Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOVIT GROUP Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Chemiko

Nie polecam tego miejsca warunki pracy przechodzace źle skalę a starsi pracownicy obgadują jak tylko mogą nie pozdrawiam serdecznie kierownika produkcji głupio mądry buc wiedzący wszystko

KADRA

Bydgoszcz, dnia 14 lutego 2020 roku INFORMACJA Stovit Group sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy (zwana dalej: „Stovit Group”), mając na uwadze treść wypowiedzi zawartych w komentarzach na portalu Gowor, odnoszących się do Stovit Group, niniejszym oświadcza, że działając w obrocie prawnym jako przedsiębiorstwo produkcyjne, a także solidny pracodawca, jest podmiotem otwartym na konstruktywną, merytoryczną i zasadną krytykę. Stovit Group nie będzie jednak akceptować obraźliwych treści umieszczanych we wpisach internetowych (w tym anonimowych - bez prawdziwego podpisu imieniem i nazwiskiem), które uderzają w wizerunek spółki, ale przede wszystkim innych pracowników Stovit Group, w tym kadry kierowniczej oraz osób zarządzających spółką. Należy podkreślić, że zachowanie wykraczające poza standardy wolności słowa i swobody wypowiedzi w przestrzeni internetowej, uderzające jednocześnie w dobra osobiste Stovit Group oraz pracowników spółki, jest działaniem bezprawnym, a w konsekwencji nie korzysta z ochrony przewidzianej przepisami prawa. Mając na uwadze obraźliwe, bezprawne, a przede wszystkim niezgodne z prawdą treści umieszczone na portalu Gowork, firma Stovit Group zmuszona jest podjąć stosowne działania przewidziane przepisami prawa, w tym zmierzające do obrony ww. dóbr osobistych, ustalenia osób odpowiedzialnych za niezgodne z prawem zachowania, a także zaniechania bezprawnych naruszeń. Co istotne, obraźliwe i nieprawdziwe treści skierowane wobec Stovit Group, umieszczone na portalu Gowork, mogą doprowadzić do wyrządzenia szkody, którą osoba odpowiedzialna za jej powstanie, zobowiązana będzie naprawić, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie. Tylko dla porządku należy w tym miejscu wskazać, że zgodnie z treścią art. 24 § 1 Kodeksu cywilnego, podmiot, którego dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, a w razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Na zasadach przewidzianych w Kodeksie cywilnym podmiot ten może również żądać zadośćuczynienia pieniężnego. Nadto, jeżeli wskutek naruszenia dobra osobistego została wyrządzona szkoda majątkowa, poszkodowany może żądać jej naprawienia na zasadach ogólnych (art. 24 § 2 Kodeksu cywilnego). Katarzyna Walczak Specjalista ds. personalnych

marcinoo
Kandydat

powiecie mi ile można tutaj zarobić bo widzę, że szukają? jest jakiś system premiowy? Dzięki i pozdrawiam

Jola65

Czy zakład zadbał o pracowników na święta?

Michał Nowy wpis
@Jola65

Ja też jestem ciekawy czy dali coś na święta. W ogóle są jakieś dodatkowe benefity? Masz na ten temat info?

Łafar Nowy wpis
@Michał

Tak dali pieniądze na święta

marcinoo

DarkWarrior
@marcinoo

Człowieku jeżeli masz jakąkolwiek godność omijaj to miejsce z daleka.

Bydgoszvz
@DarkWarrior

Chciałam złożyć tam papiery, ale nie mogę znaleźć pozytywnej opinii

DarkWarrior
@Bydgoszvz

I nie znajdziesz. Nie bez powodu znajdujesz same negatywne opinie.

Lajla

A pan pracuje?

Dark Warrior
@Lajla

Nie, leży i patrzy na sufit. Lubię takie płytkie pytania

Marcinoo

a jaka kasa?

Dark Warrior
@Marcinoo

Kasa słabiutka, raczej marne szanse na jakieś wielkie podwyżki. To co wywalczysz na początku to masz i nic ponad to. Generalnie firma raczej dla poczatkujących pracowników.

Michał Nowy wpis
@Dark Warrior

Nawet po okresie próbnym nie można dostać małej podwyżki? Przecież nie można pracować przez kilka lat za te same pieniądze. Nawet inflacyjnych podwyżek nie dają?

Praktykant Nowy wpis
@Michał

Podwyzka jest jak najniższa krajowa idzie do góry

Chemiko

bob
@Chemiko

Dokladnie,lepiej omijac to miejsce,marne zarobki,kadra mentalnie zatrzymana w czasach PRL,mimo ze to stosunkowo ludzie młodzi,nie polecam!

gigi
@bob

Nic dodać nic ująć...

Michał
@Chemiko

Skąd wiesz że obgadują? Słyszałeś o tym od kogoś, czy sam byłeś świadkiem? Wiesz, tak się zastanawiam czy nie jest tak wszędzie... ;)

Marcin
@Chemiko

Masakra,wszystkich najlepszych ludzi pozwalniali,albo sami ludzie im pouciekali,widząc ich chore podejście.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do STOVIT GROUP Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Lento.pl, ostatnie dodali 30 września.

