Opinie o Kb Pomorze Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kb Pomorze Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kb Pomorze Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kb Pomorze Sp. z o.o. w Gdańsk

Olaf

Przestrzegam wszystkich przed podjęciem pracy w KB Pomorze..Mobbing niewolnictwo.Dziwie się że jeszcze nie zajęła się tą pseudo firmą Inspekcja pracy.Podpierdalacze na każdym kroku.Chamska kadra Zero BHP na budowach...NIE POLECAM chyba że lubisz mobbing i chamstwo że strony kierowników.

BHP
@Olaf

PIP się KB zainteresowała i wręczyła statuetkę Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej w Zamku Królewskim W Warszawie

XD

W KB Pomorze cały zarząd wraz z żoną przejawiają cechy socjopatyczne. Na co dzień panują tam warunki więzienne - stawić się musisz o określonej godzinie bo jak nie to (usunięte przez administratora) tak samo z wyjściem. Żeby wyjść do łazienki czy kuchni trzeba zerknąć czy przypadkiem nie idzie klawisz. (usunięte przez administratora) w tej firmie to codzienność. Prezes i wiceprezes z żoną to bardzo nieempatyczne, niemiłe, lodowate wręcz osoby, które przynoszą swoje nieszczęśliwe życie do pracy tak aby zarazić nim innych. Uważam, że są osobami niedoedukowanymi w zakresie przewodnictwa grupą ludzi, szacunku do swoich pracowników, etyki jaka powinna panować w przedsiębiorstwie. W szczególności mam tu na myśli tych dwóch ostatnich. Ale oni tak lubią, bo tacy przecież ich najwięksi guru- Finowie i Norwedzy :) w KB nie możesz powiedzieć co myślisz, trzeba być "lojalnym"; ale nawet Ci lojalni pracownicy są obgadywani przez pana wiceprezesa, który powie co nieco złego o Tobie twojemu koledze czy koleżance z działu czy też dalej.

Czy kwota 5000 PLN wzrasta po roku pracy na stanowisku Mechanik w firmie Kb Pomorze Sp. z o.o.?

@Michał

To jest tu opcja zatrudnienia nie na etat na UoP tylko właśnie na projekt? Chodzi mi, czy jest opcja podpisania kontraktu b2b na daną projekt i jak on się kończy to i współpraca się kończy?

Jakieś statuetki byli przyznawane od pipu? Czyli wszystko ostatecznie pod kontrola? Jeśli o niej jest już mowa to na dział jakości kogoś poszukują, mógłby więc ktoś z zespołu opisać warunki? pełnie te sama funkcje w innej firmie i zastanawiam się jak byłoby mi tutaj, wynagrodzenie utrzymuje się na poziomie rynkowym?

Olaf

Beata
@Olaf

Dziwisz się, że się nie zajęli, a ktoś w ogóle to zgłaszał czy na obserwowaniu i narzekaniu się kończy? Zero BHP czyli, że co? Mają chociaż odpowiednie stroje robocze i mniej więcej wiedzą jak powinni się na budowie zachowywać czy serio nie prowadzili aż tak wielu szkoleń z bezpieczeństwa? Zdarzały się w ostatnim czasie jakieś wypadki?

@Beata

Odp. Potwierdzam to co ktoś wcześniej napisał.. Nikt nie zglaszał ponieważ ci ludzie się boją albo po prostu lubią wywieraną presję przez kierownika.O ile jego można tak nazwać.Młodzi inżynierowie którzy nie posiadają doświadczenia przyjęci po znajomościach.Kiedyś inżynier kończył prawdziwe 5 letnie studia i był kimś.Teraz studia licencjackie nic nie znaczące. A co to za kierownik jak przy ludziach na odprawie mówi do wszystkich ( bo wcześniej zapchała się toaleta) że będzie trzeba z (usunięte przez administratora) w krzaki iść. I to jest kierownik? A co mają do rzeczy stroje robocze do bhp. Nie wiem czy firma wie że było potrącenie pracownika manitou. na Świnoujściu? Ano nie wiecie ponieważ pracownik tego nie zgłosił.A to że nie było żadnego wypadku to dobrze ale to zasługa BHP firmy DORA a nie KB.Oni nad wszystkim czuwają.Bo gdyby nie oni to by był bałagan.Praca w deszczu na porządku dziennym.Liczą tylko się metry.Ps.A najgorsze prace wykonują ci z Bangladeszu nie z KB.Moze obecny wypadek z udziałem dźwigu w Krakowie wyhamuje pospiech.Nadal pracuje i obserwuję.Pozdrawiam wszystkich oprócz tych z KB Pomorze.

