Abook Sp. z o.o.

Abook Sp. z o.o.

Opinie o Abook Sp. z o.o.

Bożena

Nie polecam pracy w Krakowie !!!!! Starsza pani uważa się za pracodawcę i straszy że jak się nie podoba to wyjazd!!! Jak przyjeżdża na firmę która jest nie jej to wszyscy na baczność !!! Wpada do biura i sieje ferment a przez 2 godziny ogląda buty i jedzie na galerie !!!!! to jest jej praca a właściciel to toleruje hmmm ???? Gada przez telefon do właściciela na pracowników że wszyscy beeee a sama jest the best !!! Mam prośbę do szefa żeby otworzył oczy i zapodał pani B.H. COŚ JAK GPS do telefonu firmowego to wszystko się wyjaśni jak starsza pani na co dzień pracuje !!!! Pozdrawiam

Jak wspominasz współpracę z firmą Abook Sp. z o.o.? Napisz nam jak oceniasz firmę!

Zostaw opinię o Abook Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abook Sp. z o.o.