Opinie o Giant Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Giant Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Giant Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giant Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Giant Polska Sp. z o.o.?

Krkdh
@Ooo

Są handlowcy i szkoleniowiec sklepów. Tam musisz jeździć, więc pracujesz jak chcesz. Dla reszty tylko biuro na Poleczki.

Niedawno firma otworzyła rekrutację i szukali osoby na posadę specjalistka ds. wsparcia sprzedaży. Wiecie, firma sama napisała tam, że daje rozwój kwalifikacji m.in poprzez udział w szkoleniach, ale czy to potem finalnie doszkalanie się pomaga dostać awans i lepszą pensję?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Giant Polska Sp. z o.o.?

Krkdh

Tylko UOP i pełny etat. Jak chcesz zdalnie to nawet się nie fatyguj.

Ooo Nowy wpis
@Krkdh

Czyli, że nie ma tutaj żadnego zdalnego stanowiska pracy? A chociaż jakieś hybrydowe? Czy też nie ma co liczyć? Co do umowy to akurat fajnie. Okres próbny też UOP?

Krkdh Nowy wpis
@Ooo

Graźka

Ja z kolei znalazłam pracę dla specjalisty w dziale technicznym, niestety sprzed 2 lat, myślicie że warto składać cv? Wiadomo coś ile można zarobić na tym etacie? Jakie zniżki mają pracownicy na rowery? Trochę mnie zaintrygowało stwierdzenie o przestrzeganiu tajemnicy służbowej, co to znaczy w praktyce?

Tekken
@Graźka

Hej, Mimo wszystko zaaplikuj. Osoby w dziale technicznym to kompetentni i przyjazni ludzie. Pracownik na kontrakcie ma bodajze 35% znizki na rower Giant'a raz w roku. Tajemnica sluzbowa w tej branzy to standard - wszak Giant ma najwiecej % udzialu w rynku swiatowym. Pozdrawiam i powodzenia

Tekken
@Graźka

O zarobkach nie napisze - bo nie wiem, czy aplikujesz do Giant PL czy GIANT GEM (Giant European Manufacturing w NL) Pozdrawiam

Krkdh Nowy wpis
@Graźka

Dział Serwisowy przyszedł ze Spacialisded. Spec sam ich tam wsadził.

Natalia

Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu szukam nowej pracy w sprzedaży, widziałam, że jest ogłoszenie na specjalistę ds. sprzedaży. Interesuje mnie jakaś informacja o tej pracy. Jaka umowa jest proponowana? Stawka w miarę?

NeonGenesis
@Natalia

Umowa o pracę. O stawkach wolę się nie zagłębiać na forum, ale jest przyzwoicie

N.
@NeonGenesis

Ale pracujesz w sprzedazy tak?

Obserwator
@NeonGenesis

a najpierw jest jakiś okres próbny, tak?

ala
@Obserwator

gdzie było ogłoszenie?

boniu
@Obserwator

wydaje mi się, że powinien być, ale pasuje, żeby ktoś w pracowników dał znać

ala
@boniu

właśnie sprawdzam co jakiś czas ale rzadko pracownicy wchodzą.... zastanawiam sie nad aplikacją inicjujacą

boniu
@ala

w sumie co ci szkodzi spróbować, może akurat się uda

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Customer Care Specialist w firmie Giant Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

jak wygląda biuro? bo podobno w business parku, są jakieś fajne rzeczy w budynku, typu siłownia dla pracowniików albo coś?

Obserwator

Wygląda to zacnie, a co do tych bonusów, to też się chętnie dowiem czy pracownicy mają takie możliwości?

KANDYDATKA

od jakiegoś czasu poluje na oferty i w sumie jakiegoś doświadczenia też nie mam ale planuje wysyłać CV do każdej oferty, może docenią moje zaangażowanie, a potrzebuje się w czymś załapać, właściwie firma wydaje się spoko

Natalia
@KANDYDATKA

No a jest coś teraz do nich w ogóle? Bo tak patrzę i coś nie mogę znaleźć nic specjalnie. Może mi pomożesz trochę :P

@KANDYDATKA

okej, to próbuj, trzymam kciuki czy coś

@KANDYDATKA

czegoś konkretnego szukasz czy wysyłasz jak leci? bo też właśnie nie widzę ofert do gianta obecnie, jak koleżanka wyżej pisała

konduktor
@KANDYDATKA

za wysylanie wielu cv, to nie slyszalem zeby ktos pracke dostal, ale powodzonka

@konduktor

a często robią rekrutacje? bo ogłoszeń nie widzę jakoś? pewnie tylko jak ktoś się zwolni to pojawia się wakat

sad
@master

raczej nie za często, bo też obserwuje ich profil, ale nic się nie pojawiło ostatnio

