Tutumi (P.H. Podlasiak)

Opinie o P.H. Podlasiak

Polecam bardzo fajne miejsce profesjonalne doradztwo i obsługa! :)

Jaaajaaaa

Ta niby firma to jakiś żart. Mają taki (usunięte przez administratora) w papierach i sami tego nie ogarniają w zamian za to wyrzucają pracownikow. Jeden drugiemu (usunięte przez administratora) i jeszcze za to płacą. Żal żal zal. Jeden wielki cyrk i nic więcej. (usunięte przez administratora)

kosmos

Ogromna rotacja pracowników, na rozmowie o pracę umawiają się na konkretną stawkę - a na papierze dostajesz minimalne wynagrodzenie a reszta ujęta jako premia uznaniowa lub pod stołem z kieszeni kierowników. Najpierw umowa na miesiąc, póżniej 3, póżniej na rok. I tak mało kto wytrzyma tyle. Za każdy mały błąd ucinają z tej premii jak leci. Ta firma to jeden wielki "dom uciech". Wewnętrzna wojna między kierownikami działów a każdy z nich obrzuca się wyzwiskami w obecności pracowników. Kradną sobie klientów z działu detalicznego do hurtowego i odwrotnie. Urządzają sobie wojny między działami, a przykład idzie od kierownictwa - oczywiście jako szeregowy pracownik musisz brać w tym udział i jesteś odpytywany przez każdego. Atmosfera między pracownikami też jest tragiczna - premie za (usunięte przez administratora) wyzywanie, kradzieże i niszczenie własności - niby dla żartu albo niechcący, obmawianie za plecami, wyśmiewanie, klasyczny mobbing - psucie spżetu komputerowego dla zabawy, odłączanie kabli - tylko po to żeby się wyśmiewać jak kierownictwo ma pretensje. Zgłaszanie tego nic nie daje - bo nikt nie widzi problemu. Całą rodzinka zatrudniona w firmie szef, szefowa, synowie i pociotkowie. 3 dyrektorów na całą firmę, którzy wydają sprzeczne polecenia. Nie wiadomo kto za co odpowiada ani przed kim. Połowa tych pracowników i tak leci w kulki i tylko udaje, że pracuje - bo w takiej atmosferze i za takie grosze nikt nie będzie się wysilał. Niektórzy odbijają to sobie obściskując się na magazynie, jedną taką parkę z hurtowni nagrali.

Jakie są mocne strony pracodawcy P.H. Podlasiak?

misia

Nie ma żadnej mocnej strony, (usunięte przez administratora)jakich wiele. Brak organizacji pracy, brak struktury, nikt nic nie wie, ciężko doprosić się o pomoc albo rzeczowe odpowiedzi. Specjalnie potrafią wprowadzać ludzi w błąd tylko po to, żeby później się uśmiechać jak kierownictwo Cię wyzywa.

Siemka może ktoś coś powiedzieć o pracy biurowej z językiem niemieckim?

@Nowy

W biurze panuje galimatias. O pracownikach nie wspome. Wiec lepiej przemysl oferte :)

@Xoxoxo

A co to jest ten galimatias moglbys podac jakies konkrety? Co jest zlego moze choc jedna dobra?

Edyta

@edek mówisz, że ludzie odchodzą, a wiesz dlaczego?Może niektórzy zmieniają pracę bo dostali lepszą ofertę, a może niektórzy się przeprowadzili, powodów może być dużo. @Rambo to z jakiego powodu Cię zwolnili?

Rambos
@Edyta

Podobno kierownictwo się na mnie skarżyło PODOBNO, dostałem wypowiedzenie na drugi dzień poszedłem rozmawiać z szefem na rozmowie Pan A. błądził wzrokiem wszędzie byle by mi tylko w oczy nie spojrzeć i powiedzieć na prawdę czemu zostałem zwolniony padły tylko słowa " ufam swoim kierownikom " czy jakoś tak już mniejsza o to chodziło o to że były na mnie jakieś skargi, śmieszne skargi, ten kto kojarzy mój login wie że byłem człowiekiem orkiestrą robiłem wszystko od czyszczenia interesów Pana A. po sprzątanie z wszelakiego śmiecia całego budynku który teraz stoi wyremontowany po sam dach, zostawałem zawsze na nadgodzinach, unikałem zwolnień, starałem się zależało mi i tak mi podziękowali, tam idąc na zwolnienie chorobowe już częściowo przybijasz na siebie pakt wypowiedzenia bo " chorobliwych nie lubimy "

@Edyta

:D ....to teraz posmialismy sie. Ba, kazda inna oferta jest lepsza. Pewnie chlopaka zwolnili dlatego ze pracowal o wiele wiecej niz inni i podwojnie za kogos. ŻYCIE JEST PEŁNE PARADOKSÓW PIERWSZY Z NICH TO FIRMA PODLASIAK.

Edyta

@EU Dzielmy się swoimi opiniami z innymi w sposób rozważny i sprawiedliwy. Nie chodzi o to, żeby wszystkie opinie były za wszelką cenę pozytywne, to forum ma służyć do dzielenia się swoimi doświadczeniami w sposób szczery. Ale nie usprawiedliwia to w żaden sposób tego, żeby zamieszczać kłamstwa, inwektywy i pomówienia. @kamil czy zapoznałeś się z regulaminem forum przed dodaniem wpisu? Jest tam informacja, że nie można nikogo obrażać. Takie wpisy mogą zostać usunięte.

NASDAQ
@Edyta

Gdybym miał ochotę podzielenia się moją opinią i doświadczeniem w owym podlasiaku to z całą pewnością muszę przyznać rację negatywnym opiniom gdzie jako były pracownik widzę,że nie są w żaden sposób kłamliwe ani przekoloryzowane.Jesteście toksycznym zakładem pracy,gdzie donosicielstwo i zakłamanie oraz wychodzenie z założenia "niech popracuje chwilę,napędzi klientów,wykorzystamy jego talent i kopa w tyłek". Jeśli mówisz o pomówieniach to licz się ze słowami bo na wszystko mam dowody i jeśli chcesz chętnie je przedstawię przed jakimkolwiek sądem i nagłośnię sprawę.Praca jak praca ale u was panuje patologia.Mobbing i obrabianie tyłka przez pracowników aby zamaskować swoje nieróbstwo.Pracownicy,którzy nie są kompetentni aby zajmować swoje stanowiska.Od jakiegoś czasu czytam gowork ale teraz postanowiłem napisać.Wywalcie pracowników,którzy żyją z efektów czyjejś pracy sami niczego nie wnosząc i nic nie potrafiąc.Weźcie się za siebie i zacznijcie działać jak normalne przedsiębiorstwo w XXI wieku bo jesteście żałośni!

@NASDAQ

Brawo! ,,obrabianie tyłka przez pracowników aby zamaskować swoje nieróbstwo" ,,Wywalcie pracowników,którzy żyją z efektów czyjejś pracy sami niczego nie wnosząc i nic nie potrafiąc" ,,Weźcie się za siebie i zacznijcie działać jak normalne przedsiębiorstwo w XXI wieku bo jesteście żałośni!"

Odradzam wszelkie zamówienia . Po pierwsze brak kontaktu z firmą , nie ma do kogo się zwrócić, brak osób odpowiedzialnych . Zamówiłem siatke cieniujaca, chciałem domowic niestety nie jest to możliwe. Choć uwaga w ofercie jest...Ta firma to jakaś fikcja ....

Truskawka
@anonymous

I dlaczego mnie to nie dziwi. Brak osob odpowiedzialnych. Tam nikogo nie ma odpowiedzialnego za cokolwiek same lenie.

Odradzam jakokolwiek kontakt z tą firmą. Jeśli cenisz swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne omijaj szerokim łukiem każdą ofertę pracy u nich. Pojecia mobbing, wyzysk, zastraszanie i traktowanie człowieka jak śmiecia są tam na porządku dziennym.

maja

zgadzam sie oprocz tego plotki zagryzanie osob brak kultury.Jak ktos posiada wyzsze wyksztalcenie nawet niech nie probuje poniewaz bedzie szykanowany bo tam wieksza polowa posiada srednie przez co sa wredni.