Ola

Jestem z kB projekt Świnoujście BHP wysoki nacisk szczególnie Stefan z BHP jest czujny

BHP Nowy wpis
@Olaf

Czy w Kb Pomorze Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Szlifierz umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 23 stycznia na Lento.pl.

Tu cos przed Gdańskiem ostrzegali, moja oferta dla szlifierza kieruje jednak na Rytel. Czy ktoś już tam robił i by ocenił czy warto w ogóle się zgłaszać? Jeszcze firmy nie znam a nie chce poświecić niepotrzebnie czasu na rekrutacje jak wyjdzie ze cos słabo może tam wyjść. Doświadczenie oczywiście posiadam, przy trzyletnim stażu ile mogę mieć zaproponowane na początku?

Monter

wymagają czytania rysunku, palenia palnikiem, szlifierka pod spawanie, spawanie podstawowe, z rysunku rurociągu wygiąć kształt z drutu

gdzie się tego nauczyć?

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
XD

Wszystko zależy od tego czy będziesz (usunięte przez administratora)przełożonych, których zdanie ostatecznie trafia w excelu do zarządu. Jeden zły ruch, nie te spojrzenie bądź nieodpowiednia wypowiedź decyduje o Twoich zarobkach. Niestety zarząd nie weryfikuje otrzymanych opinii i ślepo ufa swoim wasalom.

@Michał

To nie wygląda najlepiej w sumie. Napiszesz coś więcej o przełożonych, skoro od nich tyle zależy? Normalny człowiek sie z nimi dogada, czy trzeba mocno się starać, żeby się przypodobać? Jak nie wkupisz się w ich łaski to ile wtedy się zarobi?

Moja przygoda trwała wyłącznie na jednym projekcie - nie tęsknie i nie wspominam dobrze :) Niemniej jednak jednocześnie jestem wdzięczny firmie (z wykluczeniem kierownika budowy i Pana vice), ponieważ dzięki przemęczonym tam chwilom teraz otworzyły mi się perspektywy na pracę w projektach z poważnymi osobami, a nie z zakompleksioną „wysoce wykwalifikowaną kadrą inżynierską” co wyżej (usunięte przez administratora) jak siedzi… „dosłownie”. Cieszę się, że mam już za sobą etap współpracy z pracownikami firmy KB, którzy byli na tej budowie. Oczywiście nie mam na myśli wszystkich tam pracujących, również można poznać życzliwych i takich do rany przyłóż :)

IP Kwidzyn

pracowałem na budowie gdzie inwestorem byli Amerykanie po wypadku budowa staneła na 3 dni - przyjechał koordynator z Londynu i szkolenie - omawianie spraw bhp. W sytuacji kjiedy podstawowym obowiazkiem kadry nadzoru jest tylko poganianioe pracowników i ich obrazanie nie bedzie stałej załogi Dozór prowadzi robotę organizuje - zabepiecza w SOI - bhp rozwiazuje problemy nie zostawia ich tylko dla pracowników - traktuje ludzi jak partnerów w pracy wymaga szacunku do siebie jak iw stosunku do pracownika Jak będziesz uważał że wszystkowiesz to tak naprawdę nic nie wiesz - zasada jesta taka że czepiesz i umacniasz swoja wiedzę z doswiadczenia dobrych - pracowników Przedstawiciel z dozoru Amerykanin nigdy nie podnosił głosu jeżeli widział co zagraża wypadkowi zawsze rozmawiał przedstawiał argument taki że przyszedłes na budowę cały i masz z nie wyjść zdrowy i cały bo w domu czekają dzieci i żona i ty jestes dla nich najwaznieszy A polski dozór wyzwał - obrażał pracownika karał i nie uszanował - Amerykanin powiedził po prstu dzisiaj żle zrobiłeś ale ja wieżę w Ciebie i zaufam tobie że mnie nie zawiedziesz bo zdrowie i zycie twoje jest dla najwazniesze jutro bedzie jepiej bo masz dla kogo życ masz rodzine takie słowa wiewle znaczyły i ludzie bardziej go szanowali niz polskiego krzykacza co tylko chodził i do nosił i obrażał pracowników Wiadomo jak w sportcie jest kartka żółta następna będzie czertwona to budowa mozna dać sznsę ale nie mozna tolerować cwaniaków co nie wyciagaja odpowiednich wnisków i dale brną w złe nawyki z powazanie Tomasz doświadczenie na budowie w zakrtesie BHP - 38 lat

