Opinie o INTER-AUTO KRAKÓW w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy INTER-AUTO KRAKÓW. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INTER-AUTO KRAKÓW o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTER-AUTO KRAKÓW w Kraków

yaho

A gdzie kupiłaś ? i dlaczego tak stwierdzasz że malowane ? bo jeżeli uszkodzone należy się upust w związku" prawda jest taka że czasami fabryka lakieruje to samo nadwozie 2x ale w sumie to korzystnie wpływa na eksplatacje poprostu życie - klient zawse o tym wie a upust idzie do kieszenie nabywcy i to jest normalne jeżeli nie pasuje upust zawsze może zrezygnować z zakupu a nie pózniej narzekać cała Polska

grzechu

proponuje do tvn sie zglosic i opowiedziec im o tym kiedys juz byla w tej firmie sprawa ze skoda ktora zardzewiala w rok konpletnie. Po emisji programu od razu zaczeli klientowi robic dobrze.

Yahu
@grzechu

Szkoda że nie znasz finału tej sprawy gdzie auto było użytkowane /teren budowy / a tak na marginesie sprawa w sądzie wygrana przez dealera - klient na poczet wpłacił 15 tys pln na poczete GOPR ale TVN turbo tego już nie prostuje , szukają tylko afery i to co klient powiedział i tak wygląda wizja "klient ma zawsze racje"

Anioł Stróż

O Boże tylko nie tam !!! /przestrzegam wybrańców ..macie możliwości !, zbywacie wiedzę więc .. sami zobaczcie co piekiełko nam przygotowało polecam Fiat Interauto (usunięte przez administratora)..polecam :((

Mazda

Pracowałem, szczerze odradzam tam pracę i staże. Towarzystwo tam pracujące niemiłe klimat zimny i ponury samochody słabe jakościowo,(usunięte przez administratora) Szukajcie gdzie indziej.

R
@Mazda

Firma Inter Auto sprzedaje w tej chwili samochody 7 marek. Skoda, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Opel, Kia. Zastanawiam się czy nie jest tak, że zarzucenie którejkolwiek z tych marek, że jest słaba jakościowo nie świadczy albo o słabej znajomości rynku, albo o chęci zaszkodzenia firmie lub osobie (konkurencja?). (usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie INTER-AUTO KRAKÓW? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

ARKADIUSZ

Nowych samochodów się nie kupuje dzisiaj chyba że ma się za dużo pieniędzy i lubi problemy oraz chiński sznyt. Producenci czerpią teraz zyski z serwisów celowo obniżając i tak już słabą jakość wykonania. Jak się zacznie sypać to całe moduły trzeba wymieniać o kosztach lepiej nie mówić. Nowe samochody teraz to chińskie plastiki przeznaczone na 70 tkm i na złom.

R

Dzień Dobry. Trochę o stażach w Salonach FIAT Inter Auto. Staże w Firmie Auto są ukierunkowane na pracę z otwartymi na innych, entuzjastycznie nastawionymi osobami, które zastanawiają się nad związaniem swojej przyszłości z motoryzacją. Staże dają możliwość nauczenia się metodyki, standardów oraz procedur wykorzystywanych przy obsłudze klienta. Staż kończy się egzaminem. To czy kogoś zatrudnimy wynika zarówno z oceny egzaminu, oceny predyspozycji osoby, potrzeb firmy, jak i z chęci tej osoby do pracy w tym dającym niesamowitą satysfakcję, ale trudnym zawodzie. Nie każdy, kto przeszedł staż jednak odnajduje się w tej pracy. Na koniec bez względu na wynik egzaminu, stażysta otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu stażu. Jeżeli zdał egzamin to jest to w zaświadczeniu odnotowane. Staże uruchamiane są stosownie do potrzeb. Jak wygląda praca w Salonach Fiat Inter Auto? Firma nieustająco się rozwija, więc ciągle poszukujemy osób chcących związać się z jedną z największych firm motoryzacyjnych w naszym kraju. Firma jest liderem na rynku małopolskim, i dealerem z czołówki krajowej sprzedającym często miesięcznie więcej samochodów niż niejeden dealer robi to rocznie. Salony Fiat Inter Auto w zeszłym roku były na trzecim miejscu pośród autoryzowanych dealerów Fiata w Polsce pod względem liczby sprzedanych samochodów. W styczniu tego roku były na pierwszym miejscu, które to miejsce mam nadzieję przynajmniej jakiś czas utrzymać. Dziękuję naszym pracownikom za zaangażowanie i znakomite wyniki. Ciekawych zapraszam w marcu na konsultacje. Można zgłaszać się do kierowników działów lub do mnie osobiście, w każdy piątek. Pokażemy i opowiemy tym, którzy będą tym zainteresowani. (usunięte przez administratora)

Nie wiadomo o co chodzi, bo w fiacie ludzi się teraz przyjmuje a nie zwalnia. Ekipa jest praktycznie stała od 3lat. Sprzedajemy po 130 samochodów misięcznie, zbieramy nagrody w serwisie za jakość. 3 dealer fiata w Polsce. Gdyby było źle to pewnie ludzie by sami odchodzili. Viamotu już nie ma kolejne dealerstwa maja problemy z płaceniem a tu raczej tego problemu nie ma i długo nie będzie. Atmosfera jaka jest? Przyjdzie i zobacz. Tak najlepiej a nie opierać się na wypowiedziach internetowych. O Viamocie wpisów nie było a wyglada ze pracownicy zostali na lodzie. Przed świętami.

