Opinie o Giant Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Giant Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Giant Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giant Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Kamil

Jak oceniacie atmosfere w sklepach?

Gratka
@Kamil

Ja np. bardzo dobrze trafiłam jeśli chodzi o ludzi. Zawsze można liczyć na wsparcie :)

Nala
@Kamil

Ja w porównaniu do poprzednich sklepów, w których pracowałam, dobrze oceniam tutaj pracę. Jest spokojnie, przynajmniej u mnie no i stabilnie, bo umowa o pracę (a różnie to z tym bywa gdzieś indziej).

Miii
@Kamil

atmosfera sama w sobie jest ok, akurat tutaj nie ma sie za bardzo co czepiać

Jag
@Nala

Nie masz pojęcia o czym piszesz. To jest konto Giant PL czyli centrali, a nie sklepów w ich sieci dystrybucji. Każdy sklep to osobna firma z własnym kierownictwem, idz pisać na profil swojego sklepu.

Izi
@Jag

Spokojnie, każdemu się może pomylić. W centrali też jest spoko, nie spotkałam się z jakimiś zgrzytami szczególnie.

Jon
@Kamil

Kolego, jakbyś nie zauważył profil dotyczy centrali dystrybutora, idz sobię gdzie indziej pisać o sklepach.

Lord
@Jon

a to jak ktoś napisze o sklepie to co? nie może? zakaz jest? a może zada pytanie na które akurat ktoś bedzie umiał odpowiedziec. po co tak agresywnie od razu

Skohma
@Jon

Też dobry jak wydziubał stary wpis. Tylko po co jak mu nikt z tamtych osób pewnie nie odpowie.

Lord
@Skohma

jak dla mnie czepianie się dla czepiania. typowa mentalność. za dużo czasu wolnego i takie efekty są

Czy w Giant Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Menz

jakie niby problemy? wydawało mi sie do tej pory ze jak coś potrzebuje to zawsze mozna bylo wszystko sie dogadac i zalatwic. jak szanujesz innych i prace to oni tez będą szanowali ciebie. taka kolej rzeczy

achilles
@Menz

wszędzie mogą się znaleźć problemy, więc pytanie zasadne. moim zdaniem tak, ale to na podstawie moich doswiadczeń z tematem.

achilles

Jako pracownik oczywiście miałem się podpisać, ale źle kliknąłem.

Wariant
@achilles

Ale to na sklepie pracujesz?

Menz
@achilles

no ja nie mówię że nie, ale zapytałem jakie w takim razie miały to być te problemy.. i dodałem że się da dogadać.

Xyz
@Menz

To są takie brednie pisane na poprawienie opinii że prawie to brzmi jak paski TVP. Mamy to? Tylko jedna osoba to ma a reszta tylko ciska gromy jak carycy nie ma na sali.

Banan

Jakie są procedury wymiany kasku? Mówili mi kiedyś na sklepie, że jest taki program, ale nie znam szczegółów, a przydzwoniłem w drzewo ostatnio i się trochę obłupał i popękał, więc chętnie bym skorzystał z wymiany, zamiast bulić za nowy

Rex
@Banan

Ja na twoim miejscu bym się wrócił do tego sklepu i tam uzgodnił wszystko. Od razu zobaczą co tam się stało

panko
@Banan

Paragon i kask w łapę i do sklepu. Sprzedawca oceni na podstawie uszkodzeń i przebiegu wydarzeń co dalej ze sprawą - czy wymiana, czy rabat itd.

Rex
@panko

No dokładnie, nikt zdalnie ci tego nie będzie robił.

Banan
@Rex

To wiem, nie o to mi zupełnie chodziło.

Rowerowy

Witam serdecznie, chciałem dopytać, czy w centrali oferuje się jakieś premie czy benefity? Najbardziej w sumie zależy mi chyba na ewentualnej prywatnej opiece medycznej, teraz w wielu firmach to standard a jest to dosyć duże ułatwienie życia.