Ktostam

Odradzam z całego serca prace w tym zakładzie :) Jak chcecie dostać choroby serca, głowy to śmiało idźcie i pracujcie. (usunięte przez administratora), dyrekcja obrażająca ludzi, nikt nie ma czasu na nic by ci w czym kolwiek pomóc, ludzie się tam zmieniają częściej niż menel gacie. Na prawde nie warto tracić czasu chyba ze ktoś lubi być co chwile ciśnięty i naciskany. Każdy dział w tej firmie ma (usunięte przez administratora) zaczynając od sprzedaży czy spedycji do zwykłego magazyniera, jeśli ktoś lubi być obrażany i pracować w krzyku to śmiało ;)

Renata
@Ktostam

I to perspektywa którego działu w praktyce jest przedstawiona, który masz przetestowany? Mnie to teraz te przykładowe problemy zaciekawiły, zwłaszcza te dotyczące spedycji, bo to w nią celuję. Ile jest teraz ludzi na dziale i jakie mają rotacje?

Danuta

Kurczę, opinie nie są najlepsze :P Ale może w tym roku jakieś zmiany były? Zaciekawiło mnie ogłoszenie dla inżyniera ds. ofertowania, na swojej stronie niby nadal szukają. Pytanko, jednym z obowiązków jest udział w wizjach lokalnych, to tylko na terenie Gdańska czy też są czasem dalsze wyjazdy? Czy pensja 5-6 tys. brutto byłaby realna na start? Ogólnie myślę czy nie zmienić roboty, więc przyjmę rady :)

Kozojan
@Danuta

W firmie jest dosyć wymagające podejście do pracy. Ale ludzie którzy się zatrudnią z reguły zostają na wiele lat co samo w sobie o czymś świadczy ;) Wizje są po budowach w całej Polsce, ale moim zdaniem to jest plus, że możesz zobaczyć nad czym pracujesz. Pzdr

Johan

Totalnie zrypana firma.Aż się dziwię że w tym wieku są wśród ludzi takie...zjeby.W tej firmie to co drugi wieśniak (usunięte przez administratora) Robota niewolnicza pod presją nie doświadczonych kierowników. Brak inteligencji nawet w 1 %.Dla mnie typowe ZERO.(usunięte przez administratora) nic więcej.Szkoda dalszego pisania.Widziałem i nigdy więcej.Chcesz się przekonać?..zatrudnij się..

Zenon

Firma tragiczna.Będziesz zajechany na śmierć przy dłuższej robocie pod nimi.Cały czas mobing.Rozliczanie z roboty szczególnie tych z Bangladeszu spawaczy.Kadra...o ile tak ich można nazwać ma negatywne podejście do pracowników. Młodzi kierownicy chwalą się tylko angielskim ale zero pojęcia o pracy. Co drugi z KB to kapuś.Fatalne warunki organizacyjne i socjalne.Rezygnuję i nie polecam najgorszemu wrogowi.Dziwię się że jeszcze są takie pseudo firmy.

Barbara
@Zenon

Mobing brzmi bardzo poważnie.. Możesz dokładnie powiedzieć o co chodzi? Jakie formy mobingu? Czy ktoś to gdzieś zgłosił?