@sad

czasem coś się pojawia, trzeba faktycznie sprawdzać co jakiś czas

Czy na sklepie również wykonuje się jakieś prace techniczne? Jak pompowanie dętek, smarowanie łańcucha, czy regulowanie przerzutek i inne takie niewymagające rzeczy, które umożliwiają klientom wzięcie od ręki roweru w pełni gotowego do jazdy, po tym jak np. dany model stał długo w sklepie, czy to już są rzeczy w gestii serwisu?

@Marcin

No kochany co ty myslales. Pewnie ze trzeba. Powiedz mi jeszcze ze tego nie potrafisz...

tombi
@kusza

może umie a może nie umie i co z tego? ja akurat umiem

tombi
@kusza

ale jakbym nie umiał to by mnie doszkolili albo coś?

mosto
@tombi

wydaje mi się, że tak, zresztą to nie są trudne rzeczy

@tombi

a czy to nie sa podstawowe umiejetnosci?

Berno

jak wygląda sprawa z możliwością kupowania produktów w niższych cenach u pracowników biurowych?

rowerowiec
@Berno

podobno są, natomiast sam jestem ciekaw, przydał by się ktoś z pracowników

Aneta
@rowerowiec

Czyli co, pewnie ileś procent zniżki mają? W ogóle to biuro dużo sobie liczy osób? Bywają jakieś rekrutacje tam?

@Aneta

właśnie chyba mają trwały zespół bo też nie widzę ogłoszeń

mosto
@master

no nie prowadzą, z tego co patrzę, teraz rekrutacji, ale jest info, że można podesłać cv jakby co, ciekawe czy to coś daje czy raczej trafia się do bazy i jak jest zapotrzebowanie to dopiero wtedy na to patrzą?

@mosto

myśle że do bazy a potem może się uda...

Tamtam

Czy można liczyć na jakieś premie/bonusy finansowe?

system bonusowy był

@liam

To orientujesz się czy jest jeszcze ten system? Dawno pracowałeś? Tak, żeby mieć jakiś pogląd

@Tamtam

nie pracują tu już, więc nie. pracowałem rok temu.

@liam

W sumie niedawno, chociaż zależy jak na to patrzeć

@liam

Ale okej przynajmniej wiem, że może coś jest

@Tamtam

jak kto patrzy tak naprawdę

@Tamtam

mogło się coś zmienić, a nie musiało

@Tamtam

więc to właściwie jest pytanie do rekrutacji

kajak

są bonusy

SZON
@Tamtam

Od kumpla słyszałem że mają ubezpieczenie zdrowotne w Medicover, MultiSporta i możliwość zakupu roweru i akcesoriów w cenie kosztowej, akurat z ostatnim nie wiem do końca jak to wygląda ale wydaje się mega sprawa, bo mają świetne te rowery i akcesoria

@SZON

te zniżki na rowery i akcesoria to dla każdego pracownika, czy np. tylko dla sklepowych?

kulbik
@Tamtam

wie ktoś czy jest jakas opieka zdrowotna? jakis medicover?

kulbik
@Tamtam

wie ktoś czy jest jakas opieka zdrowotna? jakis medicover?

tak
@kulbik

tak jest opieka zdrowotna, mamy Medicover właśnie

ama

mam pytanie dotyczące możliwości odbycia praktyk/stażu w tej firmie, jest taka opcja? z kim ewentualnie się można kontaktować w tej sprawie?

Lone
@ama

a w jakiej dziedzinie chciałbyś odbyć ten staż? najlepiej kontaktować się w tej sprawie z biurem bezpośrednio, maila podają na stronie w zakładce Oferty pracy

ama
@Lone

musze w dziale księgowości wyrobić sobie około 120 godzin, właśnie wysłałam tylko jak narazie cisza

klik
@ama

A te praktyki mają być płatne?

klik
@ama

A te praktyki mają być płatne?

bads

wiecie gdzie pojawiają się oferty pracy u nich? bo patrze na stronie ale na razie nic… jeśli ktoś tu jest kto ma informacje czy może kogoś szukają nawet na część etatu do centrali? (czy wg by ich to interesowało)

Lone
@bads

skoro nie ma ofert pracy to prawdopodobnie nikogo nowego nie potrzeba. mail do ewentualnego kontaktu i wysłania inicjującej aplikacji jest na ich stronie

rowi
@Lone

a że tak zapytam co to jest ta aplikacja inicjująca?