Lessi
@Pytanie

Prowadzona jest ciagle rekrutacja, bo nikt nie chce przyjść do tego (usunięte przez administratora) pracować za te marne grosze.

Ed

Nie!

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma STOVIT GROUP Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Technolog (K/M). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Monter w Dziale Budowy Struktur
Bydgoszcz
ARP E -VEHICLES Sp. z o.o.
logo firmy Spedytor Morski
Agencja Pracy
Wyślij CV
logo firmy Lider Działu Zakupów
Bydgoszcz
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(337 opinii)
logo firmy Serwisant rowerowy
Hrappka.pl
(21 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Kandydat

Dzień dobry, czy jest ktoś w stanie napisać na ile zmian pracuje się na stanowisku: Technolog - Laborant?

KADRA

Pezot
@KADRA

Ty tak sama czy Ci kazali ?

Na pohybel wam wszystkim !!!
@KADRA

Konstytucja gwarantuje swobodę wypowiedzi w każdej formie jeśli nie są obrażane uczucia religijne innych ludzi. Jest najwyższym prawem w Polsce i zasłanianie się jakimiś ustawami nic tu nie da. Natomiast dyrektywa unijna wyraźnie zabrania podawania informacji niepełnych lub nieprawdziwych w celu zastraszenia lub zmanipulowania opiniotwórców. Zależy mi na dobru naszej firmy więc przejrzyj przepisy zanim władujesz nas na minę.

lolo
@Na pohybel wam wszystkim !!!

Tym bardziej, że nikt nie atakuje nikogo z imienia i nazwiska, tylko wyraża ogólną opinie o sytuacjach które miały miejsce. Gdyby coś było niezgodne z prawem, administratorzy by to usuwali na bieżąco. Opinie są tu wystawiane celem zwrócenia uwagi na nieprawidłowe zachowania w miejscu pracy, może warto zwrócić na to uwagę, dla poprawy jakości pracy. Pozdrawiam

hebrajcyk
@KADRA

gorzej, jak w sądzie wyjdzie, że to prawda

Akwarysta
@KADRA

Szanowna KADRO, stare góralskie przysłowie mówi: na złodzieju czapka gore. Pracowałem bardzo krótko w tej firmie, porzuciłem nawet całkiem fajne stanowisko w globalnym Korpo dla obiecanek Pani Prezes, wniosek najgorszy regionalny pracodawca. Oszukujący w imię planu i zysku pracowników i kandydatów, byle tylko wyrobić zobowiązania. Stovit/ Octownia FORDON to jedna z wielu fieremek w Regionie zarządzanych na zasadach kolonistycznych: praca ponad siły za niewielką gratyfikacją. Odradzam...

Paweł
Kandydat

Widziałem ze firma cały czas wrzuca ze poszukuje magazyniera. Ktoś wie czym to jest spowodowane? Nieodpowiedni kandydaci, słabe zarobki czy może coś innego ?

Rrrr
@Paweł

Najniższa krajowa, a robota ciężka

Barbara
@Rrrr

Czy najniższa krajowa to całkowite miesięczne wynagrodzenie na takim stanowisku w Stovit Groupie? Czy może dochodzą do tego jakieś dodatki płacowe? Są jakieś premie miesięczne/kwartalne lub jakieś bony świąteczne? :D

Robiii
@Paweł

Nie jest to najniższa krajowa, byłem w zeszłym tygodniu na rozmowie kwalifikacyjnej. Firma oferuje również premię miesięczną.

aga
@Robiii

to ciekawe czy byś ta premie miesieczna dostał

Paweł . K
@Paweł

Witam. Szukam pracy na wózku. Zastanawiam się nad złożeniem swojej oferty i bardzo bym prosił aby ktoś kto zna ten charakter pracy napisał coś na ten temat. Złośliwych opini typu ten taki czy owaki mnie nie interesują jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Interesuje mnie zakres obowiązków , godziny pracy i jeśli ktoś się odważy napisać również zarobki. Mniej więcej nie chodzi o konkretne przykłady. Jak z benifitami ? Żeczami dla pracownika. Proszę o info.

Izabela
@Paweł . K

No akurat godziny pracy na wózku to miałeś podane w ogłoszeniu: zmiany 6-14, 14-22. Benefity też. Oczywiście nie wszystko się musi pokrywać z rzeczywistością, ale akurat godziny pracy to chyba powinny być prawdziwe.

Czy w STOVIT GROUP Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Pracownica
@Pytanie

Tak, są dodatkowe pieniądze na święta.

Karola
Klient

Witam chciałabym złożyć papiery do firmy stovit, w związku z tym chciałabym zapytać jsk wyglądają tam zmiany, czy weekendy są wolne i jaka jest pensja?.

Balbina
@Karola

Praca ciężka, pensja najniższa krajowa, dwie zmiany 6-14, 14-22 weekendy wolne ogólnie to nie polecam.

