Global-Serwis

Katowice

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 6 ocen.

Global-Serwis
4 6 6 1

Opinie o Global-Serwis

Administrator

Jeżeli ktoś z Was jest pracownikiem Global-Serwis lub z nią współpracował kiedyś, to może moglibyście napisać od siebie kilka słów na temat swojej pracy w niej? Każda opinia na tym forum będzie przydatna wszystkim zainteresowanym wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym.

Mat

Widać, że firma się rozwija, skoro działają od 2003 roku i ciągle jest coraz lepiej @chowam. Ciekawe czy będą szukać pracowników do siebie.

Mimo wszystko skorzystam z wpisu

Serwis laptop na roździeńskiego obsługiwany przez najnowsze wdrożenie Global Performance jako firmy obsługującej zaplecze informatyczne i programistyczne. Www.Global-Serwis.Pl - naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzętu.

Co to ma byc?

Automat pasujący reputacje witryny.

Zostaw opinię o Global-Serwis - Katowice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global-Serwis