Anro Zawiercie

Zawiercie

Opinie o Anro Zawiercie

rok

no to prawda, wiele chętnych mają, ale z tego co wiem to aktualnie niestety nikogo do pracy nie poszukują, co niestety chwilowo nad powstrzymuje przed załapaniem się do nich

Tom

Totalne dno dla idiotów z rentą na łeb!!!!!!

p_q

Nie pamiętam, kiedy pojawiło się pierwsze ogłoszenie o pracę, na które zaaplikowałam. Po długim czasie zaproszono mnie na rozmowę. Pani mnie poinformowała, że mają przejściowe problemy personalne i czy moja oferta jest nadal aktualna. Jest. Dwa spotkania, z których tak naprawdę nic nie wynikło. Oddzwonią, z zaproszeniem na trzeci etap... Oczywiście, że oddzwonią. Po upływie 2-3 miesięcy. To czas, w którym można zatrudnić kogoś innego, kto w rezultacie okaże się nieodpowiednią osobą. TA potem zadzwonią z zapytaniem, czy moja oferta jest nadal aktualna... Drugi temat: obsługa klienta. Znajoma szukała firmy, która drukuje duże formaty na nietypowych podłożach. Wycena bez zapytania o powierzchnię zadruku. Odsyłanie "od Iwana do Pogana". Miała wrażenie, że wręcz nie chcą się podjąć tematu. Podsumowanie: zarówno klient jak i potencjalny pracownik są traktowaniu mocno po macoszemu.

była/były

Nie polecam. Jak chcesz pracować po 10-12 godzin i zarabiać 1000 zł. to Twoja sprawa. Zapomnij o szacunku, godności, uczciwości. Zostaniesz wykorzystana/ny na maxa a i tak będzie mało. Mało jest zawsze i co roku na zebraniu jest to główny temat Pana Prezesa.(usunięte przez administratora) sposobie rozliczania wypłat nie wspomnę(ale są regularnie).

Do (usunięte przez administratora) to Ty chyba widziales jako budynek,bo na pewno tam nie pracowales skoro piszesz ,ze jest tam cos wartego pochwaly.Ja pracowalem bardzo dlugo i poza chamstwem,obmawianiem i wykorzystywaniem na maxa niczego dobrego nie moge powiedziec.

ano

przecież muszą się bronić- nowe polecenie z zebrań to oczyścić Internet, bo się na chate nie zarobi

to chyba marku nigdy tutaj nie byłeś ...

Zostaw opinię o Anro Zawiercie - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anro Zawiercie