Pedro
@Zenon

Popieram w 100% jeden wielki (usunięte przez administratora), pseudo mistrz samozwańczy szrek nie ma szacunku do ludzi wszystkich traktuje jak 0 on wszystko wie najlepiej i najszybciej by zrobił, ciągle tylko mało mało

Stop kb

Układ jak w każdej firmie tatuś syn szwagier kolega kolegi łapówki. Wałek alkoholik jego syn (usunięte przez administratora) za którą trzeba robić. Kierownik Niemiec szybko szybko kaszob pała Jurek Ostrowski pies kb loks pies kierownika szrek pies loksa same kundle.

Kar
@Stop kb

Mega nieprawda! Właśnie wyjątkowo nietypowo, bo pion zarządzający bezłapówkowy i nieskorumpowany. Bardzo bardzo to niepolskie, ale tak jest

Olo
@Stop kb

Bardzo merytoryczna i rzeczowa argumentacja???? Na pewno rozjaśni wątpliwości piszących na tej str

Loki
@Stop kb

Ja też pracalem (usunięte przez administratora) nie firma na niczym się nie znają (usunięte przez administratora) jak nic szczawie młode o niczym pojęcia nie maja

Ale nie mówcie ten Stefan z BHP jest git ziom. Cały czas go obserwuje jak się coś zmieni dam cynka.

Bakłażan

Zgadzam się, surowy ale uczciwy.

Elsa

Bo Seweryn z Dora to git ziom

Mordeczka

Pracowałem w Świnoujściu ale mnie wywalili bo miałem dwa razy czerwone na alko. Nie mam żalu nie udało się. Sam bym się wywalił. A taką dobrą robotę miałem dbałem o porządek na budowie.

Zawodni

W sumie to spoko jest w KB może i trzeba (usunięte przez administratora) ale jest fajnie.

Beata

Hej, z tego co widzę firma szuka od paru dni do siebie kogoś na stanowisko export managera. Jasne, że wymagają znajomości języka i wyższego wykształcenia, ale czy ktoś spotkał się z innymi umiejętnościami, które serio były przydatne na tym stanowisku u nich? Niby po zatrudnieniu oferują jakieś szkolenia i rozwój. Czy faktycznie według was coś z tego "rozwoju" będzie? Polecilibyście to miejsce do złożenia CV?

Jakie godziny pracy obowiązują w Kb Pomorze Sp. z o.o.?

7-15

x

Dzień dobry, Chciałem zapytać czy obecnie wciąż są wakaty na stanowisko konstruktora (2 lata doświadczenia jako konstruktor), jest możliwość rekrutacji zdalnej (mieszkam na drugim końcu Polski, chce się do Gdańska przeprowadzić)?

Adrian
@x

Niestety widzę, że na Twój wpis dodany w wątku nikt nie odpowiedział, dlatego chętnie dzięki Tobie ustalę, czy udało Ci się może dowiedzieć czegoś na temat tego pracodawcy poza portalem? Jak coś wiesz to chętnie też czegoś się dowiem. Pomożesz?

Bakłażan
@x

Jest

Iga

Piszecie ze nie ma tam rozwoju, ale napewno coś pozytywnego tam jest?

Magda
@Iga

Co może być w firmę lepszego niż oddanie

Stop kb
@Iga

Jest plus można być pod wpływem alkoholu i kierownik przymyka oko. Pseudo majster Wałek wie o co chodzi

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Kb Pomorze Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

K

nie

Wojciech
@K

Dlaczego Twoim zdaniem w firmie Kb Pomorze nie ma możliwości rozwoju i czy ta sytuacja może się zmienić w najbliższym czasie? Jestem też ciekaw co możesz powiedzieć na temat wynagrodzenia w tej firmie, daj znać!

Zostaw merytoryczną opinię o Kb Pomorze Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Kb Pomorze Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kb Pomorze Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kb Pomorze Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kb Pomorze Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kb Pomorze Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kb Pomorze Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Sienna 50
    80-605 Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042