nick

Firma dramat! Odradzam, pracownicy nie szanuja sie wzajemnie, kazdy patrzy jak drugiego (usunięte przez administratora) za pare zlotych. Szkoda dobrych ludzi chociaz juz niewiele ich tam zostalo, bez wyksztalcenia i pojecia co niektorzy... nie ujmujac nikomu.

odpowiedź dla PIP

wpadnij to zobaczysz, wszyscy na to czekają

pjp

A po ile godzin tam się pracuje. Normalnie 8 godzin i jak trzeba więcej czy siedzi się po 10 godzin i więcej z zasady?

yaho
@pjp

Możesz pracować 3 godziny liczą sie efekty , a nie siedzenie na google pl ci co narzekają ratuje tylko emerytura w pracy liczą minuty ile pozostało nic sobą nie reprezentując -zasiłek

?

tablica.pl - 2013-07-19 10:50:17 Witam Szanowne Grono znawców tematów [usumięte przez administratora] Pojawiły się znów nowe ogłoszenia na tablica.pl - doradca serwisowy i mistrz hali haha, cóż... Znowu wypowiedź nie o fiacie.

tablica.pl

Witam Szanowne Grono znawców tematów[usumięte przez administratora] Pojawiły się znów nowe ogłoszenia na tablica.pl - doradca serwisowy i mistrz hali haha, cóż...

Paweł D

nie ukrywam swojej tożsamości a słuchać jest mi przykro co słychać w tz "kraju kwitnącej wiśni" ..dziękuję ze Pan mnie zwolni.. bravo ..nieźle ..14 grudnia przed świętami... bo nie pasuje do Pana "TEAMU"...hmmm. wow.. Panie prawniku i dyrektorze ..ps ma Pan dzieci../?? .... narobił mi Pan niezłego kłopotu.. dziękuje .. za wyrozumiałość... tak tak wiem .."jeszcze jedno słowo a będziemy rozmawiać wiem z kim" .. chyba Panu ludzie się zwalniają . pozdrawiam i sukcesów życzę .. jak inni ja Nazywam się Paweł D.... pozdrawiam ..wszystkich pracowników naprawdę ze szczerego serca TRZYMAJCIE SIĘ !!!

do opelmaniak

W odpowiedzi do OPELMANIAK - weź no się zastanów - idz na lody z żoną. Darmowy staż - jasne, a potem za przyuczenie jeszcze zapłacisz.

W Fiacie nie prowadzą obecnie staży. W obu salonach Fiata po stażach pracuje 6 osób.

zsunai

Jest to stnd. w firmach nie każdy nadaje się do tej pracy warto spróbować swoich sił jeżeli jesteś skuteczny z siłą przebicia względem klientów to sobie poradzisz i będziesz miał prace "kto sprzedaje ten zarabia" nie ma nic za darmo .

opelmaniak

witam czy posiada ktoś informację na temat stażu w inter auto - opel ? firma obecnie szuka sprzedawców samochodów, ale warunkiem podjęcia pracy jest odbycie miesięcznego stażu (bezpłatnego). Może ktoś wie coś więcej na temat takiego stażu, czy to prawda, że po zakończeniu stażu można dostać pracę w tej firmie ? Czy może najzwyczajniej dostali dofinansowanie na tego typu projekt i bazują na ludzkiej naiwności ? Z góry dzięki za info, pozdrawiam

byłypracownik
@opelmaniak

Zapomnij człowieku! Tam normalnie jak już cię przyjmą do pracy to półtora miesiąca o umowę nie możesz się doprosić a co dopiero o pieniążki. A gość o nicku zsunaj po sposobie pisania i nicku to mi właśnie pasuje na pana dyrektora obiecywacza z obiektu Opla...

janek

prawda szkoda czasu i nerwow na ta firme nikomu nie polecam tej firmy praca za marne grosze i wykorzystuja ponad sily nie warto tam rozpoczynac kariery i sie starac bo nikt tego nie zauwazy .

mr

nie polecam, pracownicy zeby podbudowac swoj wizerunek biegaja na gore do dyrektora i sprzedaja sie za pare groszy, od razu widac kto dobrze zarabia i za co dostaje pieniadze panie [usumięte przez administratora]?

romek

Witam wszystkich. Pracowałem w tej firmie przez kilka dobrych lat gdy jeszcze były tylko dwa salon i powiem tak tam bez pełnego zaangażowania i poświecenia w pełni swojego nawet wolnego czasu sprzedawca nie ma co liczyć na dobre zarobki, ja pracowałem po 9-11 godzin i prawie każdą sobotę i przy sprzedaży na poziomie około 14 aut (nie raz sprzedałem ponad 20) w miesiącu zarabiałem 3-4 tyś wiec bez rewelacji, ogólnie atmosfera jeden donosi na drugiego by odciągnąć od siebie uwagę podwładnych szkoda tej firmy że tak schodzi w dół bo przewineło się jeszcze za moich czasów przez tą firmę kliku naprawdę dobrych sprzedawców którzy są teraz wiodącymi postaciami w innych salonach (tak jak ja nie chwaląć się) i jeszcze jedno, ktoś dla kogo motoryzacja nie jest pasją będzie się tam męczył. Ogólnie dla wytrwałych :)

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-AUTO KRAKÓW - Kraków

• Jak się pracuje w INTER-AUTO KRAKÓW?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-AUTO KRAKÓW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-AUTO KRAKÓW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTER-AUTO KRAKÓW
1.8/5 Na podstawie 531 ocen.
  • Jasnogórska 62
    31-358 Kraków