Kb Pomorze Sp. z o.o.
3 10 28 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Kb Pomorze Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Bob Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Czy ktos wie jak jest w Finlandii z kB oferują 16000 na miesiąc polska umowa czy te szesnaście jest na umowie

Lolo Nowy wpis
@Bob

Nie ma żadnego 16000 tysięcy na umowie też tego nie masz

TakNie1
Aneta Nowy wpis

Widzę,że firma zatrudnia studentów uczelni technicznych http://kbpomorze.pl/pl/kariera/, jak wygląda proces rekrutacji na takie stanowisko i później możliwość zatrudnienia w firmie?

Nowy

To opłaca się iść do tej firmy czy nie jakie są zarobki w niej Z góry dziękuję za odpowiedź

Aneta
@Nowy

Złożyłeś tam aplikacje, albo wiesz może jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie. Myślę, że każda wzmianka na temat pracy Kb Pomorze Sp. z o.o. to pomoc tym, którzy zastanawiają się nad rekrutacją do firmy.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dozi

KB nie płacimy przykład ludkow na Szczecinie że nie dostali podwykonawcy z Płocka wypłat bo kB przelewy wstrzymuje

TakNie5
Aneta
@Dozi

Muszę powiedzieć, że trochę chaotyczna jest Twoja wypowiedź, a przez to nie do końca jasna. Możesz wobec tego jeszcze raz, na spokojnie, rozwinąć swoją poprzednią myśl? Wówczas będziemy mogli konkretnie odnieść się do problemu związanego z Kb Pomorze i coś Ci doradzić. Zachęcam Cię do tego bardzo serdecznie.

Dasior

Praca na Lotos pod nimi to dramat. Nie robią już po 11h jak napisał ktoś poprzedni wpis. Robią po 10h pierwszy tydzień od poniedziałku do soboty, niedziela 8h. Drugi tydzień do środy 10h, czwartek 8h i długi weekend. Byłem przez miesiąc jedną sobotę i telefon do tego który Mnie zatrudnia ze skargą, że nie chodzę. Jestem z Gdańska i nie mam ochoty iść w weekend. Większość jest z Płocka chyba. Praca jak praca na tego typu projektach. Rury, podpory. Gorzej z ludźmi którzy to wszystko kierują. Kierownik jeżdżący na rowerze i szukający osób które chodzą do kibla ciepłego np przy stołówce rafinerii lub np.na "fajkę" raz między przerwami. Odpisuje godziny. Masz toi toi i to Ci ma wystarczyć. Groźba grzywny za palenie fajki poza przerwą 300zł podobno. Jest też majster pewny (celowo nie podam imienia aby uniknąć zniesławienia ;-D ) pan wszech umiejący wszystko i wiedzący niczym z krainy czarów. Wszystko co zrobisz jest źle. Jakoś dziwnym trafem zawsze jak idziesz po cichu na papierosa akurat przyjdzie na Twoje miejsce pracy i wykonuje telefon gdzie jesteś i dlaczego nie ma Cię na robocie. Co tam, że zimno na tym pustkowiu, masz być w miejscu pracy i koniec. Chyba ma swoich szpiegów i chodzą zaglądają co i jak robisz i czy jesteś (pozdro dla dwóch Panów JJ) Wtedy tylko wnerwia swoim gadaniem. "Razem na fajkę chodzicie? Może śpicie razem?" Nie ma co, poważny z niego gość. Rano wpis na listę obecności, no ok, przynajmniej wiedzą, że ktoś jest w robocie, ale na fajrant znowu odczyt listu do koryntian i czytanie czy na pewno byłeś cały dzień w robocie ;-/ a że na liście dużo osób to czekaj nawet 15 minut... z przerwy musisz być dokładnie na czas na robocie, inaczej odpisanie godziny, na nic tłumaczenie, że na stołówce rafinerii kolejka do jedzenia. (Kadra LOTOS ma zimą obiady za darmo) Oni nie jedzą obiadów, kanapki i kanapki więc nie rozumieją. Niedługo skończy im się zasób ludzi do pracy, przemiał ogromny. Co chwilę skądś przyjeżdżają, sporo ludzi na KRUS-ie ;-) dobrą taktyką aby zniechęcić do pracy jest propozycja zostania dłużej w pracy. Bo trzeba zrobić coś bo ktoś tak sobie wymyślił. ok, dzień wcześniej albo rano jakby to powiedział, ale gdy kończysz pracę o 17 a 16 Ci mówią, że masz zostać i się nie zgadzasz to oburzenie i już afera, że nie chcesz zostać, i rozmowa z kierownikiem ;-O Dla tych co będą negatywnie Mnie oceniać, nie wylewam złej opinii dlatego bo Mnie zwolnili, sam to uczyniłem. No stress, no press, I have one life. P.S Rok czasu prawie na Lotos byłem ale w różnych firmach, dobre pieniądze miałem, z przerwami na wyjazdy zagraniczne ale tak dziwnie nie było w żadnej firmie obecnej na Lotos jak w KB. Pozdrawiam. Wesołych Świąt

Tak6Nie1
@Dasior

Dziękuję za Twoją szczegółową opinię. Mógłbyś napisać, co jest według Ciebie głównym powodem tego, że w firmie Kb Pomorze panuje tak duża rotacja? W swojej wypowiedzi nie wspomniałeś również o zarobkach, które dla wielu czytelników są na pewno ważnym elementem zadowolenia z pracy w danym miejscu. Mógłbyś napisać, jak kształtują się wynagrodzenia za pracę w tym miejscu? Zachęcam do uzupełnienia swojej opinii.