Taja
@Rowerowy

O to nie musisz sie martwić, bo jest zapewniona opieka medyczna w Medicover

mareczka
@Rowerowy

Zapomnij o premiach czy podwyżkach, w tej cudownej firmie nie ma nic takiego. Nawet nadgodziny sa bezplatne. Chcesz godnie zarabiac to idz gdzie indziej . Opieka medyczna jest teraz wszedzię.

Rowerowy
@mareczka

No nie powiedziałbym, że jest wszędzie.

@mareczka

chyba w niewielu miejscach pracowałeś kolego i nie widziałeś jakie potrafią być warunki

@Rowerowy

Dziękujemy za pytanie. Giant Polska oferuje różne benefity dla swoich pracowników, zarówno płacowe (premie roczne, premie uznaniowe), jak i pozapłacowe (opieka zdrowotna w Medicover, ubezpieczenie NNW, karta sportowa, współfinansowanie parkingu). Jest także możliwość zakupu roweru i akcesoriów w cenie kosztowej w ramach programu pracowniczego. Nadgodziny są natomiast rozliczane zgodnie z kodeksem pracy.

To mi w pięty poszło, no no, diss na poziomie

I tak, wyobraź sobie, że będę pracował I nie potrzebuję wyżej wymienionych atrybutów, w przeciwieństwie do ciebie ;)

A pracuj sobię synku pracuj, nawet za darmo, pani nauczycielka lubi takich pracusiów jak ty. Osoby mające jakiekolwiek porównanie wybiorą inne miejsce pracy

Nick1

Pozwól, że te osoby będą sobie decydowały za siebie. To, że ty tak powiesz, nie znaczy, że tak jest. I wysil się z nickiem, zamiast podbierać ten zajęty.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Customer Care Specialist w firmie Giant Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Specjalista w Dziale Technicznym w Giant Polska Sp. z o.o.?

Block

nie wiem czy to cie jeszcze interesuje, ale jak kiedys składałem papiery na to stanowisko to nie bylo konkretnych wymogów co do doświadczenia tak w sensie czasowo, tylko trzeba było je mieć, być dosyć obeznanym w branzy rowerowej i orientować sie w sprawach reklamacji serwisu

Hip
@Block

w kwestii branży rowerowej to chodzi o taką bardzo konkretną wiedzę czy tak ogolnie wystarczy?

Klusek
@Hip

Im więcej wiesz, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że cię zagnie klient jakimś pytaniem.

@Klusek

A trzeba stricte znać np co jest w jakim modelu?

luki
@Jaro

Przejrzyj sobie jaką mają ofertę i tak mniej więcej poogarniaj co gdzie jest.

luki
@Jaro

Gdzieś może na stronie będzie, nie orientowałem się w tym akurat ale myślę że powinno być coś na pewno.

Jaro

Witam, widziałem ofertę na mechanika na stronie a akurat się składa, że miałem trochę styczności ze składaniem rowerów tylko pojawia się pewien problem. Jak wygląda kwestia jeśli chodzi o rowery elektryczne? Bo tego akurat nie bardzo kojarze, nie miałem jeszcze do czynienia i nie wiem czy to nie przeszkodzi w przyjmowaniu się. I Drugie pytanie, jak długie trzeba mieć doświadczenie z rowerami, nie ma tam wypisanego konkretnego zakresu czasu.

@Jaro

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Dla nas liczą się rzeczywiste kwalifikacje w zakresie serwisowania rowerów i dlatego podczas rekrutacji sprawdzamy umiejętności praktyczne kandydatów. Kilkuletni staż pracy w serwisie rowerowym będzie dodatkowym atutem. Rowery elektryczne są bardzo ważnym segmentem w naszej ofercie produktowej i znajomość tej tematyki jest dla nas istotna.

@Giant Polska Sp. z o.o.

O, bardzo dziękuję za pomoc, w takim razie zabieram się do tutoriali, może jakoś to nadrobię ile będę mógł i spróbuję. Myślicie, że bez praktyki coś można będzie ogarnąć? Znacie się pewnie bardziej na elektrycznych.