Karola
@Balbina

Dziękuję za odpowiedź przemyśle to

Solkikion
@Karola

Firma zatrudnia brygadę więźniów z pobliskiego więzienia i będą zwiększać etaty w tym pionie także (usunięte przez administratora)

keneku
Klient

Kupiłem waszą "konfiturę" z wiśni. Noooo, jeśli to jest w ogóle konfitura to ja zmieniam płeć !!!!!!!!!!!!! Jakiś KIT z żelatyny bez cukru, jeden kwas. Czy wy wiecie co to konfitury?????????///

MadMax
Klient

Jakieś opinie na temat pozycji Specjalista ds. Eksportu lub ogólnie pracy biurowej w tej firmie? Z góry dziękuję

Beti
Kandydat

Może ktoś mi napisać czy na produkcji nosi się czepki? Pozdrawiam

anna
@Beti

tak

Beti
@anna

Dziękuję

rolex
Kandydat

Witam, zastanawiam się nad pracą w tym zakładzie na stanowisku operatora wózka widłowego. Może ktoś z Was wyrazi opinię czy w ogóle warto :P Jak z atmosferą, obowiązkami i zarobkami?

Magazyn
@rolex

Firma już chyba z pół roku szuka kogoś na to stanowisko, wiec zastanów się dlaczego. Gdyby były dobre zarobki, fajna atmosfera, to by nie szukali ludzi od kilku miesięcy.

bongogh
Kandydat

Co do rozmowy kwalifikacyjnej nie mam zastrzeżeń. Wszystko jasno przedstawione, co do obowiązków pracownika w pracy, benefitów i wynagrodzenia. Co do proponowanego wynagrodzenia, a konkretnie jego wysokości - powiem tyle, że na kasie w którymkolwiek z dyskontów oferują o kilkaset zł więcej. To tyle. Jako praca dla osoby młodej studiującej zaocznie lub bez wykształcenia na początek może na jakiś krótszy okres czasu być. Ale ogólnie to jest kiepskie wynagrodzenie, szczególnie przy dzisiejszej drożyźnie i inflacji (usunięte przez administratora)

Kamil

Hmm z czego w tym momencie się śmiejesz? Dodałeś nieco dziwny dla mnie komentarz, więc może zechcesz sprecyzować czego dokładnie on dotyczył? Będzie mi bardzo miło, jak odniesiesz się do niego bo aktualnie mógłbym przecież źle coś zrozumieć a myślę, że każdy wolałby tego uniknąć.

Andrzej
@bongogh

Tak biedra daje wiecej

Barbara
@Andrzej

Cześć Andrzej, czyli na ile dokładnie można liczyć w Stovit Groupie? Ile wynosi wynagrodzenie?

Ala
@Barbara

Najnizsza krajowa

Ola

@zenek czemu tak wyszło?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

zenek
@Pytanie

Dyro obiecywał w tamtym roku na niebieskiej złote góry,a wyszła wielka śmierdząca kupa!

Buka
@Pytanie

Atmosfera taka ze czlowiek caly miesiac zapeiprza na nich i nawet premi nie dostanie wstyd.

Marek
@Pytanie

Wiele firm zmaga się obecnie z zachorowaniami swoich pracowników na Covid 19,a jak wygląda sytuacja w firmie stovit?

Wyzysk
@Pytanie

Atmosfera ciężka, bardzo dużo roboty, skakanie od maszyny do palety dźwiganie natłok obowiązków praca bardzo ciężka fizycznie w porównaniu do innych produkcji, gdzie kobiety przeważnie są na lżejszych stanowiskach. Starsze pracownice niemiłe, wulgarne, szukają byle pretekstu aby się wyżyć, pensja bardzo marna. Nie polecam firmy Stovit , zdecydowanie nie ma tu dobrej atmosfery tylko stawia się na to żeby jak najwiecej wykorzystać pracownika (mordownia).

Ja
Kandydat

Witam,chcę złożyć cv do firmy. Na jaką atmosferę mogę liczyć ? Praca jest tylko na rano i popołudniu, jakieś weekendy czy nadgodziny? Jaka płaca?

Sławek
@Ja

Serio?nie popełniaj tego błędu.

Kermit
 Rekomendacja

Tu w stovicie jest jak w kinie,światło gaśnie wszystko ginie.

aaaaa

Gdzie są posiłki regeneracyjne dla pracowników?

Rysiu
 Problem
@aaaaa

Nie ma!

Zainteresowany

Czy wiecie coś o jakiejś ofercie pracy w firmie? Jak atmosfera i zarobki?

Izabela

@jop, dzięki, że piszesz konkretnie. Powiedz, a co z premią? Widzę w ogłoszeniu o pracę dla koordynatora magazynu, że obiecują premię zadaniową. Ile da się wyciągnąć?

Zostaw merytoryczną opinię o STOVIT GROUP Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o., to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

STOVIT GROUP Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 186 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Transportowa 4
    85-790 Bydgoszcz
  • NIP: 5542587174 KRS: 0000213338

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

STOVIT GROUP Sp. z o.o.