KB Pomorze Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o KB Pomorze Sp. z o.o.

ja

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , bylem podwykonawca , jak oni traktuja ludzi to na to moga sie tylko zgodzic ludzie z Bangladeszu lub Ukrainy i jeszcze jedno kazdy na kazdego donosi to jest chyba warunek zatrudnienia

darek

dodam tylko tle że kadra kb na rafinrji jest w miare ale złamas który dzieli robote to za p... k.... firma do bulu cię zajedzie sobota niedziela a jak coś nie tak to spadaj

piczek

witam w tej firmie pracowałem w holadi i po polsce jako firma to nie jest zła tylko ci co niedawno nosili kable dla spawacz zostali brygadzista i dobiło in szapan do głowy pozdrawiam andrzej napewno mnie tam znaja

miaki

jako elektryk chyba nie mają tak żel, znaczy nei amcie tak zle, bo raczej pracownicy z dlugim stażem mogą liczyć już na cos wiecej na jakie premie również, na poczatek wiadomo,że od razu nie dostaniesz jakiejs gory kasy.

jarecki

Witam, nie polecam, rozliczają z norm spawaczy kiedy nie ma za duzo roboty a pozniej płacą grosze do ręki, to samo dotyczy firm które dają ludzi do pracy, to nie ta firma co kiedys, nie ma to jak oszukac innych

ACE

Pracowałem w tej Firmie i na pewno nie mam złej opinii. Po pierwsze idzie się do pracy a nie na wakacje. A jeśli ma ktoś namiary na firmę w której się leży i dostaje pieniądze to podajcie namiary :P

spawacz

Witam! miałem okazje pracować w tej firmie i żałuje. PATOLOGIA jakiej jeszcze nie widziałem, jakby mogli to by zajechali pracownika..., a prowadzący (imie i nazwisko) zatrzymam dla siebie :), gorszego idioty to nie widziałem. Jednym słowem nie polecam i przestrzegam...

Pytacz
@spawacz 12.10.2014 09:38

Kolego chyba wiem o kim piszesz. Właśnie na tę kanalię trafiłem. Trzeba mieć nerwy ze stali, albo się powiesisz. Pozdrawiam i życzę szczęścia.

Zostaw opinię o KB Pomorze Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KB Pomorze Sp. z o.o.