Truskawka

Zgadzam sie w stu procentach. Omijac, omijac i jeszcze raz omijac.

Nie polecam podlasiaka

Nie polecam na początku wszystko wydaje sie cacy każdy mily praca przedstawiana jest w superlatywach. Czar jednak pryska juz drugiego dnia kiedy poznaje sie realia tej pracy. Pojęcia mobbing, zastraszania, nadgodziny bez powodu, praca ponad normę to codzienność. Krzyk traktowanie pracownika jak niewolnika to normalna polityka w tej firmie. Oczywiście donosicielstwo oraz grupy trzymające władzę to tez norma. Dopóki jesteś zdrowy pracuje bez przerwy ponad 8 godzin jeszcze mozna wytrzymać schody zaczynają sie kiedy zachowujesz wtedy mozesz pożegnać sie z praca a nawet zakończenia pracy na normalnych warunkach dla nich nie liczy sie czlowiek. Prosze was zastanówcie sie dwa razy i poczytajcie jak traktują oni ludzi a nawet klijentow wciskając najgorsza chińszczyzna a mówiąc ze to oni sa polskim producentem tych produktów. Nie polecam nikomu naprawdę nikomu.

te371
@Nie polecam podlasiaka

Z zastraszeniami bym nie przesadzał. Brygadzista Robert jest bardzo w porządku człowiekiem, ale osoba pana prezesa żyje nadal chyba w latach 90. Z takim podejściem długo firma nie pociągnie.

Hsknzjdkd

Malo kto to by sie odwazyl w takiej firmie pracowac.

@Nie polecam podlasiaka

Nie ma to jak śmieszna praca dla śmiesznych ludzi.

ALKA

ZGADZAM SIE W 100% NIE POLECAM TAM PRACY W FIRMIE PODLASIAK -TRAKTOWANIE CZŁOWIEKA JAK (usunięte przez administratora) DOSŁOWNIE..MAJA TAM SKLEPY POD INNA NAZWĄ UL PRZEDZALNIANA 6E -NIE POLECAM CHYBA ŻE CHCECIE BYĆ TRAKTOWANI JAK (usunięte przez administratora)....CZŁOWIEK TAM SIE NIELICZY I UMOWA O PRACE TO ŚCIEMA TYLKO ZLECENIE I JAK COS NIE TAK TO LECISZ Z PRACY

Agata
@ALKA

Alu, czy zechcesz coś więcej napisać o tym, jak traktowani są pracownicy firmy p.h.Podlasiak przez kierownictwo? Jestem pewna, że wiele negatywnych kwestii jest do wyjaśnienia. A może należałoby to zgłosić do góry firmy? Czy jest na forum ktoś kto ma odmienne - pozytywne zdanie i pracy w tej firmie?

Pracownik Podlasiak
@ALKA

Tak się składa, że osoba pisząca opinię pomyliła firmę. Firma Podlasiak nie mieści się pod wskazanym adresem i umowa o pracę to nie jest "ściema" - proszę nie wprowadzać innych w błąd.

@Agata

Pracownicy sa traktowani tak ze sa olewani przez kierownikow. Jak maja zglosic to do gory jak szef to komunista i ludzi ma za nic, a kierownicy nic tam nie umieja i do niczego sie nie nadaja, nawet do sprzatania.

Anonimowy

Hej. Powie ktoś jak tam wygląda teraz sytuacja? Cały czas kogoś nowego szukają. Teraz jest ogłoszenie o grafika.

@Anonimowy

Szukaja ciagle pracownikow. Sama/sam zastanow sie dlaczego. Nie bez powodu. Dlugo miejsca tez tam nie zagrzejesz. (usunięte przez administratora)

Anita

@ALKA Mam inne zdanie o firmie, to dobry pracodawca tylko pewnie trzeba być dobrym pracownikiem!

Karol
@Anita

Skoro jesteś zadowolona z zatrudnienia napisz proszę, czy można liczyć na rozwój, a pracodawca wspiera pracowników w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i oferuje szkolenia?

@Karol

Liczyc to ty mozesz na taki rozwoj ze dostaniesz wtornego, pracujac z takimi osobami w tej firmie. Szef komunista wiec tak cie powspiera jak nikt inny. PODNIESYC TO TY MOZESZ JEDYNIE SWOJA GODNOŚĆ Z ZIEMI ZE TAM POSZEDLES PRACOWAC.

Wojciech

Jako dawny pracownik w Mielecu mogę stwierdzić że czasy używania własnego auta do celów służbowych już mineły bezpowrotnie a w tej ,,firmie,, taka polityka miała miejsce.Nadmienię gdy pracownik tego srodku lokomocji nie posiadał zostawał tak ,,zmotywowany,,zeby go zakupil,oczywiście z pomocą pozyczkową szlachetnego celu właściciela . Poza tym po latach stwierdzam...stracone lata.Jak handel to wyłącznie na własną rękę.????

Robin

Ja jestem a właściwie byłem kontrahentem tej firmy ,współpracowałem z nimi od ponad dziesięciu lat tak na prawdę pomogłem im zaistnieć w naszym regionie mało tego namówiłem moich kolegów z branży do współpracy z nimi.Problem się zaczął ,gdy chciałem zwrócić dwie miski podwieszane ,które nie rotowały. ale w zamian za to do nowego mojego salonu zamówiłem towaru za ok.5000 zł.(transakcja wiązana)Przy dostarczeniu towaru zabrali miski i myślałem że sprawa załatwiona.Po dwóch tygodniach zwracają miski do nas i obciążają nas kosztami opakowania i transportu.Podjąłem próbę wyjaśnienia sprawy -przedstawiciel odpowiedział że " nie ma zamiaru dyskutować "o danym problemie, a właściciel firmy nie wyraził nawet chęci wysłuchania tego co mam do powiedzenia(nie bo nie).Do czasu wyjaśnienia sprawy wstrzymałem zapłatę za wspomniany wyżej towar firma podlasiak postanowiła podać sprawę do sądu-takie było ich podziękowanie dla mnie za ponad 10 -letnią współprace.Nie jestem zdziwiony, że większość komentarzy dotyczących tej firmy jest negatywna.Tak wiec nie tylko szukający pracy ale i kontrahenci omijajcie te firmę szerokim łukiem!!!

juls

byłam tam na rozmowie jakiś czas temu i musze powiedzieć , że miałam mieszane uczucia. fajne nowe biuro, widac ze dużo miejsca, ale z ludzmi chyba nie do końca jest dobrze. Rozmawiałam z jakąś panią która na rozmowę ze mną przyszła w stroju osiołka!! Myślałam, ze to celowo, żeby pokazać, że w firmie panuje luz i fajna atmosfera, ale jednak rmozwa z tą panią ani troche na to nie wskazywała. była bardzo ponura, widać że to jakaś służbistka, cały czas używała słów których znaczenia chyba nie do końca rozumie, wygladalo to na prawde komicznie z tym strojem. przedstawila mi bardzo dużo wymagań a nie do końca potrafiła powiedzieć co ta firma może mi zaoferać. miałam się pojawić na dzień próbny, ale jednak zrezygnowałem, ciężko było by mieć kogos takiego nad sobą

Adi

Jak aktualnie wygląda praca na magazynie?

Jagoda

Firma ma dobra opinie jako pracodawca i sądzę, że gdyby buło inaczej to z pewnością pisalibyście o tym.

EU
@Jagoda

Chyba przedawkowałaś z jagodami.

kamil

Buce zaganiacze i przydupas maniek maly co lize (usunięte przez administratora) dla szefa

Edyta

@Misia nie możesz nikogo obrażać na forum. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz jakikolwiek komentarz. Może ktoś napisze jakie są plusy pracy w firmie p.h.Podlasiak? Czy podoba wam się praca w tym miejscu?

ono
@Edyta

Nie, wogóle. Co to za pytanie? Przecież widać po postach (nawet tych co pozostały, bo sporo wykasowanych)

Zostaw merytoryczną opinię o P.H. Podlasiak - Białystok

• Jak się pracuje w P.H. Podlasiak?

Zobacz opinie na temat firmy P.H. Podlasiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H. Podlasiak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H. Podlasiak?

Kandydaci do pracy w P.H. Podlasiak napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H. Podlasiak