Kompass Poland Sp. z o.o.

Opinie o Kompass Poland Sp. z o.o.

Gość

Zgadzam się z opinią 'goscia', odradzam doświadczonym ludziom, którzy szukają pracodawcy na poziomie brania udziału w rekrutacji do tej firmy. Brak profesjonalizmu, poza tym najlepszym kandydatem jest ten, który zgodzi pracować się za najniższą stawkę.

rev

Praca nie jest ciężka, a do tego fajna atmosfera, więc już zupełnie się miło pracuje @ykaoao.

gosc

Jako kandydat z doświadczeniem chciałbym ostrzec potencjalnych kandydatów przed podjęciem pracy w tej firmie. Niejaki Wcisło i niejaki Gucman szukają kogoś za psie pieniądze, oczekując jednocześnie wyłącznej dyspozycyjności i pełnego zaangażowania. Dla mnie to jeden z tych liderów, którzy z trudem zarabiają na własne utrzymanie wciskając szajs nieświadomym ludziom. Taki "pożałowania godny polski pracodawca" ze słomą w butach.

bylyprac
@gosc 22.01.2016 19:34

Zgadzam się z opinią w 100%. Pracowałem tam za najniższą krajową na umowę zlecenie a wymagano ode mnie 8 h pracy w biurze i wyników jak w dużym korpo

Klient2

KOMPASS, nie polecam tej firmy. Na stronie jest opisane o aktualizacjach danych. Na filmie są pokazane tylko same superlatywy. To co później jest po zapłaceniu jest nie warte 1/5 zapłaconej ceny. Proszę unikać ludzi, firmy i produktu!

klient

KOMPASS POLSKA - OPINIE, Nie POLECAM tej Firmy, brak aktualizacji, nie profesjonalna obsługa, obcy kapitał, nie uprzejma obsługa w Warszawie, odmawiają wsparcia, współpracy, reklamy Firmie z Polski. bardzo wysokie ceny - ponad 5 000,00 PLN za korzystanie z czegoś co nazywa sie EASY BUSINESS, więcej na innych forach.

Zostaw opinię o Kompass Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompass Poland Sp. z o.o.