Sadem Sp. z o.o. Sklep nr 6

Opinie o Sadem Sp. z o.o. Sklep nr 6

soro

kiedyś moja znajoma u nich pracowała, ale nie skarzyła się na nic, a jest soobą pretensjonalną. Zdaje się, że płaca na czas i też nie ma problemu z jakimiś zaliczkami dla pracowników, ale to naprawde trzeba być wtedy zaufaną osobą. Troche szkoda, z enie rekramują się i nie inwestują w to, bo sa mało znani.

Mieliście styczność z pracą w firmie Sadem Sp. z o.o. Sklep nr 6 ? Wiecie jak wyglądają nadgodziny i czy często się zdarzają? Jeśli tak to na jakich stanowiskach? Czekamy na Twój komentarz, dodaj opinię!

Zostaw opinię o Sadem Sp. z o.o. Sklep nr 6 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sadem Sp. z o.o. Sklep nr 6