawnia pracę. Rzeczywiście jest rotacja, ale w tej branży to raczej normalne.

użytkownik

spora rotacja pracowników i bałagan

nick

Nie polecam pracy w tej firmie. Zaczynając od natłoku pracy specjalistów, którzy nie są w stanie przy takiej ilości klientów każdemu poświęcić należytej uwagi, po bardzo (podkreślam bardzo) słabe wynagrodzenie (w stosunku do analogicznych stanowisk w innych firmach), po bardzo słabą komunikację, ogólny chaos w firmie i często zawodzące oprogramowanie. Nie wierzcie w super opinie na Google Maps. Część wystawiana jest przez samych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Artefakt sp. z o.o. sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Artefakt sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Artefakt sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artefakt sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artefakt sp. z o.o. sp. k.
2.9/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Powstańców śląskich 5
    53-332 Wrocław

Artefakt sp. z o.o. sp. k.