@Jaro

Każdy kiedyś zaczynał :) Jeśli wiąże Pan swoją przyszłość z serwisowaniem rowerów, wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie rowerów elektrycznych są bardzo ważne i radzimy je jak najszybciej uzupełnić. Sugerujemy zacząć od uzupełniania wiedzy na temat rowerów elektrycznych jako produktów w ogóle. Część informacji można znaleźć na stronach producentów, np. naszej https://www.giant-bicycles.com/pl/power-your-journey. Równolegle warto szukać sposóbu nabycia umiejętności praktycznych, np. w postaci praktyk w serwisie rowerowym, czy dostępnych na rynku szkoleń zawodowych. Życzymy powodzenia!

@Giant Polska Sp. z o.o.

Dziękuję i bardzo doceniam za odzew!

olej
@Giant Polska Sp. z o.o.

są u was jakieś praktyki do zrobienia może?

Cornflejk

Ile osób zazwyczaj pracuje na jednym salonie sprzedaży?

dokodoko
@Cornflejk

pewnie zależy od lokalizacji, tego jak jest oblegany itd. tak myślę w każdym razie

Ina
@Cornflejk

z tego co się orientuje po moim doświadczeniu, to zależy i od ruchu jaki jest na sklepie i do tego, co ustali osoba decyzyjna, bo nie można sobie tak ustalać jak sie chce

Cornflejk
@Ina

No wiem, że nie można, za kogo ty mnie masz

Ina
@Cornflejk

wolę powiedzieć na zaś...różne przypadki się widziało

Pou
@dokodoko

to racja, ale w gre jeszcze wchodzi sama powierzchnia salonu

Pou
@dokodoko

bo kiedyś pracowałem w dosyć dużym sklepie i wtedy było kilka osob na zmianie, a jak mnie dali na zastępstwo do innego punktu, ktory byl dwa razy mniejszy wtedy juz byly tylko 2 osoby łącznie ze mną, wiec to na pewno ma znaczenie

Mia
@dokodoko

a dla mnie to jest w sumie troche dziwne, bo wiele razy jak szłam na zakupy do galeri to widziałam sporo dziewczyn w małym butiku i tak sie zastanawiałam, po co ich tyle tam stoi, jak w ciągu tygodnia i tak nie ma tylu klientów

Mia
@dokodoko

sory, że tak troche od czapy, ale po prostu jestem ciekawa, czy inni tez mają takie spostrzeżenia

?
@Mia

nie za bardzo rozumiem co twoje spostrzeżenia mają do pracy tutaj??

Antek

Na jakie ubezpieczenie mozna tutaj liczyć?

Prus
@Antek

Jak chodzi o zdrowotne to medicover. A NNW w nationale nederlanden

Antek
@Prus

Właśnie chodziło mi o jedno i drugie. Dzięki

Neon

Cześć, czy pracownicy mają szansę na jakieś zniżki na asortyment?

Garry
@Neon

tak, raz w roku możesz kupić rower, czy akcesoria w cenie kosztowej

@Garry

A jeśli chodzi też o jakieś inne benefity dla pracowników? Funkcjonuje coś jeszcze?

Garry
@Neon

tak. Medivocer, ubezpieczenie NNW, dofinansowanie Multisporta, wsparcie finansowe i ubraniowe przy udziale w eventach rowerowych (sam nie korzystałem, ale wiem, że jest opcja)

@Garry

To nawet nawet ;) Dzięki.

miras
@Garry

ile trzeba płacić za tego multi? koło stówki pewnie?

@miras

Też jestem ciekaw

Bull
@.

