Telepizza

Siemianowice Śląskie

Opinie o Telepizza

Nick

Każdy powinien być zadowolony? To brzmi jak rozkaz. Praca nie wymaga szczególnych umiejętności ale jest naprawdę wyczerpująca. Szczególnie gdy zamówień jest naprawdę dużo.Jak ktoś jest kumaty o szybko wszystko ogarnie. Praca raczej dla studentów i ludzi którzy chcą sobie dorobić niż na stałe. Ogromny minus - szefostwo obgaduje siebie wzajemnie i pracowników i często ich podpuszcza. Swięta prawda.

Figa
@Nick 07.03.2014 09:44

Komentarz rzeczywiście pisany na zlecenie właściciela ????

Zikos

Praca za darmo w dzisiejszym świecie stawki najniższe że wszystkich fast foodow bo tak można nazwać telepizze. Pójdziesz do nic i zarobisz dwa razy więcej:)

e4567

w Telepizza w dalszym ciagu szukaja na przyklad szefa zmiany napisali w oglsozeniu ze jest to praca przy wyrobie pizzy i szkolenie personelu podstawowego

Zgodzę się z Asią prawie we wszystkim oprócz zarobków. Płaca jest adekwatna do wykonywanej pracy, więc każdy powinien być zadowolony!!!!

Angela

Hej. Pracuje tam ktoś obecnie? Bo szukam pracy i nie wiem czy to dobry pomysł żeby tam isc. 2 znajome tam pracowały i jedna mówiła że atmosfera fajna, kierowniczka sympatyczna a z drugiej strony koleżanka pracujaca tam 2 tygodnie po tej pierwszej mówi ze szefowa sie wydziera po ludzach i niechętnie tam przychodziła. Takie mieszane informacje i nie wiem jak jest teraz i czy warto

Tele

Praca jak każda. Atmosfera niestety gorsza niż kiedyś ale nie ma źle. Lokalem szefują same dziewczyny. 3 są w porządku. Praca fajna chociaż czasami za mało ludzi i trzeba sie nieźle napocić

Zostaw opinię o Telepizza - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telepizza