rowi
@Lone

do tego jest jakiś specjalny formularz? sam możesz sobie wybrać stanowisko, które cię interesuje?

birma
@rowi

nie nie, na stronie masz po prostu podanego do niego maila i na niego możesz wysłać swoje cv i ewentualnie list motywujący, mimo że nie mają otwartej rekrutacji.

ollo
@birma

Ogolnie to rekrutacji nie ma czesto i trzeba to obserwowac. Takze moze to byc pozytywne zjawisko mimo wszystko, ze nie ma jakis rotacji

That's life

Pracowałem tu kiedyś, Zwolniłem się i chciałem wrócić, ale już nie było dla mnie miejsca.

That's life
@That's life

Także nie popełniajcie tego błędu co ja ;)

@That's life

Ja zamierzam zostać, dobrze się tu pracuje

kameleon
@That's life

Fakt, jakichś rekrutacji to tu nie widzę, żeby się pojawiały, a obserwuję i zerkam od czasu do czasu

@That's life

a można wiedzieć dlaczego chciałeś wrócić, co cię konkretnie przekonało do pracy tutaj?

@kameleon

No właśnie ciężko w tej kwestii. Niby dobry znak z perspektywy pracowników, ale z perspektywy kandydatów jednak szkoda

Zofia
@damon

A jest opcja, żeby tak o cv do nich wysłać czy tego nawet nie uwzględnią? To jakie są sposoby, żeby się tu dostać?

daaw
@Zofia

teraz chyba nie prowadzą żadnej rekrutacji

daaw
@Zofia

na stronie niby podany jest adres mailowy, by przesłać CV, wydaje mi się, że jak się tego nie zrobi, to się nie dowiemy, ale na pewno to zwróci uwagę, że ktoś jest zainteresowany pracą tu

:>

Czy jest tutaj może jakiś dział zajmujący się prowadzeniem social mediów?

@:>

czy może robi to dla nich zewnętrzna firma? interesują mnie rowerowe tematy ogólnie i chętnie bym poprowadził jakiś profil na ten temat, a widzę że Fb prowadzą

doradca
@:>

hmm, może napisz maila z takim zapytaniem bezpośrednio do nich?

gigant

jakie ogólnie są tutaj stanowiska biurowe?

@gigant

niestety nie widzę teraz ofert pracy, a chciałbym wiedzieć na przyszłość czy obserwować czy czegoś przypadkiem nie wrzucają

Aang
@gigant

Ale chyba masz jakieś z góry określone spektrum prac, jakie mógłbyś wykonywać? Raczej nikt nie potrzebuje znać całej listy stanowisk, tylko szuka się w konkretnym obszarze, w którym masz umiejętności. Więc jak się określić jaki mniej więcej dział by cię interesował, to mogę odpowiedzieć, czy jest, czy nie.

@Aang

chyba, że w dziale finansowym znajdzie się miejsce dla osoby bez doświadczenia, to wtedy chętnie. doświadczenie posiadam z pracy na recepcji obecnie

Aang

To jak nie masz żadnych specjalistycznych umiejętności, to może być trudno. Nie wiem co ci doradzić, poza okazjonalnym patrzeniem na oferty, czy akurat będzie coś dla osób bez doswiadczenia

@Aang

A jak z rotacją w biurze?

@Aang

Nie jest chyba zbyt duża, skoro od dłuższego czasu brak ofert, nie?

@Aang

Chyba, że po prostu bardzo szybko udaje się załatać ewentualne braki kadrowe, przez to nie wiszą one zbyt długo i ciężko na nie trafić?

Bane

W porządku praca. Firma nie jest idealna, ale idealnych firm to ogólnie nie ma. Mi się pracuje dobrze. Jak ktoś ma jakieś pytania, to dawajcie śmiało

NoPe

a jakie masz stanowisko?

NoPe
@Bane

ewentualnie tak ogólnie jaka atmosfera w firmie i takie odniesienie do pracownika?

@NoPe

Miła atmosfera, zawsze do dogadania i pomocni, fajni ludzie

@NoPe

Co prawda pracuję krótko, ale takie rzeczy szybko da się odczuć jak jest

@Bane

Zgadzam się. Ale jak chodzi o pracę w sklepie to polecam głównie zapaleńcom, a nie osobom z przypadku, wtedy też się to pewnie inaczej odczuwa, na pewno większa satysfakcja

oni
@devonrex

a ty tu pracowałeś czy pracujesz? coś możesz więcej powiedzieć?

@oni

Pracuję, po prostu źle oznaczyłem status

Paolo

Można zaparkować u Was gdzieś pod biurem? Jak to tam wygląda?

@Paolo

biuro jest w Business Parku, więc miejsca do parkowania jak najbardziej są

MM
@nurzyk

a to jest jakoś za szlabanem, płatne czy coś takiego?

@MM

no ja akurat nie dojeżdżam autem, więc na sto procent ci nie powiem, ale chyba jest płatny abonament na parking z tego co słyszałem

MM
@nurzyk

I tak dobrze, że jest gdzie zaparkować, nawet przy płatnym abonamencie, bo jednak często jest z tym problem

Lorett
@nurzyk

a to jeszcze co do parkingu, nie wiecie czy ma się wtedy zagwarantowane miejsce? dużo ludzi dojeżdża autami?

Lorett
@nurzyk

bo skoro to biznes park, to obawiam się, że nawet jak zapłacę to może nie być miejsca czasami, wie ktoś coś na ten temat?

mar
@Lorett

Raczej nie powinno był kłopotu, tak mi się wydaje

hookie

czy można tu dostać info na temat pracy w sklepach czy to profil o jakiejś centrali albo magazynie?

rytmo
@hookie

Z tego co widzę to raczej jest to ogólny profil, ale też nie mam pewności

@rytmo

ok, dzięki, bo właśnie nie widzę tutaj chyba żadnych kom o pracy w sklepie, albo nie umiem czytać

@hookie

Były również, wystarczy się troszkę bardziej zagłębić w lekturę lub użyć ctrl +f ;)

@rytmo

Tak, pojawiają się tu opinie i pytania zarówno o sklepach, jak i centrali, także można go traktować ogólnie

@hookie

A masz jakieś pytania na ten temat?

top

W jakim czasie jest feedback? Zależy mi na czasie bardzo

hugo
@top

ja po 5 dniach jakoś dostałem odpowiedź. ogólnie to, z tego co słyszałem, to jest taka zasada, że w maksymalnie 2 tygodnie muszą odpowiedzieć jak są zainteresowani, ale na ile to prawda to nie wiem

top
@hugo

Okej, to całkiem szybko. Dziękuję.

granat
@hugo

Jak szybko dostałeś odpowiedź? Wiedza z pierwszej ręki zawsze się przyda

hugo
@granat

no napisałem przecież, że po 5 dniach około

Moncler

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Ilu etapów się spodziewać?

@Moncler

musisz sprecyzować na jakie stanowisko, u mnie do administracji były trzy etapy i ogólnie wszystko razem trwało mniej niż miesiąc, ale to było już jakiś czas temu. Poza tym nie widzę teraz, żeby mieli jakieś aktywne ogłoszenia

@nurzyk

Właśnie o rekrutacje do biura mi chodziło

@nurzyk

Przy czym wiem, że nie ma ofert. Chce tam po prostu wysłać CV i może akurat coś się złapie

@Moncler

Nie wiem jak to wygląda jak nie ma rekrutacji, ale może akurat dostaniesz ofertę

@nurzyk

No spodziewam się, że się nie orientujecie

@nurzyk

Nie nastawiam się, jak się uda, to super, jak nie, to spróbuję w tradycyjny sposób

@nurzyk

Może przynajmniej CV zachowają na przyszłe rekrutacje, kto wie.

delo

zatrudniłem się dość niedawno. musze powiedzieć, że całkiem mi się podoba, warunki zatrudnienia są w porządku, sama praca bardzo na plus.

Jeremi
@delo

a jakie to warunki? Co ci się podoba? Wymienisz?

@Jeremi

kasa nienajgorsza, uczciwa firma, umowa o pracę, dodatki

Jeremi
@delo

najpierw okres próbny tak? I umowa o prace to od początku?

tak, jest umowa o pracę

@Jeremi

z tym próbnym to w sumie nie pamiętam

@delo

Mam podobne odczucia, tez pracuję tutaj dość krótko i też póki co jestem zadowolony z tej pracy

@delo

Pracuję w salonie, żeby była jasność.

@delo

Oznaczyłem się jako kandydat oczywiście omyłkowo.

@Jeremi

Okres próbny to akurat jest wszędzie. Nawet jeśli nie na papierze, to taki umowny, więc no

Zostaw merytoryczną opinię o Giant Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Giant Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Giant Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giant Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Giant Polska Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 317 ocen.

Giant Polska Sp. z o.o.