Amikus S.C.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Amikus S.C.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amikus S.C.

ble
użytkownik zarejestrowany

@Miki, fajnie, że odniosłeś się do poprzedniego wpisu. Widać, że każdy ma inne zdanie i punkt widzenia zależny jest przede wszystkim od podejścia do pracy. Szkoda, że Amikus się nie ogłasza w żaden sposób, dawno nie widziałem ofert od nich do pracy.. :)

Miki

Ja tez miałem powiedziane, że imię firmy zależy od pracowników. I jeśli zauważę, że któryś z kolegów działa nieprofesjonalnie i wbrew instrukcjom, to mam zgłosić pracodawcy. Nie uznałem jednak tego za "donoszenie". Sam na miejscu właściciela bym tak zrobił, bo jeden źle pracuje, a opinia leci na wszystkich. Co do ubrania - też dostałem nie "nówkę", ale z pralni /jeszcze z metką/ tyle, że trochę pogniecione. Nie widziałem u nikogo brudnego umundurowania, a pracuję ponad dwa lata i trochę ludzi się zmieniło. A tak w ogóle: pracowałem w kilku agencjach - do Amikusa nie mam zastrzeżeń. Płaci solidnie, o czasie, nie wymyśla durnych kar, można się dogadać w różnych sprawach.

amikuś

OSTRZEŻENIE (usunięte przez administratora)W czasie rozmowy rekrutacyjnej nie mówi wielu istotnych rzeczy dotyczących podejmowanej pracy ale za to nakłania do donoszenia mu na kolegów z którymi będzie się pracować. Zatrudniane osoby zostają wyposażone w brudne i często podarte umundurowanie, prawdopodobnie po innych pracownikach. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Amikus S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amikus S.C.