Metalpol Sp. z o.o. Węgierska Górka

Węgierska Górka

Metalpol Sp. z o.o. Węgierska Górka

Opinie o Metalpol Sp. z o.o. Węgierska Górka

eme

Wspolpracuje z ta firma ponad 15 lat.Zawsze byla dobra nawet w trudnych dla tej firmy okresach.Przez ostatnie kilka lat nawet bardzo dobra.Polecam.Komuna zalatuje od tych postow-malo robic a duzo zarabiac.

Znany
@eme 20.07.2018 10:15

Ale współpraca a praca to coś całkiem innego. Zacznij tam pracować fizycznie to zobaczymy czy będziesz taki zadowolony.

mistrz

Najważniejsze są gołębie brody

Zorro

Jeżeli Dyrekcja Metalpolu nie zacznie szanować lepiej ludzi to za parę lat nie będzie w tym zakładzie rąk do pracy. Myślą tylko o sobie jak napchać kieszenie pieniędzmi a ludzie jeżeli chcą jakieś ulepszenia w pracy muszą sami wymyślić ( MYŚLĄ ŻE MAMY KRĘGOSŁUPY ZE STALI ) . Kobiety w lidlu na kasie mają lepsze pieniądze jak pracownicy w Metalpolu!!!!!

gość
@Zorro 29.07.2018 22:48

NOOOO-byłem ,widziałem ,podziękowałem--a to w dzisiejszej dobie nowatorstwa i elektroniki istnieję jeszcze takie obozy pracy---no w tych piecach powinni jeszcze ludzi pali--ludzie ,zacznijcie się wreszcie szanować !!!! przecież te nieroby w biurach i prezesi pójdą z torbami --jak odmówicie tej jakże zacnie niewolniczej pracy.Przecież tam zarobki powinny być od 4000 netto na początek w zwyż.Jak usłyszałem ,że pracownik z prawie 40 letnim stażem nie wyciąga 4000-to o mało nie wyśmiałem mu się w ryj---niedługo będę na was pluć a wy pyska nie odezwiecie--a za bramami już pustki .Szanujcie się ludzie

Realista
@gość 14.09.2018 23:08

Idz do Hacza albo do innej korporacji... za 1700 będziesz poniżany i bedziesz (usunięte przez administratora) jak murzyn od gwizdka do gwizdka :)

Mistrz

Broda - gołębie co tak opadły - brak pocztowych

mumin

warunki pracy okropne a kadra kierownicza to po prostu śmiech z pewnością najgorszy zakład na tym terenie a zarobki jak na taką prace niewolniczą bardzo słabe

Katarzyna

@eme, dzięki za Twoją opinię. Mógłbyś napisać jakiego rodzaju umowy podpisuje pracodawca z pracownikiem? Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę na czas nieokreślony? Czy według Ciebie firma inwestuje w pracownika i jego ścieżkę kariery? Z odpowiednim wykształceniem i stażem pracy można liczyć na awans i podwyżkę? Poleciłbyś tą firmę innym osobom poszukującym pracy?

Katarzyna

@ptyś, a Ty jako pracownik firmy mógłbyś napisać więcej na temat warunków pracy u tego pracodawcy? Czy prócz wynagrodzenia można liczyć na dodatki pozapłacowe takie jak pakiet socjalny lub kursy i szkolenia zawodowe? Jak oceniłbyś atmosferę w pracy i swoje relacje z przełożonym? Każda informacja, którą dodasz pomoże innym użytkownikom forum, którzy poszukują pracy.

ptyś

kto chce pracować to pracuje a kto nie niech szuka szczęścia gdzie indziej. nikt nikogo nie zmusza aby tam pracował i tyle w temacie.

anonymous

Zarobki w tym zakładzie są zależne od tego kto ma jakie plecy. A zarobki nie są adekwatne do warunków w jakich tam ludzie pracują.

Katarzyna

@anonymous, nie odpowiada Ci wynagrodzenie w Metalpol. Wynagrodzenie jak i inne warunki zatrudnienia zależne są od stanowiska i posiadanych umiejętności. Jak długo pracujesz w tej firmie? Może z czasem będziesz mógł z pracodawcą renegocjować warunki umowy?

anonymous

Prezes w gazetce chwali się sprzedażą za 100 milionów kadra pseudo kierowników zarabia około 10 tyś. A zwykli pracownicy od 1800 do 2800 wstyd i hańba, takie wypłaty dla zwykłych pracowników.

Gość

Zakład omijać szerokim łukiem. Totalna partyzantka na całym zakładzie. Większość kierowniczej kadry żyje ustrojem sprzed 1989 r. Patrzą tylko jak coś ukraść, patrzą tylko swoich interesów a nie firmy, ludzi . Prezesowi mydlą oczy. Ludzi traktują gorzej niż bydło. Syf [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brak kontroli nad czymkolwiek. Bezpieczeństwo pracy? Na papierze. Park maszynowy nadaje się do muzeum a nie do zakładu pracy. Zarobki śmieszne. Wyzysk ludzi. Odradzam

Gość

Niskie zarobki, brak rozwoju itp.

Ja

Wieje komuną strasznie w tym zakładzie. Nie polecam.

senna asia

no wiadomo, nie ma co się spodziewać sielanki i wczasów pod gruszą, idziesz w końcu na zatrudnienie doi pracy fizycznej w zakłądzie odlewniczym, robota mocna. ale jest przynajmniej bezpiecznie na zakładzie?

nika

cuuuuuuudowny zakład po 30 latach pracy wypłata między 2000 a 2300 netto w tym wysłyga lat niecałe 450 zł. syf kiła i mogiła, a obecny kierownik to nieporozumienie jakiego i historii huty nie było, nasi dziadkowie przewracają się w grobach. dajmy kierownikom i prezesowi nasze pensje, żony i dzieci na utrzymanie---ten zakład to jakieś nieporozymienie

atdp

człowieku ty nie wiesz co mówisz jak popracujesz w tym syfie 30 lat to wtedy pogadamy

Zostaw opinię o Metalpol Sp. z o.o. Węgierska Górka - Węgierska Górka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metalpol Sp. z o.o. Węgierska Górka