Balticon-Sport Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Balticon-Sport Sp. z o.o.

danka

Ja tam bym do skutku próbowała @sabina bo z tego co mi się wydaje to chyba trafiłaś na jakiegoś niedoświadczonego pracownika, który nie miał kogo zapytać i tak Ci odpowiedział a pewnie później zapomniał miałam podobną sytuację i udało mi się przez moją namolność to rozwiązać :)

sabina

Zamówiłam buty dla syna w tejże wspaniałej firmie, wpłaciłam kasę i tyle, nie można się do nich dodzwonić, a jak się uda to gość opowiada takie historie, że głowa mała. Najpierw miał pogrzeb, który trwał 3 tygodnie, potem już wysłał buty w poniedziałek i zaraz prześle mi numer listu przewozowego, czekam już na ten numer 2 tygodnie. Na emalie nie odpowiadają. OKROPNOŚĆ, jeżeli oszukuje klientów to pracowników zapewne też.

gość

Ściemniasz coś koleś.. wypłata zawsze na czas. nadgodziny. Można zawsze się dogadać. Pracownicy mili i pomagają. Pensja? To nie średnia krajowa. więcej. Ponad 2tys na rękę. Zawsze jest opcja żeby zarobić więcej wystarczy tylko zapytać i tyle. Nie wiem gdzie pracowałeś, ale na pewno ne w balticonie kolego....

Nikomu nie polecam tam pracować. Na wstępnej rozmowie gadka o jednym, a później okazuje się, że robisz 70% z zajęć całej firmy, a szef tylko wymyśla co jeszcze można na ciebie zrzucić, kiedy inny pracownik popija sobie kawkę czytając gazetę. Pieniądze marne najniższa krajowa bez żadnych dodatków i wypłacana w ratach. Brak komunikacji między pracownikami. Pan od kawy odbiera ważną przesyłkę, na którą się czeka, ale nie zawiadomi o tym nikogo. Trzeba samemu przypadkiem na nią wpaść by się dowiedzieć, że już jest, a później pracować za 3 by się wyrobić z terminem.

Zostaw opinię o Balticon-Sport Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Balticon-Sport Sp. z o.o.