Maia Polska Sp. z o.o.

Niemodlin

Opinie o Maia Polska Sp. z o.o.

alk
użytkownik zarejestrowany

Nie powinno tak być, że pracodawca nie wywiązuje się z warunków umowy i nie wypłaca.

all

jedna z niewielu firm gdzie płace są zawsze na czas i bez żadnego naciągania na niekorzyść pracownika a pracować jak wszędzie trzeba

ukat

ta firma to jakieś bagno ludzi mieszają z błotem zwalniają bez powodu masakra poprostu

Nick

Napiszcie coś więcej jak się tam pracuje,płacą na czas i czy tak jak mowią,jak traktują pracowników?

sebo

pewnie ze mozna poznac duzo ludzi .......... miesięcznie do 30 osób ale co z tego jak nikt nie chce aby jego godnosc była mieszana z błotem i nikt nie zostaje. pozdrawiam

kogut

maia polska dobra firma? [usunięte przez moderatora] to chyba była pijana jak pisała komentarz. bardzo dobre pytanie roberto....!

Zostaw opinię o Maia Polska Sp. z o.o. - Niemodlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maia Polska Sp. z o.o.