Kaczor
@Adrian

Dużą rotację to ten Pan miał w ciągu ostatniego roku i nigdzie się nie utrzymał;)

Tak1Nie1

@Kaczor

Widzę, że masz informację na temat pracy w tej firmie, więc może będziesz tak uprzejmy i odpowiesz na moje poprzednie pytanie? Chciałbym dowiedzieć się, jakie są powody tego, że w firmie panuje tak duża rotacja? Wyraź proszę swoje zdanie na ten temat.

Stalin

Ha to jakieś nieporozumienie. Praca przez 11 dni po 10h (niedziela 8h) a potem piatek sobota i niedziela wolne :Da nadgodziny płatne 1:1:) Sory ale po studiach z wyższym wykształceniem i 15letnim stażem pracy łącznie z tym wszystkim koło 6 na rękę. No litości ludzie

Tak3Nie

@Stalin

Na jakim stanowisku pracujesz w firmie Kb Pomorze? Ciekawi mnie, czy poza przedstawioną przez Ciebie pensją, którą oferuje firma osobom z takim stażem pracy jak Twój, można również liczyć na jakieś świadczenia dodatkowe? Jak firma motywuje pracowników do bardziej wydajnej pracy? Jeżeli możesz, to podziel się z nami tym, jak to wygląda.

Adrian

@Piu, trudno mi zrozumieć, co chciałeś przekazać swoim komentarzem na temat pracy w firmie Kb Pomorze. Czy możesz swój komentarz sformułować bardziej jasno? Jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje firma Kb Pomorze nowo zatrudnionym pracownikom? Podziel się swoją wiedzą, którą posiadasz na temat tej firmy.

Piu

Próbki. Na ich bazie to jakaś. Kpina zabieraja cie do garażu. W ktorym nie ma oświetlenia. Tylko reflektory . jak jest robota na lotosie biora każdego. Nawet jak próbki. Nie przejdzie. (usunięte przez administratora) nie firma normy normy normy

TakNie

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w firmie Kb Pomorze Sp. z o.o.. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

Podwykonawca

Firma tragedia. Ludzi mają za nic. Nie polecam !!!

Tak3Nie

Aa

Płacą na czas dasz fakturę zagadasz to nawet kase przed terminem zapłacą. Fakt faktem trzeba coś umieć nie da rady chować się po kątach. Ci co na etatach są u nich chyba nie narzekają.

Tak1Nie

Jakim pracodawcą jest KB Pomorze Sp. z o.o.? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

ja

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , bylem podwykonawca , jak oni traktuja ludzi to na to moga sie tylko zgodzic ludzie z Bangladeszu lub Ukrainy i jeszcze jedno kazdy na kazdego donosi to jest chyba warunek zatrudnienia

Tak15Nie

darek

dodam tylko tle że kadra kb na rafinrji jest w miare ale złamas który dzieli robote to za p... k.... firma do bulu cię zajedzie sobota niedziela a jak coś nie tak to spadaj

Tak5Nie

piczek

witam w tej firmie pracowałem w holadi i po polsce jako firma to nie jest zła tylko ci co niedawno nosili kable dla spawacz zostali brygadzista i dobiło in szapan do głowy pozdrawiam andrzej napewno mnie tam znaja

Tak12Nie
miaki

jako elektryk chyba nie mają tak żel, znaczy nei amcie tak zle, bo raczej pracownicy z dlugim stażem mogą liczyć już na cos wiecej na jakie premie również, na poczatek wiadomo,że od razu nie dostaniesz jakiejs gory kasy.

Tak2Nie
jarecki

Witam, nie polecam, rozliczają z norm spawaczy kiedy nie ma za duzo roboty a pozniej płacą grosze do ręki, to samo dotyczy firm które dają ludzi do pracy, to nie ta firma co kiedys, nie ma to jak oszukac innych

Tak2Nie

ACE

Pracowałem w tej Firmie i na pewno nie mam złej opinii. Po pierwsze idzie się do pracy a nie na wakacje. A jeśli ma ktoś namiary na firmę w której się leży i dostaje pieniądze to podajcie namiary :P

Tak10Nie
spawacz

Witam! miałem okazje pracować w tej firmie i żałuje. PATOLOGIA jakiej jeszcze nie widziałem, jakby mogli to by zajechali pracownika..., a prowadzący (imie i nazwisko) zatrzymam dla siebie :), gorszego idioty to nie widziałem. Jednym słowem nie polecam i przestrzegam...

Tak25Nie
Pytacz
@spawacz

Kolego chyba wiem o kim piszesz. Właśnie na tę kanalię trafiłem. Trzeba mieć nerwy ze stali, albo się powiesisz. Pozdrawiam i życzę szczęścia.

Tak4Nie

Zostaw opinię o Kb Pomorze Sp. z o.o. - Gdańsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie