Novena S.C. Joanna Cygańska Dawid Cygański

Wrocław

Opinie o Novena S.C. Joanna Cygańska Dawid Cygański

wit-kaz

A jakie prowizje firma pobiera przy sprzedaży? wit-kaz

agent

Jestem byłym pracownikiem NOVENY. Dziwi mnie fakt tylu niepochlebnych wpisów. Mam zgoła inne doświadczenie. Niesamowita wiedza i zawsze dostępna pomoc Cygańskiej. wysyłanie na szkolenia i placenie za nie, to pamietam. Jasne i zawsze dotrzymane warunki współpracy. Premie za skuteczność i to nie małe. Czyżby aż tak się zmieniło?

aak

jeśli ktoś się w Ciżemce wykaże, to na pewno zostanie to zauważone. Zresztą, wystarczy odrobina chęci i na pewno można liczyć na dobre warunki zatrudnienia.

były agent

powiem w skrócie NOVENA TO MNIEJ NIŻ ZERO!

Dawid

Tak to prawda, lenie powinny zostać w domu. MIstrzostwo opini: " Ja od roku nie dostałem wynagrodzenia. Niektórzy jelenie jeszcze tam robią. Firma upada nie mają za co prądu zapłacić, czasami się po ciemku robiło, a jeszcze dalej ciągną tą firmę. " Pracownikom każemy na rowerach z dynamo codziennie 100km zrobić, żeby prąd do czajnika był i światło w wc. CIekawe, dlaczego admin skasował wcześniejsze w wpisy...

robert

Potwierdzam to co pisze przedmówca. Bardziej opłaca się siedzieć w domu. Nie polecam.

gość

Szkoda czasu na pracę, za którą Ci nie płacą albo płacą marnie i każdego miesiąca nie wiesz czy cokolwiek zarobisz, i ciągle słyszysz, że musisz więcej się starać, nawet jak nie ma nieruchomości i nikt nie chce podpisać umowy. Nie polecam tej firmy, szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.

fakty

Biuro Nieruchomości NOVENA we Wrocławiu dołuje i to ostro, od września tam nikt nie przeprowadził żadnej transakcji!!! Tną koszty na wszystkim, ratuj się kto może Nie polecam

były agent

Uważajcie biuro nieruchomości NOVENA S.C. we Wrocławiu zakłada swoim agentom programy szpiegowskie na komputerach, jest to nie zgodne z prawem.

były agent

Firma nie wypłaca pieniędzy wszystkim pracownikom. Ja od roku nie dostałem wynagrodzenia. Niektórzy jelenie jeszcze tam robią. Firma upada nie mają za co prądu zapłacić, czasami się po ciemku robiło, a jeszcze dalej ciągną tą firmę. Nie polecam zatrudniać się w biurze nieruchomości NOVENA S.C. (usunięte przez administratora) Na pewno cię wykiwają.

barbara

Ostrzegam przed pracą w tym biurze, praca i firma tragedia. Nie miałam nerwów już dłużej tam pracować, psychicznie mnie zajechali... Nie mogę spać, nie mogę jeść, jestem wrakiem człowieka. Pan właściciel Dawid C. i jego mamusia wykańczają psychicznie. Nie płacą żadnego stałego wynagrodzenia, tylko prowizję, a ich oczekiwania to istny kosmos. Do dzisiaj nie zapłacili mi za transakcję, a jak się upomniałam to zaczęli mnie szczuć. OSTRZEGAM PRZED NIMI!!!

NOVENA
@barbara 03.09.2014 23:42

Ciekawa jestem, która to firma z konkurencji stara się nam zepsuć opinię ...? Jeśli ktokolwiek poznał Dawida osobiście myślę, że nie powie o nim złego słowa, człowiek do rany przyłóż. Łagodny i z dużym poczuciem humoru. Nigdy nie widziałam żeby nawet głos podniósł, a co dopiero gnębił ludzi. Szkoda, że takie kłamliwe opinie może w tych czasach umieścić ktokolwiek w internecie, bez żadnego poparcia w rzeczywistości. Nie ładnie , nie ładnie konkurencjo!!!

Zostaw opinię o Novena S.C. Joanna Cygańska Dawid Cygański - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novena S.C. Joanna Cygańska Dawid Cygański