6 dyszek jakoś

@Bull

eee no to sporo dopłacają w takim razie. jak na to z ilu obiektow różnych można korzystać to bardzo się to opłaca

Nancy
@Garry

też wykorzystałam swoją szansę, gdy jeszcze tam pracowałam i kupiłam chrześniakowi super rowerek na Komunię, mały był zachwycony i do dzisiaj mu sie sprawdza

Ooo a co tutaj tak niemiło się zrobiło ? Kilka lat temu jak tutaj byłem to nie było ani jednej negatywnej opinii(usunięte przez administratora)

@Gość

Czasy się zmieniają, ludzie wolą narzekać w necie i mieć widownię

czy coś*

@Gość

kiedyś gw nie był tak popularny jak teraz

@velo

to pewnie też wpłynęło

Oks
@velo

no to chyba nie tutaj, bo poklepania po ramieniu to tu raczej się nie uświadczy albo bardzo rzadko

Marcel

Jakie umowy dla pracowników obowiązuja?

juls

UoP oczywiście

@juls

Rozumiem od samego początku zatrudnienia?

Junga

Niestety nie

@Junga

Czyli po okresie próbnym?

@Marcel

Ile trwa okres próbny tak w ogóle?

3 miesiące?

Andrzeju

nie myśleliście o jakiejś współpracy z dekatlonami albo innymi sklepami sportowymi które są łatwiej i częściej odwiedzane

Lelo
@Andrzeju

akurat giant to tak rozpoznawana firma w branży że nie musi się martwić o nic

inf
@Andrzeju

Gianta nie ma w decathlonie, ale jest np w intersporcie jeśli chodzi o takie większe stacjonarne sklepy

Andrzeju
@inf

a to nie wiedziałem że jesteście w interze. to była tylko luźno rzucona kwestia

inf
@Andrzeju

No to po to też tutaj wszedłem żeby takie kwestie wyjaśniac.

@Lelo

No to prawda

Radek

Witam, przyznam że nie mam czasu robić wycieczki po wszystkich salonach rowerowych żeby zrobić rekonesans. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć gdzie jest największy asortyment albo chociaż kumaci sprzedawcy którzy umieją coś sensownego doradzić?

Max
@Radek

Nie ma ich aż tak dużo, żebyś sobie mógł na taki wybór pozwolić. Każdy sklep tak naprawdę jest duży i dobrze zaopatrzony, ale chyba nie będziesz jeździć po całej Polsce, tylko pojedziesz tam gdzie masz najbliżej, czy się mylę?

dh
@Radek

otworzyli nowy we Wrocku dopiero co, więc myślę, że na bank na wstępie będzie dobrze zaopatrzony. ja się wybieram w weekend zrobić rozeznanie, ale zobaczymy co to będzie, bo kupić dobry rower w sezonie, to niemała sztuka.

Max
@dh

No wiadomo, pogoda się robi to każdy się rzuca na kupno ;)

Radek
@Max

Miałem na myśli Warszawę.

@Radek

Kumaci sprzedawcy to raczej wszędzie, nieobeznanych w temacie się raczej nie przyjmuje

Boniek

Kojarzy ktoś czy szukają osób do pracy na serwisie?

@Boniek

Właśnie zwiększamy zatrudnienie w Dziale technicznym. Rekrutujemy na stanowisko Specjalista w Dziale Technicznym. Ogłoszenie jest dostępne między innymi tu: https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-w-dziale-technicznym,13IGNBNQeNEIyUArnvTLw3,warszawa

Qos
@pracownik

no i to jest normalna i poważna odpowiedź a nie jakieś bzdury rodem z przedszkola..

Boniek

Nie chcę tego nawet komentować...

@pracownik

Dziękuję bardzo

gdzie szukać ofert?

yy
@qwerty

na serwisach przeróżnych z ofertam i rekrutacjami?

Mortimer

Ty tak na serio?

@Mortimer

nie na niby. różne są miejsce gdzie się udostępnia oferty, czasem nawet lepiej dzwonić albo iść osobiście, dlatego pytam.

