Telepizza
counter
3 2 16 5 1
driver Nowy wpis

A mają własnych dostawców czy z zewnętrznej firmy zatrudniają? I jeśli własnych to czy teraz poszukują?

Ania Nowy wpis

Czy telepizza działa tylko na telefon teraz?

Klient Nowy wpis

Byłem dziś z rodziną. Koszmar. Jeśli nie wróci to co kiedyś to sanepid im to zamknie. Nie chce mi się pisać o wszystkim co było złe, jedynie dobrze działała kasa. Albo jednak wymienię : Toaleta męska brudna umywalka dozownik bardzo brudne. W muszli do połowy jakieś śmieci. Pan za kasą lepiej żeby nie otwierał ust bo się odechciewa tej pizzy. Zapominają co klient zamówił a sztućce wyglądały jakby tydzień nie myte. Kiedy poprosiłem o nowe dostałem chyba te same. I już nie było kogo poprosić o kolejne bo cała obsługa poszła na papierosa. Dzieciak wypatrzył stolik z kredkami, niestety kartki zapisane do końca ale i tak by się czyste nie przydały bo 100 kredek i wszystkie bez szpicy. I nie jest to brak czasu bo ludzi już tam przychodzi jak na lekarstwo. W dobie pandemii tym bardziej powinno wszystko błyszczeć. Kiedyś Ta pizzeria była u mnie na pierwszym miejscu teraz jest na ostatnim. Szefie zrób coś z tym lokalem póki ktoś się nie zatruje. Pozdrawiam

Kakashi

Jako pracownik wiem że lepiej nie zamawiać tam, nie ma mydła w toalecie, i panuje "na pizzy ma tylko COŚ być a nie być" ładna i z czymś z normalną a nie z okruszkiem jest tylko jeżeli się przyjdzie do lokalu ,pracują tam ludzie bez sanepidu ręce krwawią nakicha się i się robi tymi rękami a ciasta się nie wyrabia tylko przychodzi z hurtowni, wyplata jest połowiczna do zarobionych godzin.

Andżela
@Kakashi

Twoja wypowiedź jest tak absurdalna, (usunięte przez administratora) niejasna, nielogiczna, że ciężko to opisać. Naucz się najpierw składać zdania sprawnie i z sensem a potem wchodź w ynternety

Sylwia Nowy wpis
@Andżela

Coś tam da się wywnioskować z wypowiedzi @Kakashi, ale proponuje na razie się na tym nie skupiać. Jeśli sama pracujesz (albo pracowałaś) w Telepizzy w Siemianowicach Śląskich, to zachęcałabym Cię do napisania czegoś o tym miejscu pracy. Jestem ciekawa, czy stali pracownicy mogą tam liczyć na normalną umowę. Powiesz coś o tym?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

...

Bardzo fajne miejsce, miła obsługa :)

Kubuś

U tego samego właściciela zarobicie więcej w lokalu w Sosnowcu, w siemcach robią wszyscy za pół darmo-tam są wyższe stawki, aż dziwne że nikt w siemcach jeszcze nie zareagował

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza coś się zmieniło w Telepizza? Podzielcie się swoją opinią!

Nick

Każdy powinien być zadowolony? To brzmi jak rozkaz. Praca nie wymaga szczególnych umiejętności ale jest naprawdę wyczerpująca. Szczególnie gdy zamówień jest naprawdę dużo.Jak ktoś jest kumaty o szybko wszystko ogarnie. Praca raczej dla studentów i ludzi którzy chcą sobie dorobić niż na stałe. Ogromny minus - szefostwo obgaduje siebie wzajemnie i pracowników i często ich podpuszcza. Swięta prawda.

Figa
@Nick

Komentarz rzeczywiście pisany na zlecenie właściciela ????

Zikos

Praca za darmo w dzisiejszym świecie stawki najniższe że wszystkich fast foodow bo tak można nazwać telepizze. Pójdziesz do nic i zarobisz dwa razy więcej:)

e4567

w Telepizza w dalszym ciagu szukaja na przyklad szefa zmiany napisali w oglsozeniu ze jest to praca przy wyrobie pizzy i szkolenie personelu podstawowego

Zgodzę się z Asią prawie we wszystkim oprócz zarobków. Płaca jest adekwatna do wykonywanej pracy, więc każdy powinien być zadowolony!!!!

Angela

Hej. Pracuje tam ktoś obecnie? Bo szukam pracy i nie wiem czy to dobry pomysł żeby tam isc. 2 znajome tam pracowały i jedna mówiła że atmosfera fajna, kierowniczka sympatyczna a z drugiej strony koleżanka pracujaca tam 2 tygodnie po tej pierwszej mówi ze szefowa sie wydziera po ludzach i niechętnie tam przychodziła. Takie mieszane informacje i nie wiem jak jest teraz i czy warto

Tele

Praca jak każda. Atmosfera niestety gorsza niż kiedyś ale nie ma źle. Lokalem szefują same dziewczyny. 3 są w porządku. Praca fajna chociaż czasami za mało ludzi i trzeba sie nieźle napocić

Zostaw merytoryczną opinię o Telepizza - Siemianowice Śląskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Telepizza