Mortimer
@qwerty

Eh. Zatem odpowiedź: tak, na serwisach przeróżnych z ofertam i rekrutacjami. Dzwonić, lub osobiście to się może i praktykowało lata temu, teraz wszystko online

@Mortimer

i co, tak trudno było? ;)

Stan

Dostanę u was gripy? Takie, żeby się dało przejechać krótki dystans bez rękawiczek, żeby się nie porobiły odciski, ale też żeby się łapa nie ślizgała, jak się trochę spoci?

edgy
@Stan

Dostać dostaniesz, ale o to jakie spełnią twoje warunki to już pytaj doradcy w salonie najlepiej. Btw, czemu bez rękawiczek? To niewygodne

Gg
@edgy

Widocznie nie każdy lubi rękawiczki :) to chyba kwestia indywidualna z tego co widzę po klientach np. jeden sobie nie wyobraża bez, a drugi nigdy nie założy

@edgy

Bo mam atopowe zapalenie skóry i większość materiałów mnie drażni, a no nie oczekuję, że znajdę gdzieś rękawiczki z jedwabiu ;) Na dłuższe trasy wiadomo, zakładam, bo nie chcę sobie dłoni pozdzierać, ale po bułki czy po córkę do przedszkola wolę bez.

Gg
@Stan

Obawiam się, że rękawiczki z jedwabiu nie spełniłyby swojej funkcji ;) ale to tak pół żartem

Tak, wiem ;)

@Gg

Ja też na poważnie tego nie pisałem ;)

@Gg

Niemniej, temat zamykam, bo znalazłem, to czego potrzebowałem

Marco

Jest jakis seris?

@Marco

jest centrum serwisowe, wszystkie usługi i cennik są na stronie

Kam
@bonofacy

Ale tylko w jednym miejscu czy w różnych w całej Polsce?

@Kam

mówię że wszystko jest napisane na stronie a ty się i tak dalej pytasz

Kam
@bonofacy

Aż mam ochotę cie trolować i zadawać coraz to więcej pytań..

jak chcesz

@Kam

ja po prostu nie będę odpowiadać. także droga wolna.

Całkiem spoko praca dla pasjonatów.

@ja

Ja tam nie jestem pasjonatem ale przyjąłem się tu i całkiem nieźle mi sie pracuje :) zmian nie planuje żadnych

Myślałem, że zainteresowanie tematyką i jakaś wiedza to must have. Ale skoro i bez tego się da, to spoko.

@ja

Dlaczego? wiedzę jakąś miałem, ale mówię że nie jestem pasjonatem, to się chyba wzajemnie nie wyklucza, dużo się tutaj już na miejscu nauczyłem

No okej.

DUSZEK

Gdzie dostanę rower Talon 2-GE? Bardzo chciałbym kupić taki rower, ale nigdzie nie ma. Czy Giant nie powinien zatrudnić osoby odpowiedzialnej za dostępność rowerów? Czy nie prowadzi rekrutacji na takie stanowisko? (usunięte przez administratora)

Kserkses
@DUSZEK

Tak, Giant otworzy w sierpniu fabrykę pod Borzęcinem gdzie będą składać Talony dla pytających z goworka.

Karol

Ja mam konkretne pytania o prace. jakby ktoś był zainteresowany podaniem mi konkretnych faktów to bardzo proszę. Po 1 czy pracuje się na zmiany i w jakich godzinach po 2 jak wyglada rekrutacja czy jest to cos skomplikowanego czy zwykla rozmowa

hop
@Karol

może najpierw powiedz jakie stanowisko cię interesuje bo to zapewne ma znaczenie

hiugo
@hop

nie, nie ma, skąd ten pomysł w ogóle lol... co z wami..

@Karol

Ad. 1 w firmie funkcjonuje podstawowy system czasu pracy i zadaniowy (zależy od stanowiska). Biuro jest czynne w godz. 8-17, pracuje się w godz. 8-16 lub 9-17. Ad. 2 zależy na jakie stanowisko, aktualnie nie ma rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Giant Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Giant Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Giant Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giant Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Giant Polska Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 317 ocen.

Giant Polska Sp. z o.o.